Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: infom@n

1 Nisana kadar rezillik çekeceğiz gibi geliyor bana

Hocam 1 nisana kadar idare edecez artık. Keşke operatörü güncellemeseydim :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yns61 kullanıcısına yanıt
    iOS 9 [ANA KONU] buyur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resim attıysan gozukmedi😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ben guncrllemeyi yaptım iphone4s telefonum icin.itunese bagla isareti cikti guncellemeden sonra ne yapmaliyim

• Bu telefon yağ gibi akıyor diyenler önceden hangi sürümü kullanıyordu acaba? 6s 9.2.1 kullanıyorum, şahsen aradaki farkı pek anlayamadım. Bunun sebebi dfu modla yeni yüklemiş olmam olabilir ama siz de yeni yüklediniz sonuçta.
  • sonyereksiyon kullanıcısına yanıt
    Ayarlar erişilebilirlikten hareketi azalt kontrastı artır gibi seçeneklere baktınız mı ? Belki onları kapatıyordur.
  • beyler bana night shift denilen özellik gelmedi bu nasıl oluyor?

cihaz i5, sürümü ayarlardan güncelledim 9.3 yaptım ama ekran ayarlarında night shift falan yok?
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı oldu hala çözememişler sorunu daha önceki ios sürümlerde olmuştu, ios 9.3 yüklü ve telim i6 AssistiveTouch kapatılınca sorun çözülüyor.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Onları eski sürümde de kullanıyordum. Zaten hareketi azaltı aktif edince android kullanmaktan farkı olmuyor :)
  • hysteria_ kullanıcısına yanıt
    İphone 5s ve üstü modellere geldi bu özellik

• Yükleyen arkadaşlar pil süreleri hakkındada yorum atabilirse, ona göre güncelleyelim.
  • mvn_ M kullanıcısına yanıt
    Aman diyeyim dur durduğun yerde.
    Sonra çok ararsın iOS 8i.

• quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

İphone 5s ve üstü modellere geldi bu özellik

anladım internette 9.3 sürüm olan herkese gibi yazmışlar bilgi çöplüğü resmen.

apple da başladı iyice destek kesme üzerinden satış politikalarına
  • bu youtube daki aynı ıphoneların farklı sürüm testlerini yapan arkadaş (iapplebytes) nasıl bi şahıs ya :) benim testlerim geenbech3 testlerim bile daha yuksek cıkıyor ve cihazım daha stabil anlamadım gitti
  • sonyereksiyon kullanıcısına yanıt
    6s de sorun olmaması norma zaten. 6 5s 5 4s daha eski cihazlar. Apple da bu sürüme kadar iskence çektiriyordu. Ama bu surum en azından 9 surumu boyunca verilen en sağlam güncelleme oldu. Tabi hala yeni bir güncellemeye ihtiyacı var.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Ben de sevinmiştim yorumları görünce millet dfu ile kuruyor diye ben de sıfırlayıp yedekleme olmadan kurdum. Bilseydim ota'dan filan kurardım uğraşmazdım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

1 Nisana kadar rezillik çekeceğiz gibi geliyor bana

Bende vodafone kullanıyorum şebekeyi güncelledim sizinkinin aksine benim son zamanlarda yavaşlayan internetim hızlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 23 Mart 2016; 10:41:15 >
  • Benim telime halen güncelleme gelmedi
    İphone 5s
  • hysteria_ kullanıcısına yanıt
    İp5 için gelmedi malesef bende de aynı :) pilde hangi programın ne kadar kullandığını da göstermiyor bu da mı 5 e gelmedi

• Equris kullanıcısına yanıt
    siz beta sürüm kullanıcıları olarak bu tür aksaklıklara alışkın olabilirsiniz. ben beta sürüm yüklemediğim için böyle telefonumu 14 saat kullanamacak halde olmayı normal karşılamıyorum, bu tam bir rezalet, Apple fiyaskosu, serverların yetmiyorsa geliştir yada ülke ve bölge olarak ayırarak yayınla yeni sürümleri. her türlü çözüm bulunur. bence esas sorun son yıllarda Apple ın müşterilerini koyun gibi görmesi, nasıl olsa ne yapsa yinede vaz geçmeyen büyük bir müşteri kitlesi var. yoksa geçmiş 2-3 yüklemede de böyle sorunlar çıkması doğal değil, kusura bakmayın sizce sorun olmayabilir bu tür aksaklıklar, ama bence çok ciddi bir sorun.
  • 
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.