Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İos 13 geldiğinden beri var o malesef bakalım ne zaman düzeltecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0667FD738

13.2.3 de denetim merkezini açmakta zorlanan bir tek ben miyim acaba Özellikle ana ekrandayken ? Denetim merkezi önceleri daha kolay açılırdı şimdi 2. 3. Denemede açabiliyorum i.
    Çok fazla bildirim biriktiğinde ben de açmakta zorlanıyorum. Bazen öyle ki Assistive Touch’ı kullanıyorum denetim merkezini açmak için. Cihaz ilk açıldığında oluşan kasma da devam ediyor.

• Çekmiş olduğum resimlerde 1 saat öncesinin zamanı gösteriyor, ayarlarda otomatik saat ayarı ve yaşadığım şehir olan İstanbul gözükmekte 13.2.3 yüklü cihaz 8plus daha önce karşılaşan oldu mu?

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

7 plus’ta ios 13.2.3 şimdilik baya iyi gidiyor. İnşallah bozmazlar.
    Hocam ne dersiniz peki şuan 12.4.1 den geçilecek seviyeye geldi mi?

• Şu forumdaki konulara tiklamak deli ediyo konu başliklarini tiklayinca algilamiyo 2-3 defa basinca konuya giriyo cildirtti beni

• quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Hocam ne dersiniz peki şuan 12.4.1 den geçilecek seviyeye geldi mi?

Alıntıları Göster
    Şahsen 13.3 ve sonrasında belki diyorum.

12.4 ve 12.4.1 sürümü akarrr konumdalar şu an. Maalesef ki iOS 13 sürümünde yapacağını yaptı yine Apple...
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    İphone 7 var bende
    Telefonu kapatıp açtığımda hiç kasma takılma yapmıyor ilk iOS 13’e geçince oldu şimdi yok ama denetim merkezi kasması arada yapıyor yine bildirim çok olunca bazen de arama yapınca.Koyu mod açık mod aç kapa yapınca düzeliyor o kasma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih54gs -- 22 Kasım 2019; 17:51:58 >
  • Yazı yazarken çok zorlanıyorum ben artık. Klavye hassasiyetinde bir problem olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Şu forumdaki konulara tiklamak deli ediyo konu başliklarini tiklayinca algilamiyo 2-3 defa basinca konuya giriyo cildirtti beni
    sayfaları geçerken de algılamıyor diye tekrar basıyorum tak reklam çıkıyor reklama tıklamış oluyorum birde o durum var
  • ios 13 sürümlerinde sanki dokunmatik hassasiyeti azaldı bazen bir uygulama açmak icin ya da safari de 1-2 kez sert basmak zorunda kalıyorum ayrıca control center da zor açılıyor

• iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7
    Bunun gibi daha onlarca bug var son sürümde cidden ilginç tirilyon dolarlık şirket adam gibi cihazlarına güncelleme veremiyor tek sayı sürümlerin laneti(11-13) olsa gerek 14 ten umutluyuz

• Ios 13.2.3 ile whatsappta bildirim sorunu yasayan var mi?

• 13.2.3 de whatsapp bildirimlerinde sıkıntı yok ama bi önceki sürüme göre şarjı daha çabuk bitiyor zaten iyi değildi.

• şu sürüm düşürme araçları çıksada bir an önce ios 9'a dönsem.

(iphone 6s)
  • Arkadaşlar AIRPODS PRO'YU inceledim. Herkesi bekliyorum. Begenmeyi paylasmayi yorum yapmayi unutmayin.

https://www.youtube.com/watch?v=lS1G-oORNIM&feature=youtu.be

• İos 13 de kontrol merkezi ana ekranda çoğu zaman takılıyor açılmıyor sizde de öyle mi?

• iOS 13.2.3 iPhone 7: sistem zamanla şişiyor ve hantallaşıyor. Çoğu zaman takılıp kasabiliyor. Yavaşladığını gözle görülür bir şekilde hissettiriyor. 13.2 de performans açısından hiçbir sorun yoktu. Umarım 13.3 ile düzeltirler. Şu telefonu kullanırken keyif almak istiyorum artık. Ya da benim pil sağlığım %86 ondan böyle diyeceğim ama %80’e kadar yolu var. Ayrıca 13.2 de çok çok iyiydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen 13.2.3 ters bir şeyler var

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

İos 13 de kontrol merkezi ana ekranda çoğu zaman takılıyor açılmıyor sizde de öyle mi?
    İlk açılışta takılma bende de oluyor maalesef. Ana ekranda açılmama sorunu bende de var. Genel bir problem.
  • İos da hersey ters finale kadar 😂

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.