Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan insanları bırakta istediği sürüme geri dönsün . Tamam ara sürümleri engelle fakat 8.4.1 , 7.1.2 gibi sürümlerin engelini kaldır . İos 9 ile resmen çöp oldu 5 serileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışı forumlarda beğenen yok şimdilik,hiç bi artısı yokmuş,yani 9.3 beta 1 hala tek kral

• 9.2 deyim 9.2.1 e güncellemelimiyim fark varmı

• Olur Öyle Şeyler kullanıcısına yanıt
    Valla telefonun restoreye ihtiyacı var ona göre ya 9.3 ye ya da 9.2.1 e restore yapicam. Kararsızım.

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    5s kullanıyorum 9 ve 9.1 cidden berbat ötesiydi. Fakat 9.2 sürümü oldukça kararlı bence ben memnunum.Yeni iphone olarak ayarlayıp sürümü öyle kurun birde isterseniz.
  • sentiel kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sentiel

9.3 beta 1 e geçin ızrırap ettirmeyin cihaza :)

5 te sorunlu çalışıyor hocam 9.3 beta 1, şarj inanılmaz çabuk bitiyo ayrıca türlüce bug cabası. 9.2.1'i deniyorum şuan
  • darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Zaten o sekıl kuruyorum dostum . Ağırlıkla müziklerde çok sıkıntı yaşıyorum bazen liste gelmiyor. Eskiye nazaran( ios 8.4.1 ) yavaşlık var

• 9.0 dan beri her güncellemeyi telefon üzerinden yüklerim dfu mod falan nedir anlamam hiçde merak edip araştırmadım cihazdada bir sorun görmedim güncellemeleri yükledikten sonra ya sizler çok pimpiriklisiniz yada ben çok rahatım

• 9.2'den fark yok gibi, ben 9.3 finalden umutluyum bakalım, ios 6 ya da onu geçtim 7.1.2 stabilitesinde ve ios 9'un yeniliklerini içeren bir ios sürümü çokmu zor be apple ????
  • Yüzlerce kez soruldu büyük ihtimal gene sorup pekiştireyim. Şimdi ben 9.3 betada yedek alsam,cihazı restore edince tekrar 9.3 beta yapıp yedeği atmam lazım öyle değil mi?

• Daha önce yazarak anlatmaya çalıştım, şimdi çok profesyonel olmasa da bir video ile anlatmak istiyorum rahatsız olduğum görsel hatayı.

9.2 ile başladı bu hata ve 9.2.1'de de devam ediyor. (iPhone 6, iPod 5 cihazlarım) Videodaki cihaz iPod 5 kayıt aldığım i6.

Multitasking menüsüne geçip uygulamalar arasında dolanıp (çalışan bir uygulama vs'de kapatabilirsiniz) ilk ana ekrana gelip seri bir şekilde ekranı sola kaydırıp ikinci sayfaya geçmek istediğim zaman arka plan ve sayfa komple sola kayıyor ve yanda boşluk oluşuyor. Anında diğer sayfaya geçmiyor seri kullandığım zaman aşırı rahatsız oluyorum bu durumdan. Aslında çok seride denilmez normal kullanım sonuçta kaydırma hareketimi algılıyor lakin bir sonraki menüye geçeceğine görüntü tamamen kayıyor ve yanda boşluk oluşuyor.

Çoğu zaman iki kez sola kaydırıyorum multitaskingden çıktıktan sonra...

Ya ben aşırı gıcık oluyorum bu durumu Apple'a bildirmek isterim şahsen. 9.3 beta da durum nedir bilmiyorum. Fikri olan var mı yada benim gibi rahatsızlık duyan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Daha önce yazarak anlatmaya çalıştım, şimdi çok profesyonel olmasa da bir video ile anlatmak istiyorum rahatsız olduğum görsel hatayı.

9.2 ile başladı bu hata ve 9.2.1'de de devam ediyor. (iPhone 6, iPod 5 cihazlarım) Videodaki cihaz iPod 5 kayıt aldığım i6.

Multitasking menüsüne geçip uygulamalar arasında dolanıp (çalışan bir uygulama vs'de kapatabilirsiniz) ilk ana ekrana gelip seri bir şekilde ekranı sola kaydırıp ikinci sayfaya geçmek istediğim zaman arka plan ve sayfa komple sola kayıyor ve yanda boşluk oluşuyor. Anında diğer sayfaya geçmiyor seri kullandığım zaman aşırı rahatsız oluyorum bu durumdan. Aslında çok seride denilmez normal kullanım sonuçta kaydırma hareketimi algılıyor lakin bir sonraki menüye geçeceğine görüntü tamamen kayıyor ve yanda boşluk oluşuyor.

Ya ben aşırı gıcık oluyorum bu durumu Apple'a bildirmek isterim şahsen. 9.3 beta da durum nedir bilmiyorum. Fikri olan var mı yada benim gibi rahatsızlık duyan?

Bendede ip6 var ama hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım :S

• bahsettiğim gibi 2 tane ios cihazım var ikisi de 9.2.x sürümlerinde benzer animasyon sıkıntısını yaşatıyor.

daha fazla kişinin geri dönüşüne ihtiyacımız var.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Bende 6+ sahibi olarak gün içinde defalarca bu sorunu yaşıyorum, tahminimce 6s 6s+ ile gelen (3d touch'tan ötürü) ipad benzeri appler arasındaki swipe ile geçiş yapmaya yarayan sistemin azizliği olarak düşünüyorum. Tabiki tahmin sadece..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Daha önce yazarak anlatmaya çalıştım, şimdi çok profesyonel olmasa da bir video ile anlatmak istiyorum rahatsız olduğum görsel hatayı.

Aynı sorun bende vardı 9.3 ilk çıktığında 9.2.1 public beta'dan 9.3 beta 1 e developer profili ile almıştım garip buglar vardı. 9.2 ye geri döndüm.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    6S'de defalarca denendi. Sorun yok. Hem 9.2 de hemde 9.2.1 de.

Olursa bilgilendirecegim

• Umarım sıkıntı yok diyen arkadaşlar ana menüye gelip 1 saniyede olsa gecikmeli kaydırma hareketi yapmıyordur. Çünkü 1 saniyelik gecikme ile sorunsuz sola kaydırma yapabiliyorum zaten. Sıkıntı seri kullanımda.
  • Bende de yakın zaman içinde aynı sorun vardı ancak bu 9.3 beta 1 sen sonra aynı problem ile karşılaşmamaya başladım.

• Apple sunucuları geçmişe göre daha hızlı fakat 39 mb'lık yenilik için 1.85 Gb komple sistemi yüklemek,Apple artık yazılım konusuna el atmalı önceden direk düşünmeden OTA'dan güncellerdim telefonu artık iTunes'i kullanmaya başladım.
  • 
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.