Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu bile indiremiyodum ki. Ios 8.0.2 indirilirken bir hata oluştu diyor kapattım actım kac kere bi turlu olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beylee 3G yi ac kapayi online islemlerden yapiorum gayet guzel toplam 15 sn yi alio 3G-Edge gecisleri .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 28 Eylül 2014; 1:29:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Beylee 3G yi ac kapayi online islemlerden yapiorum gayet guzel toplam 15 sn yi alio 3G-Edge gecisleri .

Eski tip samsung cihazlarda rehber bir iki saniye geç açılıyor diyenler 15-20 sn yede 3G açıp kapayacak ya hakkaten komik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 8.0.2 ye rağmen telefon resmen çekim gücünden düştü çok acil buna çözüm şart full çeken yerde iki diş zor çekim alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

İphone 6 Plus'ta 8.0.2'ye geçtikten sonra wifi'de kopmalar başladı. Bağlanmam için bu ağı unut diyip yeniden tanımlamam gerekiyor ya da telefonu kapatıp açmam gerekiyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ?

Evet Aynı Sıkıntıyı Yasadım Bır Sure Sonra wifi Gidiyor arıyorum bulamıyor hıc kapa ac yapıyorum gelıyor suan 8 e dondum

6+ Kullanıyorum Ben
  • iOS 8'de operatör çekme sorunu yaşayanlar varmı?
  • Aynı sorun bende de var maalesef... Yakında bir güncelleme daha olur.. Bununla ilgili gelen şikayetler epey fazla

• Cihazı ilk aldığımda 5S'nin yedeğini kurup öyle kullandım 3G çekim seviyem çok iyiydi. Cihazı ipsw dosyasını kurarak daha temiz kurulum olsun dedim sıfırladım ve itunes ile 8.0.2 kurduktan sonra "Yeni iPhone olarak ayarla" dedim fakat 10 dk önce full çeken yerde artık telefon 2-3 birim çekmeye başladı. 8.0'a döndüm nafile onda da durum aynı. Geri düzelmiyor. Acil bir güncelleme şart. Not : cihaz i6 plus.

• apple pay özelliği ios 8.0.3 güncellemesi ile geliyormuş..yani bu ay bir güncelleme daha göreceğiz..tahminen ekim'in 2. haftası bayram ertesi :) şebeke ve wi-fi sorununu da düzeltseler ne iyi olur
  • Ipad2 ye 8.0.2 guncellemesi yaptim ama ekran gelmiyo siyah kaldi yukledi ama sadece zil sesi ikonu cikiyor ne yapmaliyim

• Büyük ihtimalle telefonlar 3g modunda olduğundan şebeke az çekiyor arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: redline25

Büyük ihtimalle telefonlar 3g modunda olduğundan şebeke az çekiyor arkadaşlar

Aynen

• Hücresel veriyi kapatıp deneyin arkadaşlar. Herhalde kapatılıyordur

• Ben Hala iOS 8'de Kaldım Ama iOS 8.0.2 Yüklü Sadece Kurulmayı Bekliyor :)
    Silebiliyorum Yani Bu İmkanı Sunuyor..
    Daha Önce indirdiği Zaman JB İle Silebiliyorduk Yani Şimdi Kullanıcıya Bırakılmış :)

• iOS 7 ye dönmeyi denicektim çok geç kalmışım
  • İpad 4 de ios 8nasıl geçmeye değer mi batarya performans açısından.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redline25

Büyük ihtimalle telefonlar 3g modunda olduğundan şebeke az çekiyor arkadaşlar

Kaç gündür hücresel veri kapalı kullanıyorum durum aynı hocam. Hepimiz toplanıp appleye bi mail felan atsak bu sorunla ilgili belki sonraki güncelleme için dikkatlerini çeker

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iphone 4s telefonuna ios 8' i yükledim gayet iyi çalışıyordu. Bugün güncelleme gelmiş onu yüklerken kardeşim yükleme gocertebiliyor deyince yüklemeyi durdurmak için orta tus ve üst kapatma tuşuna aynı anda basarak telefonu kapattım şimdi telefon kendiliğinden açılıyor ve ekranda asagidaki resmi gösteriyor ne yapmam lazım? ( ya resmi de ekleyip gönderemedim bir türlü ) ekranda sarj işareti çıkıyor ok yukarıya gösteriyor okun gösterdiği yerde de iTunes logosu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismihantiryaki -- 29 Eylül 2014; 10:58:14 >
  • Ya şu wifi da whatsapp mesajları bir tek bende mi sorunlu ?
  • Beyler ios 7..12 den 8.0.2 ye geçtim. Arama geldiğinde kaydırdıktan sonra biraz geç algılıyor gibi bir gecikme sizde de var mı? ios7 de kaydırıp hemen kulağıma götürebiliyordum 8de geç gidiyor kaydırma ekranı. İnşallah anlatabilmişimdir.
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.