Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stand Alone

7 Plus 4 senelik bir cihaz. Bence biraz insaflı olmakta fayda var. Ufak tefek yazılımsal sorunlar olabilir diye düşünüyorum. Bugün 4 sene önceki Android telefonların durumuna baksanız şaşırır kalırsınız. Her şeye rağmen 7 Plus iyi bir durumda. Kız arkadaşımda da 7 Plus var, gün içinde bazen onun telefona baktığım oluyor ve kendi elimdeki 8 Plus cihazdan hız farkını göremiyorum.

Her şeyi büyüteç altından incelersek mutlaka bir sorun buluruz bence.

Alıntıları Göster
    Hız anlamında sorun olduğundan bahsettiğimi sanmıyorum. Hız konusunda belki eskiye göre daha hızlıdır ama pili çabuk bitip saçma sapan yazılımsal hatalar veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Yillardir sinir oluyorum, tek seviyede ayarlaniyor sacmalik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Bu dertten sadece ben muzdaribim sanıyordum.

Alıntıları Göster
    xioimi bileklik alın. ben öyle yaptım. çagrılarda felan titreşim alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Yillardir sinir oluyorum, tek seviyede ayarlaniyor sacmalik.
    Ayarlardan oluyor diyorlar, ayarladım dedikleri gibi hiç bir işe yaramadı. Dünyanın en basit yazılımsal ayarını koymuyor yazılım devi Apple. Anladık kapalı sistem bir yazılım tercih ediyorlar güvenlik diye, e bu ayarı niye koymuyorlar? Bunun güvenlikle ne alakası var?

Tamamen saçmalık.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

xioimi bileklik alın. ben öyle yaptım. çagrılarda felan titreşim alın.

Alıntıları Göster
    Hocam o da bir alternatif. Teşekkür ederim güzel bir öneriydi

• quote:

Hocam o da bir alternatif. Teşekkür ederim güzel bir öneriydi

Alıntıları Göster
    ben çözümü o şekilde buldum hocam. 1 senedir kullanırım kafa rahat. şarjı da 18 gün gidiyor. telefon full sessizde. bilekliğe geliyor hangi bildirimi istiyorsam. kaçırmıyorum da çok çok rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Aynen öyle.

iOS 12'nin önceki sürümlere göre (özellikle 7 ve sonrası) başarısını görünce ve dark mode da olunca direkt yüklemiştim. Nereden bilelim böyle olacağını...

Kestirmelerin çalışmaması, maillerdeki saçma hatalar, notlar ve maillerde son ekranın kalması falan. Ardı arkası kesilmiyor. Halen bi' umut diyoruz bakalım.

Alıntıları Göster
    Boşuna umutlanma dostum, herifler yazılımın temelini o kadar saçma atmışlar ki bir tarafını yamıyorlar diğeri bozuluyor. İos 6’dan her sene sonra biraz daha batırıyorlar yazılımı.

• quote:

Boşuna umutlanma dostum, herifler yazılımın temelini o kadar saçma atmışlar ki bir tarafını yamıyorlar diğeri bozuluyor. İos 6’dan her sene sonra biraz daha batırıyorlar yazılımı.

Alıntıları Göster
    Zaten ah iOS 6 ah... Her aklıma geldikçe...

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

ben çözümü o şekilde buldum hocam. 1 senedir kullanırım kafa rahat. şarjı da 18 gün gidiyor. telefon full sessizde. bilekliğe geliyor hangi bildirimi istiyorsam. kaçırmıyorum da çok çok rahat.

Alıntıları Göster
    Mi band 5 çıktığında öneriniz üzerine deneyeceğim hocam yada direkt bunu satıp android alacağım

O dedikleri baska bi ayar, video sesini de zil sesinide kısan tek ayar..

• Dostlar Merhaba,

İos da android deki AMPERE tarzı bir uygulama tavsiyeniz var mı?

Ampere: Cihazın batarya durumunu ve şarja taktığınız da kaç amper ile şarj olduğunu gösteriyor.
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Bekleme modunda , arka planda uygulamalar ve ekran kilidi kapalı iken gelen aramayı ekrandan reddedememek...
    Denetim merkezinden konumu açıp kapatamamak , illa ayarlar menüsüne gitmek... vb.
    Bunlar İos kaçta gelir acaba...
    Yıl 2019 oldu İos 13 ile safaride indirme ve otg desteğine kavuştu iPhone. E yuh artık..
    Mobil veri açma simgesi bile denetim merkezine kaç yıl sonra geldi. Bu kadar moron olmamak lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıknatıs20 -- 27 Mayıs 2020; 22:38:31 >
  • mıknatıs20 M kullanıcısına yanıt
    doğru valla bir çok pratik ayar yok, düz mantık bir sistem ios, dediğiniz eksikler benimde gözüme çarpıyor...
  • Xs max kullanicisiyim. Geceleri ucak moduna alir sabah acarim. 2 gündür sabah ucak modundan ciktiktan sonra birkac uygulama acinca telefon asiri isinmaya basladi. sonra geciyor ama bu durum garip. Hele bu sabah netflix acikken cok isindi. Dünde autoscout uygulamasinda da aynisini yapti bana.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Dünyada sayılı bir yazılım şirketi olan Apple bazı konularda maalesef rakibinin 5-6 yıl gerisinden geliyor...

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Ben DFU üzeri kurmustum. Yine de sagol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 28 Mayıs 2020; 2:8:44 >
  • quote:

İos 12 nin en son sürümünden sonra yüklemeyecektik. En son sürüm çok stabil ve sorunsuzdu.

Alıntıları Göster
    +1
    iOS 13’e hiç geçmemeliydim

batarya için android cihazlar daha ideal. ekran ve batarya kapasitesinde android cihazlar baya iyi.

• 13.5 e Unc0ver ile jb yaptım var mı şöyle önerebileceğiniz işe yarar tweakler ?

• Hocam ben de bugün yeni yaptım sizin için yüklediklerimden birkaç tanesini yazayım:

-iPadify(Safari'den açılan videoları minimize ediyor böylelikle her yerde videoyu izleyebiliyorsunuz.)
    -HideLabel13(Uygulamaların adlarını kaldırır.)
    -RoundedModules(Denetim Merkezindeki logoları yuvarlak yapıyor.)
    -VolumePercent(iPhone X vb şarj yüzdesi gösteriyor.)
    -Sizefinder(Sayfayı düzenle yaptığınızda uygulamaların üzerinde boyutlarını gösteriyor.)
    -Vesta(Sağ köşeden yukarı doğru kaydırdığınızda Samsung'daki gibi uygulamalar sekmesi açılıyor.)
    -Shuffle(Tweakler ayarlarda en üstte grup olarak çıkar.)
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.