Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: Jul

quote:

Orijinalden alıntı: ferr25turkey

şuanda 9.3.4 çıkmış ona güncellesem dönüş olurmu peki

Dönüş var ama tavsiye etmem çünkü battry sömürüyor 9.3.3 çok hızlı Ve çok seri istediğin zaman jb de yapabilirsin 9.3.3 kal

4s 32bit ve ios.9.3.3 jb var mı?

Var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    ios 6.1.3 sürümde yazılım güncellemesi ios 8.4.1 olarak görünüyor. benim iPhone 4S'imde de ios 8.4.1 görünüyor. Arkadaş doğru söylüyor. :)

• ferr25turkey F kullanıcısına yanıt
    hocam 32 bit jb çıkacak diye bir söylenti vardı, bi kontrol et eğer 32 bit jb çıktıysa telefonu 9.3.3'e güncelle ve jb yap. ardından Ender'in konusuna girip adımları izle ios 6.1.3'e dönersin. ben ios 9.0.1'den dönmüştüm, oluyor.

1- dönüş için çok az bir zamanın var, bir kaç güne kadar ios 9.3.3 imzaları kapanır. elüni çabuk tut.

2- yılbaşından itibaren whatsapp ios 6 desteğini kesiyor. iPhone 4S'te ios 9 kullanmaktansa ios 8 kullanmak daha mantıklı. ben de yılbaşından sonra istemeye istemeye de olsa 8.4.1'e yükselteceğim.

Düzeltme: 32 bit hakkında jb yok arkadaşlar, yanlış yönlendirme yapmayalım. hocam sen de 8.4.1'de kal bence, yılbaşından sonra zaten ios 6'nın çok bir anlamı kalmayacak. 9.3.4'e de hiç bulaşma derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serefsiz yapraklar -- 10 Ağustos 2016; 13:43:05 >
  • İlginç bir güncelleme .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: serefsiz yapraklar

yok.

Yokmuş

• Nasıl var kim yapmış?
  • 9.3.4 den hiç randıman alamadım anlık kastırmalar oluyo telefonda. 9.3.3 e geri döndüm sorunsuz.

• serefsiz yapraklar kullanıcısına yanıt
    ilk defa duydum valla :)
  • iPhone 5 9.3.3 sürümünde kullanıyorum cihazda aşırı ısınma var , aynı problemi yaşayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

İlginç bir güncelleme .

hocam baya bir araştırma yaptım videolarıda izledim şuan iphone 4s için en stabili ios 9.2.1 deniyor sizce bu sürüme güncellemelimiyim sizin görüşünüz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gastarbeiter

iPhone 5 9.3.3 sürümünde kullanıyorum cihazda aşırı ısınma var , aynı problemi yaşayan var mı ?

5s var bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum9.3.3 merak ediyorum 9.3.4tede aynı sorun var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • malahit M kullanıcısına yanıt
    Ben güncelldim hocam sonuçları yazarım unutmazsam.

• İos 9 dan İos 10 beta 5 i bilgisayarda itunesten güncellerken hata 14 veriyor. 2 bilgisayarda da hata verdi. Normalde yüklenmesi lazım değil mi ? Sadece telefon üstünden olmaması lazım güncellemenin

Bendede 5s var 9.3.4 sıfırdan kurulum yaptım. Biraz ısınma var evet ama havalarda çok sıcak bu aralar..37leri gördü bursa bu havada telefonda 45 olsa normaldir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gastarbeiter

Ben güncelldim hocam sonuçları yazarım unutmazsam.

Fikirlerin ve gözlemleriniz değerli kardeşim

Hocam kısa süreli izlenim şansım oldu bu sürede gözlemlediğim ilk sonuç batarya performansında ki düşüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferr25turkey

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

İlginç bir güncelleme .

hocam baya bir araştırma yaptım videolarıda izledim şuan iphone 4s için en stabili ios 9.2.1 deniyor sizce bu sürüme güncellemelimiyim sizin görüşünüz nedir?

İOS 9 sürümüne önceden geçti iseniz ios 10 a kadar gelecek tüm güncelleştirmeleri indirmenizi öneririm zira apple cihazlarını stabilleştirmek ve problemleri çözmek adına 9.x.x gibi sürümleri çıkardığını iddia ediyor.

• ip6 da ısınma vardı public beta 3 dede böyleydi 4 tede böyleydi özellike bazı uygulamalarda daha çok hissediliyordu tabi bulunduğum şehir edirnede gündüz çok sıcak oluyor.9.3.4 e geri döndüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 11 Ağustos 2016; 1:28:16 >
  • Son sürümü İtunes üzerinden yaptım
    Yine kasıyor telefon
    Ayrıca mavi ekran hatası vardı telefonda
    Telefon mavi ekran verip kapanıyordu
    O da devam ediyor hala düzelmedi.
    Telefon 5s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 11 Ağustos 2016; 1:30:01 >
  • 
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.