Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ezimuse

Bende kaybolmadı bugün whatsapp güncellemesi geldi yüklediniz mi onu?
    Şuan güncelledim ve sorun düzeldi

Edit: düzelmemiş. Safaride wifi işareti görünürken ana sayfada görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 10 Ekim 2019; 19:16:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13.2 beta 2 çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 8 i 13 e güncelledikten sonra evdeyken ara sıra cihaz şu wifi ile internete bağlı görünmüyor hücresel ister misin gibi bir soruyla karşılaşıyorum. Başına gelen var mı nedendir?
    Bi de iPad Air 3 ü kişisel erişimden iPhone a bağlarken iPad ayarlar ekranında iPhone un pil düzeyi bile görünüyordu şimdi görünmüyor nedendir acaba?

• bu memojileri nasıl kapatıyoruz ya millete yanlıslıkla atıp duruyorum çok sıkıntı keşke geçmeseydim dedirten sadece bu olay oldu smslerde eyvallah da wp emoji klavyesine eklemek cok saçma olmuş umarım düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zsurf -- 10 Ekim 2019; 21:37:7 >
  • Sayıları niye klavyenin ust kismina sıralamayı dusunmuyorlar ?

• 13.2 de Türkçe klavyeye kaydırarak yazma geldi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazen telefonu elime aldığımda evdeki Wifi'den kopmuş LTE olarak görüyorum. Tekrar manuel olarak bağlamam gerekiyor.
    Telefonu açıp kapatınca otomatik bağlanmaya başlıyor.

Ayrı olarak, telefonu kapatınca 1-2 denemede açılmıyor. 3-4. denemede açılıyor :)
  • ios 13.2 ne zaman gelir yaşadığım şu sorunlar giderildi mi yükleyen bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim çünkü telefonu kırıp atıcam o kadar soğudum ,

Cihaz 7plus 128gb jet black yazılım 13.1.2

1) kamera stabilizasyonu bozuldu , resim çektikten sonra telefonu biraz daha sabit tutmak zorundasınız. Mesela selfie çekiyorsunuz bir arkadaşınızla ve resim çektiniz denkleşör sesi geldi ve hemen telefonu elinize aldınız bi bakıyorsunuz bulanık çıkmış. Resim çekindikten sonra görüntüyü bozmaması için sabitlemek gerekiyor bir süre daha

2) kamera kötü çekmeye başladı ışıklar lensten ince uzun süzülüyor adeta gece çekimi kötüleşti

3) whatsapptan resimlere erişip bi resim göndericem ama resimler galeride boğuk duruyor hafızadan hızlı bi şekilde yükleyip işleyemiyor telefon bu whatsapptan doğrudan galeriye erişince oluyor telefonda 10.000 resim&video var önceden 12.4.2 de bu olmazdı şak diye açılırdı şimdi telefon resimleri renderlayamıyor gibi kilitleniyor whatsappı kapatıyorum gidip düz galeriden açıp gönderiyorum çok kötü

4) telefonun sensörü sapıttı , evet. Sağa veya sola döndürdüğümde bazen algılamıyor dönmüyor ya da biriktiriyor hepsini birden sırayla döndürüyor çok saçma bir bug

5) telefonun sarjı su gibi gidiyor bazen normal gidiyor ayarı yok pil sağlığı da ios13e yükselttikten hemen sonra düştü ne hikmetse

6) telefon düşük güç modunda kasıyor şaka gibi önceden kasmazdı , düşük güç modu kapalı olsa da 2-3 kez telefon aşırı kastığı için yeniden başlatmak zorunda kaldığım oldu

7) bazı uygulamalar anında açılır açılmaz çöküyor ( akbank mobil uygulama , yemek sepeti gibi )

8) memoji klavyede çakılı kaldı kaldıramıyorum sinirim bozuldu elim bi kere deyse sormadan anında gönderiyor sohbete çok kötü

9) nagivasyon artık düzgün çalışmıyor google maps konum bulamıyor anlık konumu izleyip beni takip edemiyor 17dk lık yola 4 saat diyor bi yola sapıyorum yeni rota hesaplanmıyor uygulamayı yeniden açıp kapıyorum anca düzeliyor

10) bunları yazarken şarjım %15ti şimdi %3 ve pil sağlığı da %91 olmasına rağmen ÇÖP oldu telefonum

Elimdeki iphonedan kurtulmanın yollarına bakıyorum apple aldığıma pişmanım

yazacak daha çok şey var aslında ..

Telefon kapanmadan post’u gönderiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 11 Ekim 2019; 12:33:50 >

• Memojilerin klavyede çakılı kalması ne demek tam anlayamıyorum, bende olmuyor böyle bir şey. bu sorunu yaşayan arkadaşlar bir ekran görüntüsü paylaşabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sukaplumbaası

Memojilerin klavyede çakılı kalması ne demek tam anlayamıyorum, bende olmuyor böyle bir şey. bu sorunu yaşayan arkadaşlar bir ekran görüntüsü paylaşabilir mi?
    iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

Klavyeye basar basmaz solda emoji sekmesinde hep orada

• quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

ios 13.2 ne zaman gelir yaşadığım şu sorunlar giderildi mi yükleyen bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim çünkü telefonu kırıp atıcam o kadar soğudum ,

Cihaz 7plus 128gb jet black yazılım 13.1.2

1) kamera stabilizasyonu bozuldu , resim çektikten sonra telefonu biraz daha sabit tutmak zorundasınız. Mesela selfie çekiyorsunuz bir arkadaşınızla ve resim çektiniz denkleşör sesi geldi ve hemen telefonu elinize aldınız bi bakıyorsunuz bulanık çıkmış. Resim çekindikten sonra görüntüyü bozmaması için sabitlemek gerekiyor bir süre daha

2) kamera kötü çekmeye başladı ışıklar lensten ince uzun süzülüyor adeta gece çekimi kötüleşti

3) whatsapptan resimlere erişip bi resim göndericem ama resimler galeride boğuk duruyor hafızadan hızlı bi şekilde yükleyip işleyemiyor telefon bu whatsapptan doğrudan galeriye erişince oluyor telefonda 10.000 resim&video var önceden 12.4.2 de bu olmazdı şak diye açılırdı şimdi telefon resimleri renderlayamıyor gibi kilitleniyor whatsappı kapatıyorum gidip düz galeriden açıp gönderiyorum çok kötü

4) telefonun sensörü sapıttı , evet. Sağa veya sola döndürdüğümde bazen algılamıyor dönmüyor ya da biriktiriyor hepsini birden sırayla döndürüyor çok saçma bir bug

5) telefonun sarjı su gibi gidiyor bazen normal gidiyor ayarı yok pil sağlığı da ios13e yükselttikten hemen sonra düştü ne hikmetse

6) telefon düşük güç modunda kasıyor şaka gibi önceden kasmazdı , düşük güç modu kapalı olsa da 2-3 kez telefon aşırı kastığı için yeniden başlatmak zorunda kaldığım oldu

7) bazı uygulamalar anında açılır açılmaz çöküyor ( akbank mobil uygulama , yemek sepeti gibi )

8) memoji klavyede çakılı kaldı kaldıramıyorum sinirim bozuldu elim bi kere deyse sormadan anında gönderiyor sohbete çok kötü

9) nagivasyon artık düzgün çalışmıyor google maps konum bulamıyor anlık konumu izleyip beni takip edemiyor 17dk lık yola 4 saat diyor bi yola sapıyorum yeni rota hesaplanmıyor uygulamayı yeniden açıp kapıyorum anca düzeliyor

10) bunları yazarken şarjım %15ti şimdi %3 ve pil sağlığı da %91 olmasına rağmen ÇÖP oldu telefonum

Elimdeki iphonedan kurtulmanın yollarına bakıyorum apple aldığıma pişmanım

yazacak daha çok şey var aslında ..

Telefon kapanmadan post’u gönderiyorum
    Ayrıca iphone7 ana konusunda '' ios 13.1.1 ve 13.1.2 de widget tarafında search kısmına (yukarı) hızlı kaydırıp elimi çekmeden aşağı kaydırınca (kapandığında) bug oluyor telefonu kitliyor passcode istiyor.'' şeklinde bahsedilen bir hata devam ediyor

• quote:

Alıntıları Göster
    aynen tam olarak bu sola alın bir daha gözükmez diyolar ama yine basınca geliyor illaki

• Bu memojilerden kurtulabilecek miyiz doktor?
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Buna bende sinir oluyorum yanlışlıkla saçma sapan bi emoji gönderiyorum
  • gkhncnk kullanıcısına yanıt
    iPhone 8 Plus cihazımda ara ara wifi'ye bağlanmıyor, parola doğru değil diyor durduk yere. Belli bir süre sonra kendi kendine düzeliyor.
  • quote:

Alıntıları Göster
    ha tamam anladım, ama ben bunu sola kaydırmıştım, artık çıkmıyor

• sukaplumbaası S kullanıcısına yanıt
    Bende sola kaydırdım ama her seferinde tekrar çıkıyor. Çok gıcık birşey.
  • iOS 13'te nasıl sayfanın tamamını ekran görüntüsü olarak alabiliyoruz? Sanki böyle bir özellik olacağı söylenmişti ama bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.