Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Yok takılmıyor :) animasyonlar baya akıcı olmuş sonunda. Toparlamaya başladılar sürümü.

Alıntıları Göster
    Hocam senden 12.4.1 kıyası bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S A M C R O -- 11 Aralık 2019; 1:28:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Sunuculardaki yoğunluktan ötürü anca indirip kurabildim. Denetim merkezindeki işk açılışta takılma sorunu iPhone 7 Plus cihazımda halen devam ediyor.

Onun haricinde bir problem görünmüyor. Maillerdeki “maile basılı tutup ilet dediğinizde uygulamanın kapanması problemi” çözülmüş.

Memojileri kapatma seçeneğini iPhone açılır açılmaz aktif ettim. Tutmadı bu animoji, memoji olayı.

Ekran Süresi sekmesine “çocuk kilidi” tarzında yeni bir ayar gelmiş. Tarafımca kullanılmaz. Sizi bilmem.

Psikolojik mi yoksa gerçekten öyle mi bilmiyorum ama bir serilik söz konusu. Menü geçişleri ve uygulama açılışları gayet iyi.

Son olarak bir sorum olacak. Cihaza ne sıklıkla ram temizliği yapmam gerekir. Sık sık veya nadiren yaptığımda neler olur bilgilendirir misiniz? Cihaz iPhone 7 Plus 32GB
    ios 12 deydim ne güzel vpn kullandığım için whatsapp bildirim gelmemeye başladı sorun ios zannedip 13 e geçtim pişman oldum şarj su gibi yiyor 13

Bakalım düzeltçekler mi diye mecbur her yeni güncellemeyi yükleyeceğiz

Sizde şarj durumlarında fark hissedilir düzeyde oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FK5896

Son şarj düzeyine ve kaç saat önce olduğuna bakın. Birde sonraki şarj’a. 70 iken pubg ye girdim 22 dk oynadım çıktım 22 dk sonunda %40 kaldı. Pil vasat durumda. 13.2.3 iphone 7. Pil sağlığı %85. Ama bu kadarda olmaz.
    ios 12 den sonra yüklemiycektik hata bizde

• Smoch kullanıcısına yanıt
    Şarj konusu çok farklı hocam ya. Kullanım şekline göre değişiklik göstermekle beraber cihazda kullandığınız uygulamalara göre de farklılık gösteriyor. iOS 13’ten sonra şarjı su gibi gidenlerde var, telefonu 2 günü rahat çıkaran da var. O konuda kesin birşey söylemek zor yani. Bende 7 Plus 32GB var. Daha öncesine göre günlük ortalama 3.5-4 saat açık ekran alıyorum. Öncesinde bu sayı 5-6 saatti. Pil sağlığım %89. Cihaz tam 12 aylık cihaz. Cihaz şuanda bir yandan şarj oluyor bir yandan bu yorumu yazıyorum mesela. Dediğim gibi iş kullanım şeklinde bitiyor biraz da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    Su gibi gidenlerdenim ben ne yapsam düzelir 12 rüya gibiydi

ios 13 de bazı ayarları kullanarak bataryayı daha uzun süre kullanabiliyoruz. Videoya bir göz atın bence
    https://www.youtube.com/watch?v=nc41cK1CMv8
  • BoZoK YouTube kullanıcısına yanıt
    2009'dan bu yana iphone kullanıyorum hepsini biliyorum ve hep dikkat ediyorum ios 12 deyken çok güzel şarj döngüm vardı hiç bir şey değişmedi sadece ios değişti ve nehir gibi akıyor batarya gözümün önünde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sostoyevski

yurtdışından pilim geliyor arkadaşlar :D 13.3 nihai sürümü alınca pili takarım heralde
    link var mı
    Ben iOS 12’den de pek memnun değildim. Hız olarak iOS 12’yi aratmıyor zaten. Tek sorun pil. Telefonun fabrikadan çıktığı sürüm iOS 10 gerçekten harikaydı. O sürümden sonra hep ona yakın ya da onun gibi bir sürüm gelir dedim ama gelmedi. 8-9 kullanım süresi aldığımı hatırlıyorum. Bu arada iOS 12 den sonra son tam şarjdan sonra ekran veya kullanım süresini göremiyorum. Mesela gece 12 den yine gece 2’ye kadar kullandım daha sonrada pili %100 doldurdum diyelim. Günlük olarak baktığımda gece 12 den sonra tam şarja bakmaksızın toplam ekran süresini gösteriyor. Bazıları şu kadar ekran süresi alıyorum diye ss atıyor ama ya onlar bilmiyorlar ya da benim bilmediğim bir şey var. Beni bu konuda aydınlatabilir misin hocam?

• quote:

Ben iOS 12’den de pek memnun değildim. Hız olarak iOS 12’yi aratmıyor zaten. Tek sorun pil. Telefonun fabrikadan çıktığı sürüm iOS 10 gerçekten harikaydı. O sürümden sonra hep ona yakın ya da onun gibi bir sürüm gelir dedim ama gelmedi. 8-9 kullanım süresi aldığımı hatırlıyorum. Bu arada iOS 12 den sonra son tam şarjdan sonra ekran veya kullanım süresini göremiyorum. Mesela gece 12 den yine gece 2’ye kadar kullandım daha sonrada pili %100 doldurdum diyelim. Günlük olarak baktığımda gece 12 den sonra tam şarja bakmaksızın toplam ekran süresini gösteriyor. Bazıları şu kadar ekran süresi alıyorum diye ss atıyor ama ya onlar bilmiyorlar ya da benim bilmediğim bir şey var. Beni bu konuda aydınlatabilir misin hocam?
    Tek sorun pil ama en önemli sorun bana göre çünkü yeni pil taktırmama ve sağlık %95 lerde olmasına rağmen sorun yaşıyorum.

Pil orijinal mi?

• FK5896 kullanıcısına yanıt
    değil ama yüksek kaliteli

Sorun pil de değil çünkü bu pille uzun süre ios 12 de kullandım
    Benim bir tanıdık deji aldı 2200 mAh aynı kullanımda akşam’a %35-40 şarjının kaldığını söylüyor. Li-po pilin sayesinde sanırım. Onada pil dayanmıyordu.

• quote:

Benim bir tanıdık deji aldı 2200 mAh aynı kullanımda akşam’a %35-40 şarjının kaldığını söylüyor. Li-po pilin sayesinde sanırım. Onada pil dayanmıyordu.
    Oha mükemmel birşeymiş hemen alıyorum çok teşekkür ederim..
  • Bu dejiyi normal batarya takan servis takabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

link var mı

Alıntıları Göster
    hocam arkadaşım getirecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: sostoyevski

hocam arkadaşım getirecek

Alıntıları Göster
    sürüm yaget iyi yalnız göze batan bi sıkıntısı var

üst bardan ya da bildirim ekranından gelen wp bildirimine tıklayınca sohbet sayfası yenilenerek geliyor.
  • Yükledik bakalım inşAllah wifi sıkıntısı geçmiştir

• R.Karaeski kullanıcısına yanıt
    Telefondan indirim ama çalıştıramadım galiba bilgisayardan itunes üzerinden mi yüklememiz gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Telefondan indirim ama çalıştıramadım galiba bilgisayardan itunes üzerinden mi yüklememiz gerekiyor
    Güncellemeyi kurmak için şarjın %50'den fazla veya şarja bağlı olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.