Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onvious

arkadaslar neden yeni guncellemede wallpaper, ekranın alt tarafındaki 4 iconu kapsamıyor? ayarını falan mı degistirdiler?
    12 de de öyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

iPhone 6S, 7 Plus, SE ve XS Max'e iOS 13.1.2 yükledim. Özellikle beni çok şaşırtan durum iPhone SE'de iOS 13.1.2'nin muazzam stabil çalışması.

Hepsini aynı anda test yaptım uygulama açılış menü açılış vs hepsi hemen hemen aynı performansı verdi.

Kesinlikle performans iOS 12'den daha iyi.

Batarya olarak sadece 6S'te biraz düşüş gözlemledim. Pil sağlığı %85 onun da etkisi var. Yine de 13'e geçilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Artı elimde 2 tane iPhone 6 var. Biri iOS 12 öteki 9.2.1 (JB yapılabilen). iOS 9 olanı update edeyim mi diye düşünüyorum artık AppStore'da hiç bir uygulama yüklenmiyor. Kararsızım.
    Hocam gördüğüm kadarıyla genelde farklar oyun performanslarında ortaya çıkıyor ne dersiniz? Onun dışında günlük kullanımda iPhone 6S üzeri telefonlar bana yakın performans veriyormuş gibi geliyor.

• Dostlar,

iPhone 7+ kullanıyorum. Yazılım 11.3.1

13.1.2’ye çıkmamı önerir misiniz? Bilhassa pil konusunda sorun yaşarım diye endişe ediyorum. Görüşünüz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beyler dün gece itibariyle IOS 13.1.2 ye geçmiş bulunmaktayım telefon ıphone 7 32 gb telefon resmen akıyor acayip seri çalışıyor gerçekten harika ama pil de akıyor durduramıyoruz pil sağlığım %88 telefon 1 yılını dolduracak 2 ay sonra

Çok seri çok farklı koyu mod harika şiddetle tavsiye ederim. Eşimin telefonuda ıphone 6s plus onada yükleyecem.

• İphone’da en iyi saklama alanı modu açıkken bazen resimler internet yokmuş gibi inmiyor açmaya çalışınca. Ünlem işareti oluyor sağ altta. Başka bu sorunu yaşayn var mı?

• Ya ben o kadar takılmıyorum resimler 2000 küsür olunca direk bilgisayara atıyorum telefon hafızasından da siliniyor ohh miss ne gerek var ıcloud a bilmem neye

• İpad os a usb desteğinden tam olarak ne anlamalyım? Herhangi bir harddisk yada usb belleği direk ipad e bağlayabileyecmiyim? Oluyorsa nasıl?

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de 7 Plus kullanıyorum. İos 11 de pil inanılmaz güzel gidiyordu. Yoğun kullanımda bile 2 günde bir şarj ederdim. ( Pil sağlığının da etkisi var tabiki ). Ama gel gör ki iOS 11 tam bir rezaletti performans açısından. İos 13 çok seri ve stabil çalışıyor şu an için. Ama pil biraz fazla hızlı gidiyor. Ben full lte açık şekilde (WiFi kullanmadan) 6.5 saat ekran süresi aldım ios 13.1.1 de. O yüzden karar senin. Ama ben olsam geçerdim. Çünkü stabilite ve akıcılık benim için önemli.

• Darklesss D kullanıcısına yanıt
    Görüş için teşekkürler. Benim için akıcılıktan ziyade pil durumu çok önemli ve şu durumda %90 pil sağlığıyla 8 saat gibi bir yakın ekran süresi alıyorum. Oyun oynamıyorum, sadece sosyal medya ve web browser. Eğer güncellersem 8 saati göremem diye düşünüyorum. Fakat cihaz ekranının tam ortasında bembeyaz görünen bir adet ölü piksel var. Bu yüzden 4-5 ay sonra servise vereceğim. O sırada güncellemek daha mantıklı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Görüş için teşekkürler. Benim için akıcılıktan ziyade pil durumu çok önemli ve şu durumda %90 pil sağlığıyla 8 saat gibi bir yakın ekran süresi alıyorum. Oyun oynamıyorum, sadece sosyal medya ve web browser. Eğer güncellersem 8 saati göremem diye düşünüyorum. Fakat cihaz ekranının tam ortasında bembeyaz görünen bir adet ölü piksel var. Bu yüzden 4-5 ay sonra servise vereceğim. O sırada güncellemek daha mantıklı gibi.
    8 saat ekran süresi mi? Hangi cihaz ve yazılım o merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ranez

Hocam gördüğüm kadarıyla genelde farklar oyun performanslarında ortaya çıkıyor ne dersiniz? Onun dışında günlük kullanımda iPhone 6S üzeri telefonlar bana yakın performans veriyormuş gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    Oyun oynamıyorum sadece Bus Simulator indirmiştim onda da kaymak gibi akıyor hepsinde.
  • 7+ hocam. pil sağlığı 90. Teli aldım alalı hiç oyun oynamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 6 Ekim 2019; 20:47:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

7+ hocam. pil sağlığı 90. Teli aldım alalı hiç oyun oynamadım.
    Sürüm nedir hocam? İos 11 öncesi bir sürüm ise o süre ekran değil kullanım süresi.

Aktif kullanımda tek şarj ile 8 saat ekran süresi iphone cihazlarda imkansız çünkü.

• sürüm 11.3.1. bence 8 saat çok da anormal bir ekran süresi değil. 9 küsürü de görmüştüm ilk aldığım zamanlarda. neden şaşırdınız ki?
    ios 10.3.3 ip7 ile hafif kullanımla 8 saate yakın ekran süresi alınabiliyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar şu saklama alanındaki diğer dediği şey ne oluyor. 64 gb ıphone x saklama alanı dolu demeye başladı. Yaklaşık 10 gb yer vardı.

• Doğrudur. Ki 7+ ile 7 arasında da mAh farkı var hocam. Ben çok kasmadan(oyun oynamıyordum ama hiç) 9 saati rahat görüyordum ilk zamanlar. Şimdi 8'e düştü. Ancak teli hiç elimden bırakmayıp çok yoğun kullanırsam 6-7 arası anca gidiyor.
    iOS 10-11 pil kullanım ekranı ile iOS 12-13 pil grafiği mantığı biraz farklı işliyor. Kullanım ve ekran süresi bakımından iOS 11 ile iOS 12-13 sürümleri arasındaki süre farkı da bundan kaynaklı biraz.

• 8 plus cihazla başlarda 10 saati geçiyordu. Şu anda pil sağlığı yüzde 86. Oyun felan oynamadığım zaman 7.5 saat süre. WIFI bağlantısıyla. IOS 12.4.1. İyi mi? Yeni çıkan pro max cihazlarda da bu süre daha artmış, Gayet mümkün yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramaray -- 6 Ekim 2019; 23:43:3 >
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.