Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jailbreak işi gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Ben yaşamadım bunu henüz. İos 13 bitti derken bir hata çıkmasın durun hele.

• O değilde ipsw den restore yapıp cihazı sıfırladım ve yeni bir iphone olarak kurdum . Hata şu ki her hangi bir mesaj geldiğinden mesaj yerine "text message" yazıyor arkadaşlar. Nasıl bir bug veya hata anlamış değilim sizde de var mıdır aynı hata ? Telefonu normal sıfırladım olmadı .Ipsw den değilde itunes kendisi indirsin firmware ı diye iphone a geri yükle yaptım yinede aynı hata.....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SMS’ler bazen geç geliyor neden olabilir.Telefonu elime alıyorum mesaj gelmiş 2 dk önce diyor mesela.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum denilen bu değil,cihazınıza göre uygun ios sürümüne göre ilgili ipsw'yi ipsw.me'den indirdikten sonra cihazı DFU (device firmware update) moduna aldıktan sonra itunes üzerinden shift+güncelle yapacaksınız...
  • Dediğiniz gibi yaptım zaten temiz kurulumu . O da yetmedi telefondan sıfırladım sonra . O da yetmedi itunesden iphone a Shift+ yapmadan geri yükle dedim sonuç aynı.

• usame_kaya U kullanıcısına yanıt
    hocam ben beta kullaniyorum suan surumu hatirlayamayacagim ama o bayadir beta surumlerde mevcuttu yani ondan dolayi sifirlaman biraz abes oldu keske sifirlamadan once danisabilseydin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bu durum bende 13.4.1 sürümünde vardı sonra kendi kendine düzeldi şu an 13.5 kurdum yine ingilizce oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: usame_kaya

Dediğiniz gibi yaptım zaten temiz kurulumu . O da yetmedi telefondan sıfırladım sonra . O da yetmedi itunesden iphone a Shift+ yapmadan geri yükle dedim sonuç aynı.
    Bisey degismez hocam zaten, kendini yormaktan baska bisey olmuyor, sorunluysa sorunludur zaten...

• quote:

O değilde ipsw den restore yapıp cihazı sıfırladım ve yeni bir iphone olarak kurdum . Hata şu ki her hangi bir mesaj geldiğinden mesaj yerine "text message" yazıyor arkadaşlar. Nasıl bir bug veya hata anlamış değilim sizde de var mıdır aynı hata ? Telefonu normal sıfırladım olmadı .Ipsw den değilde itunes kendisi indirsin firmware ı diye iphone a geri yükle yaptım yinede aynı hata.....
    Bende de aynı şekil hocam. itunes den cihazı sıfırlayıp yeni bir iphone olarak kurdum text message olarak görünüyor bende de. Ne yaptıysam düzeltemedim.
    ios 13'ün ilk sürümlerinde bende de olmuştu sonra üstüne güncelleme gelince kendiliğinden düzelmişti değişik bi durum ne sebep oluyor acaba

şöyle birşey dener misiniz belki düzelir telefonun dilini ingilizce yapıp terkar türkçe yapmayın
  • Arkadaslar bu son iOS 13.5 sürümünden oldukca memnunum ve bu sürümde kalmayi düsünüyorum. Yeni bir güncelleme almamak icin TVos Beta kuruyorduk. iOS 13.5 icin mevcut mu böyle birsey yoksa 13'ün son cikacak olan sürümde mi ancak bu Beta Profil mümkün oluyor? Yardimci olursaniz sevinirim. Bu arada 13.4.1 sürümünden sonra son güncelleme ilac gibi geldi adeta.

• İngilizce yapıp türkçe de yaptım sonra değişen bir şey yok hocam .Gerçekten can sıkıcı bir bug. Çözümünü bir türlü bulamadım .Apple düzeltmeyene kadar bir çözümü yok sanırım .
    Bende 6s var, ios 13 ile birlikte gelen text message yazısı hala değişmedi. Yazılım sorunu var kimse rapor etmedi demekki onlar da düzeltmedi. Başlarda bende çok uğraştım ama düzelmiyor.

• quote:

İngilizce yapıp türkçe de yaptım sonra değişen bir şey yok hocam .Gerçekten can sıkıcı bir bug. Çözümünü bir türlü bulamadım .Apple düzeltmeyene kadar bir çözümü yok sanırım .
    Bu sorun bende de var sıfırlamadım hiç eğer oda çözmüyorsa boşuna uğraşmayayım, bu sorunu daha önce apple’a bildirmiştim belli cihazlarda oluyor sorunun farkındayız güncelleme ile düzelteceğiz dediler ama nafile

• Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    Ben facebook ve whatsapp ta yaşadım. Silip yeniden kurmak zorunda kaldım programları. Whatsapp yedekleri olmasaydı gümlemiştim.

• eorenc kullanıcısına yanıt
    İyi kurtarmışsınız yine gecmis olsun.

• iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

Böyle sorunlar hep bana mı denk gelir?

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Ne güzel işte.

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.