Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan 9.3 pili sömürüyor. Sebebi araştırıp kalibrasyon yada yeniden kurulum yapacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya arkadaş hücresel menü çok kötü olmuş bi 3g açıp kapamaya bi saat uğraşıyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Şuan 9.3 pili sömürüyor. Sebebi araştırıp kalibrasyon yada yeniden kurulum yapacağım

Evet 9.2.1 e döndüm bu sebeble 6s plus tel

• iphone 5 te ısınma sorunu yaşayan var mı? 3g açıkken resmen 5 dk sonra el yakıyor.
  • yns61 kullanıcısına yanıt
    Tanılarda hep ağ ve springbord hatası görüyorum. Büyük olasılıkla bizim LTE altyapısına geçişle ilgili bir sıkıntı.
    Hiçbir güç beni eski sürüme geçiremez 💪
    Bu sorun çözülenene kadar uğraşırım. Pes etmem 😈

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • apple 9.3 ile resmen patlamış birader.... ayvayı yedik lafını elmayı yedik diye değiştiriyorum....
  • 6s 9.3 kullanan arkadaşlar, 3g sizde de sıkıntılı mı? İnternete girerken can veriyor neredeyse. Ve sürekli Edge'e düşüp duruyor. Hat vodafone
  • Arkadaşlar iPad mini retina cihazımda 9.3 güncellemesi sonrası icloud hesabımı kabul etmedi ve dolayısıyla açamadım cihazı. Hatta sıfırladım ama yine önceden yüklü olan icloud hesabımı girmemi istedi.(Sürdür ekranı) Fakat şuanda da hesap ve cihaz etkisizleştirildi sanırım. Ne yapabilirim bu konuda önerisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

Ya arkadaş hücresel menü çok kötü olmuş bi 3g açıp kapamaya bi saat uğraşıyon
    +1

Şuna bi kısayol yapamadılar, nightshifte bile kısayol koymuşlar buna yok hala...
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Tanılarda hep ağ ve springbord hatası görüyorum. Büyük olasılıkla bizim LTE altyapısına geçişle ilgili bir sıkıntı.
    Hiçbir güç beni eski sürüme geçiremez 💪
    Bu sorun çözülenene kadar uğraşırım. Pes etmem 😈

Batarya harici bi sıkıntı yasamadım sorun nedir bilmiyom😀😀

• beklentilerimi karşılamadı açıkcası çok fazla kullanmayacağım özellikler hepsi
  • Ben 9.3 teki pil performansindan memnunum sahsen bu gece sarjdan 3 gibi cekildi sabah 9dan beri full wifi acik durumda

Bu mesaja eklenen görseller:

Not : Cihaz iphone 6 - 128 gb (ota ile 9.3 kuruldu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By.atalay -- 23 Mart 2016; 16:29:08 >

• 5s güncelliyimmi

• 6s için sıfırlama falan yaparak geçmeye gerek yok. Zaten yazılım ilk olarak o cihaz icin yapılıyor.

• Thathurts kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum bana mı öyle geldi ama; hergün aynı saatte şarjdan çıkarıp, çalıştığım okulda hemen hemen aynı süre kullanıp eve geldiğimde şarjımın herzamankinden daha fazla olduğunu görüyorum 2 gündür.
    Telefonum 6S.
  • arkadaslar lınklerden ındırdım 2 gb olan dosyayı
    dfu mod alıp 9.3'ü kurucaktım fakat hata verıyor
    Firmware dosyası uyumlu olmadığı için kurulamıyor dıyor ne yapmam gerekıyor acaba
    9.3'ü temız kurulum ıle atmak ıstıyorum
  • Bazen wifi bağlantı probleminden böyle yapabiliyor. Arkadaşım dün beri aradı aynı sorunu olduğunu söyledi. (Cihaz iphone 5) Ona da farklı wifi dan gir dene dediğimde, icloud hesabını kabul etti ve sorunu çözüldü.
  • telefon bir suredir whatsappta kasıyor mesajlar yavas acılıyor bazen guncelleme ile sorun çözülür mü dersiniz?

• 9.3 uygulama acilmalarinda gecikme ve safaride bazi web siteleri asagi suruklemede ufak takilmalar yasiyorum. Cihaz 5s

• Dfu modda yazılım güncelleyen arkadaşlar 3-4 gün hızlı şarj tükenmesi olabilir.Telefonun anabelleği sıfırlandığından dolayı kalibre olana kadar bu şekilde gider.

• 
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.