Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emryrgc

iPad 3'e iOS 8 kuran var mı arkadaşlar? Ben kurdum sanki biraz performans kaybı var gibi. Sadece bende mi bu durum acaba?

Oyle kardes ama bi kac guncellemeyle daha ii olacak gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmzalar ne zamana kadar açık kalır tahminen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Ben kurdum cihaz ağırlaşmış bildiğin iOS 7'ye geri döndüm. iPad 3'ü ömrü bitene kadar 7.1.2 ile kullancam artık.
  • redline25 kullanıcısına yanıt
    Birkaç günü kaldı. Güncelleme de yakın görünüyor zaten;

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97479142

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Ben kurdum cihaz ağırlaşmış bildiğin iOS 7'ye geri döndüm. iPad 3'ü ömrü bitene kadar 7.1.2 ile kullancam artık.

Bende imzalar kapanmadan geri mi dönsem diyorum.
    Dön bence, iOS 7 8'den sonra çok akıcı geldi bana. Aleti yavaşlatmaya gerek yok boşuna iOS 8'deki yenilikler o yavaşlamaya değmez bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 21 Eylül 2014; 1:08:28 >
    Sorun yasiyorsaniz donun

• Arkadaşlar ios 8 ile icloud drive geldi bunu nasıl kullanabiliriz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Dön bence, iOS 7 8'den sonra çok akıcı geldi bana. Aleti yavaşlatmaya gerek yok boşuna iOS 8'deki yenilikler o yavaşlamaya değmez bence.

iOS 7.1.2 yedegimi yukluyorum su anda kurdum ios 7. iPhone 5S ve yeni ipadlerde guzel ios 8 fakat ipad 3'de biraz problemli.

• yahu bu 3. parti klavyelerle kilit ekranında mesaj yazılmıyor..klavye silik bir hal alıyor.. uyumsuzluktan olsa gerek..yanlış mıyım?

• ios 8 ile şu ana kadar aldığım en uzun pil ömrü..telefon elimden düşmedi..ve 6 buçuk saat kullanım gördüm.. %9 gibi şarja taktım 6 saat 40 dakika idi.. kullanım esnasında sorun yok ama bekleme durumunda nedense daha çok şarj yiyor..ben henüz uyumluluğu sağlanmamış bazı uygulamalardan şüpheleniyorum.. stack+backboardd hataları da buna bir örnek..
  • Telefonu sıfırladım, şu an iOS 8 sorunsuz çalışıyor. Hatta Whatsapp'da mesajlarım çok geç gidiyordu güncellemeden sonra ama sıfırladıktan sonra sorunsuz bir şekilde gidiyor. Sorun yaşıyorsanız sıfırlamanızı tavsiye ederim.
  • imzalar açık mı şuan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MasayıDonut

imzalar açık mı şuan ?

7.1.2 için diyorsan açık evet..bu hafta da açık olur haftaya muamma :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Missiecupcakes

Telefonu sıfırladım, şu an iOS 8 sorunsuz çalışıyor. Hatta Whatsapp'da mesajlarım çok geç gidiyordu güncellemeden sonra ama sıfırladıktan sonra sorunsuz bir şekilde gidiyor. Sorun yaşıyorsanız sıfırlamanızı tavsiye ederim.

Valla hocam sıfırladım temiz kurulum yaptım i tunes den wifi whatsapp facebook da sıkıntı vardıı uygulamalardan atıyordu 7.1.2 ye döndüm 7.1.2 dede ana ekrandayken yukarı çekince klavye geliyor ya ora takılıodu ios8 de o takılma yokbide sesli mesajlaşmadan dolayı geri 8 e geçtim bu kez telefon üzerinden güncelledim bence uygulamardan kaynaklanıor şimdilik problem yok kullandığım çoğu uygulamaya güncelleme geldi ya ondan düzeldi bilmiyorum şans nasip kısmet:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenga_68 -- 21 Eylül 2014; 17:49:12 >
  • Mesajda tahmin olayınkalktı mı beyler nasıl yapıcaz ?

• arkadaşlar 4s kullanıyorum güncelleme geldi fakat çok yavaşlatıoymuş telefonu onun için yüklemiyecem fakat genel ikonunda kırmızıyla 1 yazıyor yani güncelleme geldiğini ifade ediyor bundan nasıl kurtulabilirm yüklemden
  • Biri bana nasıl olurda milyar dolarlık bir altyapıya sahip bir markanın programsal olarak bu kadar eksik, sorunlu çalışan bir YENİ sistem çıkardığının açıklamasını yapabilir hemde 8 nci nesil şakka gibbi. 6.1.xx den öte sorunsuz sistem çıkarmamaları yada çıkartamamaları babayiğitler açıklayınız lütfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver1978

Biri bana nasıl olurda milyar dolarlık bir altyapıya sahip bir markanın programsal olarak bu kadar eksik, sorunlu çalışan bir YENİ sistem çıkardığının açıklamasını yapabilir hemde 8 nci nesil şakka gibbi. 6.1.xx den öte sorunsuz sistem çıkarmamaları yada çıkartamamaları babayiğitler açıklayınız lütfen.

Tek bir altyapi ile butun urunlere uyarlama yapmaya kalkarsan boyle olur. İpad iphone ve laptoplar icin ayri ayri ugrassalar arge konusunda daha gelismis sistemler cikar. Amac az zamanda cok kullaniciya hizmet vermeye calisma cabasindan

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.