Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Net daha hızlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Net daha hızlı.
    Çok iyi olmuş bence ios 13 en önemli geliştirmesi. İos 12 de bazen hafif bekletiyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci günden bu zamana kullanıyorum whatsapp haricinde bir problem görmedim şarj konusu neredeyse iOS 12 ile aynı seviyede yarım saat 45 dk arasında şarj oynar o da normal şarjı çok problem eden kullanıcı değilim.performans olarak da gayet memnunum bazı arkadaşların yaşadıkları problemleri hiç yaşamadım telefonu sınırlamalarını öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 13.1 veya 13.2 gelirse yüklenir başiniza dert almayin:))

• İos 13 gayet hızlı bi sürüm olmuş aşırı akıcı geldi bana. İnstagram açılışı olsun messenger ve Facebook açılışları olsun çok hızlı. 12 de kısa bekleyiş oluyordu. Daha yeni yükledim pek bi sorunla karşılaşmadım. Sadece kaydırmalı klavye özelliği geldi deniyor ama onu ayarlayamadım bi türlü yapabilen varsa tarif ederse sevinirim

• ios 13 beta sürümü yükleme kılavuzu arkadaşlar
    https://donanimobil.com/ios-13-ve-ipados-13-beta-surumu-nasil-yuklenir/

• quote:

Orijinalden alıntı: aslan0233

İos 13 gayet hızlı bi sürüm olmuş aşırı akıcı geldi bana. İnstagram açılışı olsun messenger ve Facebook açılışları olsun çok hızlı. 12 de kısa bekleyiş oluyordu. Daha yeni yükledim pek bi sorunla karşılaşmadım. Sadece kaydırmalı klavye özelliği geldi deniyor ama onu ayarlayamadım bi türlü yapabilen varsa tarif ederse sevinirim
    Beta da o özellik hala kullanıma sunulmadı

• aslan0233 A kullanıcısına yanıt
    Haydi ya.. sırf bu kaydırma olayı icin 13e geçmek istiyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim anlamadığım şey şu, belli bir stabiliteye ulaşmış bir sürüm mesela iOS12’deki stabilite niye yeni versiyonlarda bozuluyor, niye en baştan bug çözmeye başlıyorlar? Mühendislik açısından açıklayabilecek var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-655C93BED

Beta da o özellik hala kullanıma sunulmadı

Alıntıları Göster
    Özellik sunuldu İngilizce klavyede kullanıyorum da, çok rahat ve güzel ancak Türkçe klavyede yok o özellik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silkolet

Ona destek vermemeleri normal sonuçta 13-14 seneden yaşlı bir kontrolcü. Ben lightning ile nasıl flash bellek bağlayacağımızı çözemedim. Bilen var mı?
    Direk lightnin USB A çevrici ile çalışmıyor ama USB a yerine USB çoklayıcı bağlayıp diski çoklayıcıya takarsanız çalışıyor hem de iki üç USB aynı anda bağlayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    3D Touch özellik olsun olmasın hepsinde var iOS 13’te mesela normalde iPad cihazımda o özellik yok ama güncelleme ile getirdiler yazlımsal olarak. Yani tüm cihazlara geldi iOS 13 kullanan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

Whatsapp Web'i kesinlikle kullanmalıyım diyen varsa IOS13 BETA1'i kurmasın! Çünkü ekran kilitlenince bağlantı da kopuyor :)
    Bende öyle bir sorun olmadı...

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hocam işte 5S için durum öyle değil ne yazık ki. 5S İOS 11’de de stabil değil 12’de de stabil değil. Batarya desen su gibi akıp gidiyor. İOS 10 bana göre 5S için en iyi sürüm.

• Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    Valla telefonda geçmem de hocam İPadOS yüklerim İPad Pro’ma. Adamlar tamamen İPadOS için uğraşmışlar belli oluyor yani. Dediğiniz gibi İOS 13 bana da 12.5 hissiyatı verdi ama İPadOS bambaşka bir dünya.

• Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    PUBG, Fortnite diyorsanız evet çalışmıyor. Ama Whatsapp, İnstagram, Facebook, Twitter en az 3-4 sene daha güncelleme alır İOS 10’da.

• iPad’de denenebilir. Dene bakalım beta profili yayınlanınca memnun kalırsın heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Valla telefonda geçmem de hocam İPadOS yüklerim İPad Pro’ma. Adamlar tamamen İPadOS için uğraşmışlar belli oluyor yani. Dediğiniz gibi İOS 13 bana da 12.5 hissiyatı verdi ama İPadOS bambaşka bir dünya.
    Aynı fikirdeyim

• Ben 6s kullanıcısı olarak yorumumu ona göre söyledim.

• Sadece dark mode için yüklemek istiyorum kendimi zor tutuyorum. Yinede beta 3-4'ü falan bekleyeceğim galiba. 13 nerden baksanız 8-9 beta yer gibi geliyor.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.