Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En iyisini yapmışsınız hocam. Macera aramaya gerçekten hiç gerek yok. Hala İOS 10 gibi efsane bir sürüm varken İOS 11’e geçtiğim için kendimden utanıyorum. Bir de İOS 10 için JB çok stabildi. Bir iki tane tweak kurup İOS 11 yapardım cihazı. Ah benim taş kafam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    DS4 ve Xbox One S kontrolcülerini denedim hepsi çalışıyor

• 10.3.3’te kullanıyordum cihazımı 12.1.1’e güncelleyerek ömrünün kısalmasını geçtim aksine uzadığını düşünüyorum. Her halükarda 10.3.3’ten daha hızlı ve tepkisel bir sürüm. Bir kere olsun keşke güncellemeseydim dedirtmedi. O derece iyi bir sürüm. O yüzden de 12.3.1’e bile güncelleniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem ram'e göre oluyor bu işler o zaman 6s ile 8 güncellemeleri aynı anda kesilecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 10.3.3 iyiydi baya ama 11 e geçişte en önemli etken animasyon hızları oldu. Animasyonlar hızlı olduğu icin cihazlar hızlanmış gibi geldi kullanıcılara. 11 de sağlam iskence çektik 12 de 12.1.1 ive 12.3.1 iyi sürümler oldu digerleri kötüydü. Şimdi 13 un içinde de iyi sürümler olacaktır ya da tek final iyi olur bilemiyorum ama aradaki bozuk sürümlerle ugrasmak istemiyorum hiç. Mümkün olduğunca kalmak lazim stabil sürümde. Bir de 13 e geçmek icin bir sebep yok 12.5 gibi ayni.

• Arkadaşlar whatsapp mesaji geldiği zaman bazen sadece isim cikiyor bazen içeriği de gosteriyor.Bu sorunu cozebilen var mi acaba?

• cm_bingol C kullanıcısına yanıt
    Bunlar olası hatalar kullanıcı değil yazılımcı yaptığı ara güncellemelerle düzeltecektir zamanla

• ios13 full sürümü ne zaman çıkar
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Eylulde.

• Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    Henüz open beta değil. Profili apple yayınlamadı. Sanırım beta2-3 seviyesindeyken açacaklar.
  • Musketeer. kullanıcısına yanıt
    Buglar fazla galiba ondan olabilir ama devoloper betayı denemek isteyenler bunu göze alıyor zaten. Bu sefer beta iki de yayınlarlar belki profilleri.

Aynen öyle son kullanıcının "eğlence" olsun diye beta1'i kurup soluğu android bir cihazda almasını göze alamazlar 😂😂 bu bir sistem değişimi model sürümü değişti. İos 12,3 ün beta 1'i gibi değil. İos 12 beta 1'i kullanan varsa durumu anlayacaktır. Üstelik herkes forum Twitter takip etmiyor bunu işin sonu sanan bile vardır :)

• Musketeer. kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi olabilir ama bu isleri takip etmeyen gidip beta profili bulupta kurmaz heralde.

Son birkaç senedir beta profille güncellemiştik eski betalar dahada kötüydü

• quote:

Orijinalden alıntı: Silkolet

DS4 ve Xbox One S kontrolcülerini denedim hepsi çalışıyor
    İphonede ps4 kolu çalışıyormu artık 😮😮

• thsnblt kullanıcısına yanıt
    XOne S ve DS4 çalışıyor ikisini de test ettim

• 13 beta kullanan arkadaşlar yakınlarınızdan telefonuna ulaşılamıyor, kapalı gibi şeyler duyuyor musunuz? Bu sıra çok sık duymaya başladım 13'ü kurduğumdan beri.
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Benim başıma bugün geldi telefon ile konuşuyordum hat düştü bir daha birbirimizi arayamadık taaki ben telefonu resetleyene kadar. saçma bir bug umarim beta 2 de giderilir yoksa üzülerek eski sürüme döneceğim

• iPadOs Teoride Çok İyi Duruyor da Bir Türlü Sevemedim Nedense
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.