Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 saat falan çok kurcalamıyorum da sosyal medya haricinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Arada bana da oluyor. Home tuşuna basıyorum ekran gelmiyor peşine kilit tuşuna basıyorum açılsın diye ekran bu sefer ekran görüntüsü alıyor öyle açılıyor. Saçma sapan bi gecikme.

• quote:

Orijinalden alıntı: mihmancan

Arada bana da oluyor. Home tuşuna basıyorum ekran gelmiyor peşine kilit tuşuna basıyorum açılsın diye ekran bu sefer ekran görüntüsü alıyor öyle açılıyor. Saçma sapan bi gecikme.

Asıl bu sorunu düzeltmesi lazım apple ın. Belki haberi bile yoktur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    aslında haklısın, telefonu ilk aldığım zamanlarda bana da oluyordu, ios 8 ile daha sık olmaya başladı,ama 9 ile düzeldi, extra hiçbir işlem yapmadım. belki bi restore çözüm olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

aslında haklısın, telefonu ilk aldığım zamanlarda bana da oluyordu, ios 8 ile daha sık olmaya başladı,ama 9 ile düzeldi, extra hiçbir işlem yapmadım. belki bi restore çözüm olabilir.

9.3.2 yi bekliyorum hocam. Ona geçerken restore edebilirim

• ios 10'dan önceki son sürüm 9.3.1'mi acaba?
  • baris_modus B kullanıcısına yanıt
    Emek olmadan yemek olmazmış :)
    Düzelmesine çok sevindim. Artık Siri daha kaliteli bir sesle konuşacak. Benden Selam söyleyin.
    Güle güle kullanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oluyordu kendiliğinden düzeldi, Belkide telefonu kapatıp açmalarım ve widgetleri azalmam işe yaradı :)
    Tam çözümü bilmiyorum ama düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 4 Mayıs 2016; 11:30:42 >
  • ø kullanıcısına yanıt
    9.4 ile ilgili Herhangi bir duyum yok. 9.3.2'nin üzerinde çok durmalarından dolayı belki son iOS 9 olabilir.

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    4. sürüme ne gibi bir yenilik verilir sence.Bence yok gibi.8'de Apple Music servisini hatırlıyorum. 9.3.3 de sürüm olarak uzun.Yoksa 9.3.3 ayarında 9.4 mü :)
    Beta 4 e yüklen. 9.3.1 mi kaldı bu devirde :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sentiel

Beta 4 e yüklen. 9.3.1 mi kaldı bu devirde :))

Hocam betaları sevmiyorum acıkcası. Haftayada final gelmezse geçerim :)

• sentiel kullanıcısına yanıt
    yenilik geleceğe benzemiyor, 9.3.2 son olabilir veya 9.3.3 ile bitirebilirler 9'u
  • Beta 4'ü beğendim, 9.3.1'e göre daha akıcı ve daha sorunsuz. Beta 2'de yaşadığımız takılmaların hiçbirisi yok, hücresel ve duvar kağıdı seçme menüsü hala takılıyor ama bunları önemsemiyorum. Bozmadan final verirlerse ben razıyım bu sürüme, artık umudum kalmadı ios 8 akıcılığının geri geleceğinden ama en azından bunu bozmasınlar.
  • Beta 4 olmuş gayet güzel..yani şunun için aylarca beklettiler.. adam gibi sürümü test edip öyle versen de ilk sürümü böyle ara güncellemeler ile uğraşmasan olmaz mı..
  • 6 plus için beta 3te ana menüdeki klasörlere girerken bile bazen titremeler oluyordu ve battery doctor uygulamasında ram temizle diyince belki psikolojik ama sanki titremeler kısa süreliğine de olsa geçiyordu, ama beta 4 ile ne titreme ne frame atlaması, ne de bişey cihaz yeniden kendini sevdirmeye başladı...

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

İphone 5s ios 9.3.1 sarjım su gibi akıyor whatsapp bile kasıyor ios 8 e dönmek istiyorum imzalar tamamen kapalı mı bilgisi olan bir desin lütfen acil

Şarj konusunda iOS 9.3.1 ölçümlerime göre bütün iOS 8'lerinden iyi.
    Cihazınızda belli ki bir arka plan hizmeti sonsuz döngüye girip aşırı donanım tüketiyor. Pil sürenizin kısalması ve performans kayıplarının sebebi bu.

Tüketime şu programla bakabilirsiniz. Ayrıca pil sağlığını da gösterir:https://itunes.apple.com/tr/app/battery-life-check-internal/id1080930585?l=tr&mt=8

Yanda linkini verdiğim işlemleri eksiksiz uygulayın. 2-3 gün deneyin. Link:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=116579479

Düzelmezse, iTunes ile yedek alın. iOS'u Geriyükle yaparak yeniden kurun ve yedeğinizi geri yükleyin.

Düzelmezse, cihazınıza uygun 9.3.1 ipsw dosyasını indirin. DFU mod ile yeniden iOS'u kurup bu sefer yeni iPhone olarak ayarlayın.
    Link:http://www.iclarified.com/750/where-to-download-iphone-firmware-files-from

İşletim sistemini yeniden kurduğunuzda ilk 2-3 saat cihaz ısınır, kasılır pili yudar. Bu normaldir. Tutarlı pil süresi için 2-3 gün gereklidir.

Eyvallah dostum şimdi indiriyorum verdiğin tavsiyeleri de tek tek uygulcam şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

iDevice Pil Kalibrasyonu

1- Cihazımızın pil seviyesi kaç olursa olsun şarj aletiyle şarja takıyoruz.
    2- Home + Power tuşuyla cihaza reset atıyoruz. ( Tanılarda Reset Counter ıvır zıvır diye bir tanı oluşur.)
    3- Pil seviyemiz %100 olduktan sonra 30 dakika civarı daha şarj ediyoruz.
    4- Cihazı şarjdan çıkarıyoruz.
    5- Cihazı yeniden başlatmadan ve tekrar şarja takmadan pil %0 olup telefon kendi kapanana kadar normal bir şekilde kullanıyoruz.
    Bu süreçte pil sömüren oyunlardan uzak dursak iyi olur. Cihazı daha doğrusu pili ısıtmamaya özen gösterin.
    6- Pili tükenip kapanmış cihazı şarja takıp yine tam dolduruyoruz.

Artık normal bir şekilde istediğiniz gibi cihazı kullanabilir, şarja takıp çıkarabilir, kapatıp açabilirsiniz.

Ne zaman yapmak gerekli?

*Asılsız kullanım önerilerine uyup uzun süre cihazın şarjını tam bitirmemiş ve/veya tam doldurmamışsak.
    *Cihaz %10-20 gibi değerlerde pili bitip kapanıyorsa. (%100 çözüm)
    *Cihazın Pil ölçümü tutarsızsa (%100 çözüm)
    *Cihazın pili kötü gitmeye başladıysa (duruma göre başarılı çözüm)
    *Cihazı kapatıp açtıktan sonra Kullanım ve Bekleme süreleri tire - tire - oluyorsa (%100 çözüm),
    *Cihazın pilini değiştirmişsek (%100 çözüm)

bu işlem faydalı olacaktır.

+1 inşallah işe yarar da kurtulurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 4 Mayıs 2016; 14:57:51 >

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. İnşallah kurtulursunuz ve sizden olumlu bir yorum görürüz. Sorununuz çözülürse bizlere haber vermeyi unutmayın. Kolay gelsin.

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Tabi ki haber ederim , az önce tavsiye ettiğiniz uygulamayı indirdim değerler bu şekilde
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 14061407140814091410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.