Şimdi Ara

iOS'un aslında Android den daha iyi olması (fiyat hariç)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ipad 6 var elimde, ya şahane bir cihaz. Pili bitmek bilmiyor. Isınmıyor. Android den çok daha hafif. Artık C ile mi yazmışlar neyse çok verimli çalışıyor. Youtube a anonim girmeye izin veriyor. Android de iOS da bilgi topluyor ama en azından iOS daha iyi koruyor. iOS bana soruyor geçen, işte "falan uygulama web site verilerinizi toplasın mı?" Bak ya adamlar dürüst bir kere İzin vermedim ben de yine de uygulamayı kullanıyorum. Androidde olsa, "kişiselleştirme falan filan, bişey bişey yasasına göre verileriniz güvendedir zart zurt, şu belgeyi onayla!" Onaylamazsan pat uygulama çalışmıyor.

Genel olarak androidlere göre çok hızlı. Maddi olarak daha pahalı olsa da değer kesinlikle. Android çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 22 Haziran 2021; 19:12:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir iPhone’cu olarak kesinlikle katılıyorum. Uzun ömürlü cihazlar. 1 kere al 5 sene kullan. Parasının hakkını veriyor.

Yine telefon alacak olsam yine iPhone alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TETHYS_ -- 21 Haziran 2021; 15:37:36 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • You tube a androidde kuracağın vanced isimli bir programla oturum açmadan girebilirsin, üstelik arkada oynatabilirsin, üstelik videoyu indirebilirsin, müzikleri ses dosyası olarak istediğin bitratte indirebilirsin, videoları istediğin çözünürlükte izleyebilirsin, video hızlandırmada 3xe kadar kullanabilirsin. Appleda bütün bunlara tonla para ödersin. Bütün bu kolaylıklar varken apple kullanıyorsan bu düpedüz fanboyluktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır android kullanıyorum bu sene son alışım oldu daha da ne android telefon alırım ne de tablet. Neymiş yok her şeyi kolaylıkla yapabiliyormuşuz yok apksı varmış osu varmış busu varmış.

s10+ aldım daha alalı 1sene oldu telefonda saçma sapan crashler saçma sapan sorunlar çıkmaya başladı. Kuzenim yıllar önce aldığı iphone 6yı hala kullanıyor ben üstüne 2.telefonu aldım gene memnun değilim.

Yıl 2021 instagrama bile doğru düzgün bir şey atılmıyor. Direk kalite yarıya düşüyor hele storye ek bir şey ekleyince görüntü direk çamur zaten.

Tek elle tutulur yanı iphonedan ucuz olması başka faydası falan yok.

Telefon değiştireceğim zaman gidipte samsungun son çıkan 2 sene sonra çöp olacak telefonunu alacağıma aynı fiyata iphone'un 1 yıl önce çıkan telefonunu alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarK BrotherS -- 21 Haziran 2021; 15:50:50 >
  • Şu an iphone7 kullanıyorum 4 yıllık. Hor kullandım biraz ve şu an sadece bataryada sıkıntı var. Onu da değiştireceğim. Rahat 2-3 yıl hatta 4 yıl daha kullanırım ben bu telefonu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pili bitmek bilmiyor dan sonrasini okumadim

Csb

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • android torrent kafasındaki insanların cihazı :)

• Heisenbergin asistanı H kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam ben de YouTube Vanced kullanmak istiyorum ama önceden kullandığımda 800 MB Ram harcamıştı

Normal YouTube 400 MB Ram harcıyor.

Bu sebeple Premium kullanıyorum.

Ancak YouTube Vanced kullanmak istiyorum. Çok Ram harcaması daha mı iyidir?

Bu arada ben 396 Hz 417 Hz gibi solfej frelanslarını dinliyorum YouTube da. YouTube Vanced da bana bu videolardaki frekansları bozulmadan verir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-38EAF14ED

Merhaba hocam ben de YouTube Vanced kullanmak istiyorum ama önceden kullandığımda 800 MB Ram harcamıştı

Normal YouTube 400 MB Ram harcıyor.

Bu sebeple Premium kullanıyorum.

Ancak YouTube Vanced kullanmak istiyorum. Çok Ram harcaması daha mı iyidir?

Bu arada ben 396 Hz 417 Hz gibi solfej frelanslarını dinliyorum YouTube da. YouTube Vanced da bana bu videolardaki frekansları bozulmadan verir mi?

Premiumdan daha fazla ram harcaması ondan daha fazla özellik sunmasıyla alakalı sanırım. Günümüzde 8 gb gibi ram değerleri var telefonlarda 400 mbnin lafını yapmaya gerek yok 1gb 2gb ramli cihazlar kalmadı artık. Bozulmadan verir mi bilmiyorum ama ben dinlediğim müzikleri en yüksek bitratte indirip ses dosyası olarak kaydedebiliyorum ve bu özelliğinden çok memnunum.

• öyle zaten ben iphone 12 alıcam yakında benim ip 6s 4 yıldan sonra pili öldü artık onuda pilini dğeiştirip anama veririm o kulllanır

• Fakir olmasam "Google çöktü" uyarısı veren Samsung çöpü yerine Iphone Pro Max 12 alırdım.

• iPad rakipsiz. iPhone kısmı ise kullanıcıya bağlı. Eskiden hediye gelse satar Android alır kafasındaydım ancak zamanla o kadar çok problemle karşılaştım ki bugün telefon ihtiyacım olsa Android cihazlara bakmam bile. Çünkü biliyorum ki en geç 1 yıla anlamsız problemlerle karşılaşacağım.

Android telefonlara geçe 8 yıldan fazla oldu, yeterince tecrübem olduğuna inanıyorum. Bir de APK vs ile işim olmaz. Param varsa ortaya koyulan emeğin parasını öder kullanırım.

• iPad için ios daha iyi ama android telefonla iphone kapışamaz bile. İphone mac os ise android windows'tur. Bunu yakın zamanda iphone'unu satıp xiaomi'ye geçmiş biri olarak söyleyebilirim.

Android kutudan çıktığı gibi iyi deneyim vermez, kendinize göre dizayn ve optimize edip kullanırsınız. İphone ise kapalı kutu, neyse o. Dışına çıkamazsınız, esnetemezsiniz, düz takoz telefon gibi. Android ise zevkinize kalmış.

Kolsuz ve beceriksiz bir insansanız iphone, gerçek ve bilinçli kullanıcıysanız android.

• Kendi yazdığını oku önce kardeş. Fiyat hariç demişsin. Her şeyde en önemli kriter para zaten. Yoksa adamlar 10000 dolara çok çok daha iyi bir telefon yapabilirler.

• 52CM kullanıcısına yanıt
    Ya o da 300 tl daha verirsin iphone ipad alırsın. Çok durumu yoktur adamın veremez, ama çoğu kişi o 300 tl yi verir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergin asistanı

You tube a androidde kuracağın vanced isimli bir programla oturum açmadan girebilirsin, üstelik arkada oynatabilirsin, üstelik videoyu indirebilirsin, müzikleri ses dosyası olarak istediğin bitratte indirebilirsin, videoları istediğin çözünürlükte izleyebilirsin, video hızlandırmada 3xe kadar kullanabilirsin. Appleda bütün bunlara tonla para ödersin. Bütün bu kolaylıklar varken apple kullanıyorsan bu düpedüz fanboyluktur.
    vanced kullanmaya devam et hocam hacker ellerini ovuşturuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: keyif çayı

vanced kullanmaya devam et hocam hacker ellerini ovuşturuyor

Alıntıları Göster

Galaxy apps storeda olan bir uygulama hacker macker olsa oraya koymazlar. Bence siz apple'a sağılmaya devam edin. İyice sağsın sizi daha akıllanmamışsınız. Apple tüm müşterilerini koca inekler olarak görüyor sağılmayı bekleyen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenbergin asistanı -- 22 Haziran 2021; 20:44:27 >
  • Heisenbergin asistanı H kullanıcısına yanıt
    apple kullandığımı nerden çıkardın :dd youtube vanced in gizlilik sözleşmesin okumanızı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keyif çayı -- 22 Haziran 2021; 20:47:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.