Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 13'e geçtiğimden bu yana Instagram bildirimleri gelmiyor.

Programın kendi bildirimleri tamamen açık, telefondaki uygulama bildirimleri kısmı da açık. Sorun ne anlamadım?

Bu sorunu yaşayan var mı?

Uygulamayı sildim tekrar yükledim ama bir işe yaramadı. Hesaptan çıkışta yaptım. Bir türlü düzelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

iOS 13'e geçtiğimden bu yana Instagram bildirimleri gelmiyor.

Programın kendi bildirimleri tamamen açık, telefondaki uygulama bildirimleri kısmı da açık. Sorun ne anlamadım?

Bu sorunu yaşayan var mı?

Uygulamayı sildim tekrar yükledim ama bir işe yaramadı. Hesaptan çıkışta yaptım. Bir türlü düzelmiyor.
    Bende de öyle

• Youtubedan orta tusa basarak cıktıgımızda arka planda muzik calmaya fevam ediyordu şimdi cıktıgımızda muzik de kesiliyor en sevdigim ozelliklerden biriydi bu güncelleme ile bozdular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisu48 -- 2 Ekim 2019; 8:30:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Hocam tesekkürler. Dediginizi buldum.

Bunu yükleyince herhangi bir Backup yaptigimizda sorun felan olmuyor degil mi, tvos oldugundan dolayi?
    Ve tekrar iOS Update almak icin sadece profili tekrar silmek yetiyor öyle degil mi?
    Acaba TVos güncellemesi (bildiri) gelme ihtimali nedir telefona? Biraz sacma soru oldu ama sonucta TVos yükledigimiz icin soramadan edemedim.

Ayrica Feedback diye bir App geldi Profili kayit edince. Bunun bi zarari var mi? Yani sürekli internete felan mi giriyor? Kapatma imkanim var mi?

Kusura bakma biraz fazla oldu ama son bir sorum daha olacak. Batarya performansi düser mi TVos Beta profilini yükleyince?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 2 Ekim 2019; 8:50:45 >
  • Arkadaslar iOs 13 ve watchos6 dan sonra saate sosyal medya uygulamalarının bildirimler gelmiyor. Hard reset attım eşleştirmeyi kaldırdım tekrar eşleştirdim ama çözülmedi. Başına gelen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Hocam tesekkürler. Dediginizi buldum.

Bunu yükleyince herhangi bir Backup yaptigimizda sorun felan olmuyor degil mi, tvos oldugundan dolayi?
    Ve tekrar iOS Update almak icin sadece profili tekrar silmek yetiyor öyle degil mi?
    Acaba TVos güncellemesi (bildiri) gelme ihtimali nedir telefona? Biraz sacma soru oldu ama sonucta TVos yükledigimiz icin soramadan edemedim.

Ayrica Feedback diye bir App geldi Profili kayit edince. Bunun bi zarari var mi? Yani sürekli internete felan mi giriyor? Kapatma imkanim var mi?

Kusura bakma biraz fazla oldu ama son bir sorum daha olacak. Batarya performansi düser mi TVos Beta profilini yükleyince?
    Yok hocam tvos’dan ötürü saçma bildirimler almayacaksınız, profili sildiğiniz anda yeni güncellemeyi yükleyebileceksiniz, feedback’in hiç bir zararı yok kalsın öyle. Geliştirmeciler için bir özellik o bizim işimize yaramıyor.

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    benimde telefona Instagram bildirimleri gelmiyor. Ya uygulamaların güncelleme yapmasını, sorunu çözmesini bekleyeceğiz ya da bilmiyorum artık ne olacak..

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Tamam, sag ol. Feedback olayini kullanmam ama bari sarj yemese diye düsünmüstüm. Sonucta Feedback yazdigi icin tereddüt'de kaldim acaba sürekli veri paylasimi yapiyormu diye kendi kendine.

• İnstagram hikayelerinde Spotify’dan müzik paylaşamıyorum başka yaşayan var mı bu sıkıntıyı?

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Hocam ben komple ne var ne yok resetledim sorun düzeldi, deneyin isterseniz

• YouTube dam da bildirim gelmiyor. Daha doğrusu bildirim geliyor ama SESİ çıkmıyor bildirimin.

Aynı sorunu yaşayan var mı veya bildirimlerde ses çıkıyor mu sizde nasıl çözdünüz ?

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    Resetledim derken?

Ağ ayarları gibi mi?

• arkadaşlar merhaba 6s plus kullanıyorum sürüm 13.1.2.

Telefonda yer olmadığı için fotoğraflarımı "iphone'da en iyi saklama" seçeneğini seçerek kullanıyorum. Fakat ios 13'e geçtiğimden beri fotoğraflar galerimde duruyor fakat açmaya çalıştığımda iclouddan indirmiyor. Hiçbir şekilde fotoğrafları paylaşamıyorum hiçbir şey yapamıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Not: Ayarlar/Fotoğraflar/Hücresel Veri kısmında Hücresel Veri AKTİF
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Arkadas cevap vermis hocam, ayni dedigi gibi bir sikinti olmaz, Feedback aktif etmedikten sonra bisey olmaz.

• Iphone 7 de dün ios 13 e geçtim son sürüme.. Batarya daha hızlı bitiyor gibi geldi bana ???

• Wifi sinyali çok düştü. Sürekli wifi kopmaları yaşıyorum.

Telefon xs max ios13.1.2

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Nerden aktif ediliyor ki? App‘in icine girmedim hic.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Aynen uygulamaya girince “kabul et” secenegi falan cikiyor ilerleyip aktif ediyorsun herhalde, bakip ciktim ben...

• CimbomOldBoys kullanıcısına yanıt
    Benim de aynısı. Telefon ağzına kadar dolu. 200 GB iCloud alanım var. Ama fotoğrafları atmıyor. Güncelleme de yapamıyorum haliyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Yok hard reset. iPhone 7 de ses kısma ve kapatma tuşuna basılı tutuyorsun

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.