Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15771578157915801581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beyler bu ısınma sorunları havalardan kaynaklı benim 6s te ısınıyor 9.3.3 ile ki havadan olduğu bariz, herkesin telefonu ısınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5s de şarj durumunda iyileşme varmı ? 8.3.4den geçmeyi düşünüyorum.
  • Apple İphone 4s için,

İOS 6.1.3 / 7.1.2 veya 8.3.4 en iyi sürümler deniliyor.

Ben de youtube 'da 5.1.1 ve 9.3 arasındaki inceleme videosuna baktım.

6.1.3 / 7.1.2 en iyi seçim olacak. 9.** üstü için Apple 4s 'de ne gibi bir destek mevcut / verilmiş güncelleme ayrıntısına bakmak gerek ama ... Eğer uygulama/cihaz senkronizasyonu için zaruri ihtiyaç yoksa (İnsanlar snapchat kurmak istiyor en basitinden) İOS 7.1.2 veya 8.**sürümleri tercih edilmeli.

9.** içinse HTC SENSETİON gibi çıktığı yıllardan Çift çekirdek 1.2ghz/756mb ram desrekli bir donanımı olsaydı belki şimdiler de bununda avantajı halen olurdu. Uygulama test,uyumluluk,sadece bir kaç işlevi kullanabilmek adına 9.** yüklemenin (Videolardaki cihazların durumu belli değil çünkü) çok kötü olduğu söylenemez.

Samsung galaksy S 'de bile 1.5 yıl önce Custom rom 4.4.4 kullanıyordum işimi görüyordu (Hatta htc sensetion da)

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    iOS 10 Beta durumda olduğu için iTunes'u tam olarak iOS 10'a uyumlu güncellenmediler. Eğer illa da PC'den yüklemek istiyorum diyorsan bilgisayara Xcode 8(Beta) sürümünü yüklemen gerekiyor. Benee geçen gün aynı hatayı aldım ve sorunun bu programı yüklememek olduğunu öğrendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

iOS 10 Beta durumda olduğu için iTunes'u tam olarak iOS 10'a uyumlu güncellenmediler. Eğer illa da PC'den yüklemek istiyorum diyorsan bilgisayara Xcode 8(Beta) sürümünü yüklemen gerekiyor. Benee geçen gün aynı hatayı aldım ve sorunun bu programı yüklememek olduğunu öğrendim.

Tamam hocam teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Apple İphone 4s için,

İOS 6.1.3 / 7.1.2 veya 8.3.4 en iyi sürümler deniliyor.

Ben de youtube 'da 5.1.1 ve 9.3 arasındaki inceleme videosuna baktım.

6.1.3 / 7.1.2 en iyi seçim olacak. 9.** üstü için Apple 4s 'de ne gibi bir destek mevcut / verilmiş güncelleme ayrıntısına bakmak gerek ama ... Eğer uygulama/cihaz senkronizasyonu için zaruri ihtiyaç yoksa (İnsanlar snapchat kurmak istiyor en basitinden) İOS 7.1.2 veya 8.**sürümleri tercih edilmeli.

9.** içinse HTC SENSETİON gibi çıktığı yıllardan Çift çekirdek 1.2ghz/756mb ram desrekli bir donanımı olsaydı belki şimdiler de bununda avantajı halen olurdu. Uygulama test,uyumluluk,sadece bir kaç işlevi kullanabilmek adına 9.** yüklemenin (Videolardaki cihazların durumu belli değil çünkü) çok kötü olduğu söylenemez.

Samsung galaksy S 'de bile 1.5 yıl önce Custom rom 4.4.4 kullanıyordum işimi görüyordu (Hatta htc sensetion da)

İphone 4s 8.4.1 den geri dönüş mümkünmü mümkünse yardım edebilirmisiniz

• 9.3.3 imzaları ne zamana kadar açık bilen var mı?

• Üstteki yazılar tamamen gidiyor (bazen oluyor) şarjı çabuk bitiyor takılmalar donmalar başladı son 1 haftadır ne yapayım yardım edin sinirim bozulmaya başladı güncellesem iyi değil diyorlar şaşırdım ne yapayım.

Cihaz İp6 İOS 8.4.1
  • ascdm kullanıcısına yanıt
    9.3.4 e güncelle düzelir.
  • Arkadaşlar şu an 4s'de ios 9.2 kullanıyorum. Bu cihaza jb de çıkmayacağına göre son sürüme güncelleyeyim mi ne dersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Ya kal ya da, 9.3.2 ye güncelle. iTunes üzerinden
    Aynı sorunu 9.3.3 ve 9.3.4'de de yaşadım şimdilik bir çözüm yok gibi.
  • Bugün aldım bu ss yi böyle oluyor ekran yukarıdaki bar silik silik oluyor şarj ve donma sıkıntıları var zaten. iOS 9.3.4 e güncellesem performansta düşme olur mı ip6 için?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: ascdm

Bugün aldım bu ss yi böyle oluyor ekran yukarıdaki bar silik silik oluyor şarj ve donma sıkıntıları var zaten. iOS 9.3.4 e güncellesem performansta düşme olur mı ip6 için?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Jb yap ve jb kaldırma tweakini kur, o tweak jb kaldırırken telefonu sıfırlıyor zaten. Belki bi işe yarar.

Telefonu normal sıfırlamayı denediniz mi ?

• _recoo kullanıcısına yanıt
    8.4.1 için jb bulamadım maalesef
  • OnurD7, mehmet97089 Güncellesem daha kötü olur diye korkuyorum ip6s ler için yapılıyor artık yeni sürümler ip6s te 2gb ram olduğu için benim telefonda sıkıntı yapar diye çekiniyorum biraz.

Avtheree sıfırlayacağım 1, 2 gün içinde bakalım düzelecek mi sordum zaten neler yapabilirim diye deneyeyim bakalım.
  • 8.4.1 icin jb olmasi lazim, ben 8.4 ile jb kullaniyorum. Guncelleseniz de sorun olmaz 9.3.4 gayet stabil calisiyor iphone 6 da

• _recoo kullanıcısına yanıt
    Birçok kişi şikayet edince gözüm korktu yaparsam dfu ile mi yoksa ota dan mı yapayım?
    Sifirlayip bastan kurmak zor olabilir isterseniz ota deneyin sorun duzelmezse dfu kurarsiniz.

• 
Sayfa: önceki 15771578157915801581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.