Şimdi Ara

ios 9 betadan 8.3 e nasıl döneceğim yardım??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yardımlardınızı bekliyorum iphone bes te cok hata var ios 8.3 e dönmek istiyorum

• bug çok fazla bende dönüşü düşünüyorum.
  • volkankpdg kullanıcısına yanıt
    nasıl dönücez hocam?
  • OttomanEmpire86 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarınızdan itunes'u açınız ve telefonunuzu bağlayınız. Daha sonra home tuşuyla power tuşuna aynı anda basılı tutunuz ve itunes'ta kurtarma modunu görene kadar bekleyiniz. Daha sonra geri yükle seçeneğine tıkladığınızda 8.3'e geri dönmeye başlayabilirsiniz. Yedeklerinizi almayı unutmayınız.
  • nebze N kullanıcısına yanıt
    yedekleri almadım sıkıntı olurmu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: OttomanEmpire86

yedekleri almadım sıkıntı olurmu :D

Adı üstünde yedek gitti herşey bitti.
  • daha önce hangi versiyondu hatırlamıyorum ama betada yedek almıştım geri dönmüştüm beta yedeği tanımamıştı yedeği geri yükleyememiştim. aynı şey olur mu acaba?
  • volkankpdg kullanıcısına yanıt
    bende daha önce betadan yüklemiştim yedeği tanımıştı o yüzden yedeği yüklemedim umarım sıkıntı cıkmaz :D
  • DFU ile geri dönüşü şuan gerçekleştiriyorum. 8.3'ten 9a geçmeden yedek almıştım şuan onu geri yüklüyorum.
  • Arkadaşlar bende ios 9 dan 8,4 e dönmek istiyorm ama bir tülü yapamadım. cihazı recovery moda, dfu moda aldım ama bir türlü olmadı. sırasıyla 3194, 17, 2005 hataları aldım. Ne yaptıysam bir türlü 8.4 veya 8.3 e dönüş yapamadım. bir fikri olan var mı?
  • Aslında sizlere yardım etmemek Lazım !! Adı üstünde Beta Sürümü geliştiriciler için ne diye yüklersiniz anlamıyorum..
    Kasma donma resetleme Isınma olur.. Şikayet etmeyin..
    Ama yok bizim millet illa yükler kullanmaya Çalışır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüklerken birilerinden icazet mi almak gerekiyor.
  • OttomanEmpire86 kullanıcısına yanıt
    iOS 9'dan iOS 8'e dönmek çok kolay aslında 5 dakikadan daha az sürüyor. Aşağıda linkini verdiğim siteden yaptım ben, çokta memnun kaldım. Gözünü seveyim iOS 8

3 Adımda iOS 9'dan iOS 8'e Dönüş! (Kesin Çözüm) Buraya Tıklayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zined7

iOS 9'dan iOS 8'e dönmek çok kolay aslında 5 dakikadan daha az sürüyor. Aşağıda linkini verdiğim siteden yaptım ben, çokta memnun kaldım. Gözünü seveyim iOS 8

3 Adımda iOS 9'dan iOS 8'e Dönüş! (Kesin Çözüm) Buraya Tıklayın

Reklam kokan hareketler bunlar :) neyse burada anlatıldığı gibi dfu moduna almak Şart değil. Herkesin haberi olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.