Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
32.717
Cevap
132
Favori
847.864
Tıklama
Giriş
    4431 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: keremsen1

AMerikada LTE(4G) teknoloji kullanılıyor , buyüzden 3G i kaldırıp yerine LTE getirdiler artık minimum 3G kullanılıyor , 3G nin çekmediği yerlerde Edge oluyor . Ülkemizde daha 3G nin altyapısı tam oturmamışken adamlar LTE kullanmaya başladı bizim operatörlerimiz de bizim 3G miz onların 4G sininden hızlı en büyük biziz triplerine giriyorlar. Kardeşim heryerde aynı sinyal gücüyle çekmedikten sonra napıyım öyle 3Gi ,pilin anasını ağlatıyor.
    quote:

AMerikada LTE(4G) teknoloji kullanılıyor , buyüzden 3G i kaldırıp yerine LTE getirdiler artık minimum 3G kullanılıyor , 3G nin çekmediği yerlerde Edge oluyor . Ülkemizde daha 3G nin altyapısı tam oturmamışken adamlar LTE kullanmaya başladı bizim operatörlerimiz de bizim 3G miz onların 4G sininden hızlı en büyük biziz triplerine giriyorlar. Kardeşim heryerde aynı sinyal gücüyle çekmedikten sonra napıyım öyle 3Gi ,pilin anasını ağlatıyor.

3G de şarj tüketiminin hattın çekip çekmesiyle bir alakası gerçekten var mıdır?

Yani az çekerse daha çok şarj tüketir gibi bir şey söylemek doğru mu ?

• Yarbay
    4431 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

Bu rezilliği (8.0.1'deki şebeke ve Touch ID fiyaskosunu) Google yapsaydı (Android) veya diğer şirketler (Samsung, Lg vb) bu forumda açılan esprili, hatta hakarete varan başlıkları düşünebiliyor musunuz? Valla yıkardık ortalığı. Şimdi bir Androidsever gelse isteği gibi dalga geçse YERDEN GÖĞE kadar haklı olmaz mı? :)

Düşünsene binbir tantana ile 2 yeni cihaz tanıtmışsınız, satış rekorları da kırmış, onlara özel bir upgrade yayımlıyorsunuz o 2 cihazda ölümcül hatalar çıkıyor. EPIC FAIL dedikleri bu olsa gerek..

Bakalım OS X Yosemite'de ne süprizler olacak. Kendi adıma 5S cihazım gittiği yere kadar gittikten sonra yavaş yavaş Ape ürünlerini elimden çıkartırım, fiyasko üzerine fiyasko.. Bu gidişatın sonu iyi değil
    quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

Bu rezilliği (8.0.1'deki şebeke ve Touch ID fiyaskosunu) Google yapsaydı (Android) veya diğer şirketler (Samsung, Lg vb) bu forumda açılan esprili, hatta hakarete varan başlıkları düşünebiliyor musunuz? Valla yıkardık ortalığı. Şimdi bir Androidsever gelse isteği gibi dalga geçse YERDEN GÖĞE kadar haklı olmaz mı? :)

Düşünsene binbir tantana ile 2 yeni cihaz tanıtmışsınız, satış rekorları da kırmış, onlara özel bir upgrade yayımlıyorsunuz o 2 cihazda ölümcül hatalar çıkıyor. EPIC FAIL dedikleri bu olsa gerek..

Bakalım OS X Yosemite'de ne süprizler olacak. Kendi adıma 5S cihazım gittiği yere kadar gittikten sonra yavaş yavaş Ape ürünlerini elimden çıkartırım, fiyasko üzerine fiyasko.. Bu gidişatın sonu iyi değil

5S'de kalma konusunda katılıyorum. Bende aynı şekilde yapacağım.
    |
    |

• Teğmen
    193 Mesaj

Şöyle diyebiliriz , telefonlarda 3G teknolojisi en yüksek sinyali arıyor , ülkemizdede heryerde aynı sinyalı alamadığımız için telefon sürekli en güçlü sinyali arıyor buda ekstra sarj tüketimi demek oluyor. Ayrıca okuduğumuz bi yazıya göre 4G teknolojisiyle sarj tüketiminde büyük ilerme kaydetmiş durumdalar .
    |
    |
    Smoch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şöyle diyebiliriz , telefonlarda 3G teknolojisi en yüksek sinyali arıyor , ülkemizdede heryerde aynı sinyalı alamadığımız için telefon sürekli en güçlü sinyali arıyor buda ekstra sarj tüketimi demek oluyor. Ayrıca okuduğumuz bi yazıya göre 4G teknolojisiyle sarj tüketiminde büyük ilerme kaydetmiş durumdalar .
    quote:

O zaman hareket halindeyken veya sabit bir yerde otururken 3G deki şarj tüketimimiz her zaman farklı olacaktır.

• Binbaşı
    1889 Mesaj
    İşin ilginç yanı bu güncellemeleri çıkarmadan önce telefonlarla test etmiş olmaları gerekiyor oluşu. Yani sen en son çıkardığın modeli baz alarak, ona öncelik vererek güncelleme hazırlıyorsun. Ama test etmiyorsun. Sorun 5s ve önceki modellerde olsa bir derece anlardım 6'ya göre yapmışlar gözden kaçmış filan. Ama güncellemenin direk 6'yı bozması komedi
    |
    |

Evet diyebiliriz , 3G baz istasyonuna yakın bir yerde yaşıyor , çalışıyor ve okuyarsanız sarjı daha verimli şekilde kullanabilirsiniz . Fakat çevrenizde yakın bir yerde baz istasyonu yoksa hem çekim gücünüz çok azalır hem sinyal sürekli aynı seviyede kalamayacağı için ekstra sarj yer.
    |
    |
    Smoch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: TownSportif

8.0.2 geldi
    quote:

8.0.2 geldi

8.0.1 deb farklı bir düzeltme varmı acaba?

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

8.0.2 geldi

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

8.0.2 geldi

6 ve 6plus'in yasadigi cellular ve touch id problemi giderilmis. Diger updateler ayni.

• Yarbay
    8030 Mesaj

teşekkürler
    |
    |
    jpetrucci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim
    |
    |
    İmkansız kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    icloud üzerindeki whatsapp yedeği hala yüklenmiyor mu ya
    |
    |

iPhone Xs Max 64GB Gold | İletişim için iMessage : [email protected] | ★★ Steam ★★ ★★ Twitch ★★
  • Yarbay
    5955 Mesaj
    Linkleri Ekliyorum Hemen :)
    |
    |
    Sanirim bu surumde daha stabil bi hal almis

|
    |
    1432 Mesaj
    arkadaşlar yanlışlıkla itunesten yüklemeye bastım galiba telefonda güncellemelerde ios 8.0.2 indiriliyor diyor nasıl iptal edebilirim onu ?? wifiti kapattım telden indirme durdu da tamamen nasıl iptal edebilirim ?
    Wifi imkanım olmadığından usb den pc ye bağlayarak mobil interneti kullanıp itunesten 8.0.2 ye güncelleme başlattım. 71,5mb boyut göstermesine rağmen 300 mb indirdi ve hala devam ediyor. Neden böyle oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: R.Karaeski

arkadaşlar yanlışlıkla itunesten yüklemeye bastım galiba telefonda güncellemelerde ios 8.0.2 indiriliyor diyor nasıl iptal edebilirim onu ?? wifiti kapattım telden indirme durdu da tamamen nasıl iptal edebilirim ?
    quote:

Orijinalden alıntı: baran b

Genel den Kullanım a gir orada güncelleme gözükecektir 8.02 olarak üzerine tıkla güncellemeyi sil de tamamdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Sintech

Wifi imkanım olmadığından usb den pc ye bağlayarak mobil interneti kullanıp itunesten 8.0.2 ye güncelleme başlattım. 71,5mb boyut göstermesine rağmen 300 mb indirdi ve hala devam ediyor. Neden böyle oldu.
    quote:

Orijinalden alıntı: Sintech

O miktar güncelleme yi kurması için gerek duydugu alandır. Örneğin 8 güncellemesinde 5gb alan kullandı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.