Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

quote:

Orijinalden alıntı: baran b

arkadaşlar yanlışlıkla itunesten yüklemeye bastım galiba telefonda güncellemelerde ios 8.0.2 indiriliyor diyor nasıl iptal edebilirim onu ?? wifiti kapattım telden indirme durdu da tamamen nasıl iptal edebilirim ?

Genel den Kullanım a gir orada güncelleme gözükecektir 8.02 olarak üzerine tıkla güncellemeyi sil de tamamdır.

göremedim hocam öyle bişey 7.1.1 yüklü bende ondan mı acaba gözükmedi
  • Sintech S kullanıcısına yanıt
    İtunes'tan indirırsen iOS dosyasının tamamını indirir. Yani yaklaşık 1200 mb. Telefondan olsaydı 60 küsur mb olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.8.0.2 güncellemesini telefonu sıfırlamadan yaptım-temiz kurulum yapmadım- sorun olurmu sizce? Direk yükledim.
  • Ara güncellemelerde yapmasanız da olur herhangi bir veri kaybınız olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Yükleyenler 3G seçeneği çıkmış mı acaba ??

İOS8 ilk çıktığı gün yükledim ilk günden beri 3g açma kapama var bende sizde neden yok merakımdan soruyorum baya bi arkadaş şikayetçi bu durumdan onu farkettim.
  • beyler durum nasıl ios 8 de bahsedilen hatalar düzeldimi geçelim artık ios 8e
  • Sanırım telefonunuz 4s 4s lerde LTE teknolojisi olmadığı için maximum 3G kullanılıyor
  • arkadaşlar biriniz yardım etsin nasıl olduysa başladı 8.0.2 güncellemesi 4sime güncellemeyi nasıl iptal etcem wifiye baglanamıyorum direk indirme devam ediyor ?
  • keremsen1 kullanıcısına yanıt
    Anladım bundan dolayı demekki.Peki şuan Türkiye'de max ne kullanılıyor ?
  • Amerikanın 4G sinden daha hızlı olan 3G kullanıyoruz .
  • Ben 7.1 de iken kullanımdan silmiştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Amerika'lı falan değilim 3g den farklı bir teknoloji varsa bilmek istedim bu lte yıllardır yapılacak denilen teknoloji değilmi gelirse iyi olur bence şuan 3g gayet yeterli ama ilerisi için yenilik şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 26 Eylül 2014; 14:23:29 >
  • Eleştirim size karşı değildi yanlış anlaşıldım herhalde , 3G nin altyapısı daha tam oturmamışken neyimize LTE e geçmek. İStanbul için hadi bi nebze kullanılabilir durumda ama istanbulun dışında insanlar işkence çekiyor . Bir iyi çeker bir kötü heryerde aynı sinyali alamayız vs. daha çok yolumuz var bu konuda.
    Benim demeye çalıştığımda bunlardı zaten 3g bile bazen doğru düzgün çekmiyor yıllardır var olduğu halde bu bağlantı olayı tamamen sağlayıcıların altyapısı ,yoğunluğu ve gücüyle alakalı en kral telefonuda kullansan bağlantı kötüyse elinde takoz gibi kalır telefon bakarsın etrafa aval aval
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Ben 7.1 de iken kullanımdan silmiştim.

kullanımdan güncellemeyi bulup kaldırdım 7.1.1 de kaldım telefona başta reset atmıştım komple daha hızlı oldu artık altın kaplama olsun geçmem 8 e
  • 7.1 de 1 saat 16 dk wi-fi açık kullanım sonucu %81 şarj görüyorum şuan,iOs 8 de de şarj iyi gibi lakin 3G kapatamayacaksam bu kötü olur diye 8 e bakmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

7.1 de 1 saat 16 dk wi-fi açık kullanım sonucu %81 şarj görüyorum şuan,iOs 8 de de şarj iyi gibi lakin 3G kapatamayacaksam bu kötü olur diye 8 e bakmıyorum.

8 de 3g kapama olsa şarj daha uzun gitcek gibi zaten 8.1 de performans artarda 7.1 le fark kalmazsa geçerim ancak yoksa geçmem gibi 7.1.1 şu anda yeterli bana

• 4S İçin nasıldır bilgisi olanlardan yardım

• 5s kullananlar yorumlarını söyleyebilir mi arkadaşlar şu an geçmek mantıksız mı 8.1 sürümlerini beklemek gerekir mi?
  • 5S İçin Video Vardı 8.0.2 İçin Ana Konuya Ekledim.. :)
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.