Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 5S kullanıcıları memnun mu 9.3'ten? Dfu ile geçmeye hazırlanıyorum.

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AwerlawK -- 22 Mart 2016; 22:12:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AwerlawK

Arkadaşlar 5S kullanıcıları memnun mu 9.3'ten? Dfu ile geçmeye hazırlanıyorum.

Edit: İmla.

9.2 den geçtim gayet memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne gibi yenilikler var arkadaşlar ? 5s kullanıcısıyım tavsiye eder misiniz son sürümü ?
  • Lütfen 9.3 İyi mi, geçeyim mi gibi yorumlar yapmayın arkadaşlar. Yeni güncellemeler her zaman daha iyidir. iPhone 6 kullanıcısıyım iOS 9.3 ü iTunes'a bağlayıp DFU modunda yazılımı kurmanızı öneriyorum. Ve yazılımı kurduktan sonra ayarlar genel sıfırladan bütün her şeyi sıfırlayıp silmeniz temiz bir kurulum olacaktır. Bunları yaptıktan sonra yazılımdan en verimli en güzel stabiliteyi alırsınız.

• hem stabil hem batarya performansi cok daha iyi 9.2 ye gore.Bana kalirsa 8.4.1den daha iyi batarya performansiyla
  • ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Geçmelisin fark çok

• 5s 8.4.1 den bir salaklın yaparak geçtim.
    Pişman oldum anlık takılmalar,uygulamalar hantal ve hafif hafif takılarak çalışıyor.
    8.4.1 de yağ gibi akan cihaz resmen çöp oldu.
    Bu apple güncelleme felan vermesin.Kullanacağım son apple cihazında bu oldu.
    5s ios8 performansını bilmeyen yeni yetmezler gelip burada saldırmasın.

• sonyereksiyon kullanıcısına yanıt
    Bu adımı atla de kurulumu yaparken dostum yeni bir kimlik ac yada kendine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPhone 5 kullanıcıaları memnunmusunuz ?
  • Can_R6 kullanıcısına yanıt
    Bu adımı atla olmadığı için yapamamıştım. En son çare olarak yeni bi kimlik açtım, kurulum yaptım. Sonra çıkış yapıp eski kimliğimi sadece appstoredan girdim iclouda hiç girmedim şu an sorun yok :)
  • sonyereksiyon kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ozaman ama bu adımı atla olmaması cok garip imkansız cünkü ben güncelledim bu adımı atla vardı yinede giris yaptım

• %100 haklı nokta.

• Iphone 5'in içine etti bu güncelleme.
  • fekat kullanıcısına yanıt
    Başkan bilgisayarında virüs var combofix, malware, eset ve trojan tarayıcılar temizliyormuş bilgin olsun araştırdım senin için arkadaştada aynı hatayı vermiş virüstenmiş

• Arkadaşlar 6s 921 de pil yüzdesi sorunu var takıyorum sarj olmuyor ekranı acıyorum artmaya baslıyor nasıl cözeriz :)

• Arkadaslar bende "hareketi azaltmadigim halde" azaltmisim gibi oluyor. Bu aksam gectim 9.3'e. Iki kez oldu suana kadar. Varmi bir cözümü bunun?

• Benimde iphone 6 'da siri'nin sesi duymaması ve dikteyi kullanamama sorunum devam etmekte... Mikrofonlu kulaklıkla veya bluetooth kulaklıkla normal calısıyor. Apple watch ile de normal.. Ama bir türlü çözüm bulamadım.
  • malkockose kullanıcısına yanıt
    9.3'e güncelleyerek

• @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Doğru yapmışsın. Hiçbir sıkıntı yok.

• Night Shift bana eski tüplü televizyonları anımsattı baya bi, kullanınca insan alışıyor epey. Bu arada iPhone 6S Plus kullananlar kurabilir, hiç bir sorun ile karşılaşmadım.

• 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.