Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Peki mesela ABD'dekiler nasıl başa çıkıyor bununla onlarada da Foursquare'den böyle konumlar geliyordur. Rahatsız edici bir durum.

Bizim kadar çirkef paylaşımlar yapılmıyordur orada. Birde bizde geribildirim yapmayı bırak uygulamayı kullanmayı bilmeyenler çok. Koyun gibiyiz. Tamamen eğitim meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Bu tür uygulamalara özellikle ülkemizde yaş sınırlaması getirilmeli ve mesela kredi kartı kayıtlı hesabı olmayanın uygulamayı kullanmasına izin verilmemeli. Eline telefonu alan çoluk çocuğun oyuncağı oluyor böyle uygulamalar.

Apple hiç bulaşmamalı bence. Böyle uygulamak saçmalıktan başka bişey değil. Firma kendini eklerse eklesin, başkası sadece önersin bilgilerini versin foursquare işletmeye ulaşsın. O zaman eklensin.
    Çok şikayet alan konum kaldırılmalı.

• infom@n kullanıcısına yanıt
    sürüm daha beta hocam tam sürüme kadar bu hatalar zaten olur apple bunu yayınlarken her şey tamam alın oynayın demiyor ki. şunu diyebilirim iOS 9.3 tam sürüm çıktığında günceller gönül rahatlığıyla kalırım şu an hile yeterince iyi 9.2 den zaten.
    telefon ip6.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utk4n -- 16 Ocak 2016; 17:13:51 >
  • İnşallah şöyle iphone 5s ler için ios 7.1.2 düşürme yöntemi çıkarda kurtuluruz şu saçma sürümlerden. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: utk4n

sürüm daha beta hocam tam sürüme kadar bu hatalar zaten olur apple bunu yayınlarken her şey tamam alın oynayın demiyor ki. şunu diyebilirim iOS 9.3 tam sürüm çıktığında günceller gönül rahatlığıyla kalırım şu an hile yeterince iyi 9.2 den zaten.
    telefon ip6.

Kusura bakma ilk defa Beta kullandım ondan böyle reaksiyon verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

İnşallah şöyle iphone 5s ler için ios 7.1.2 düşürme yöntemi çıkarda kurtuluruz şu saçma sürümlerden. :(

Aynen hocam, bi hızlı cevap için düştüğümüz durumlara bak

• dagnomels kullanıcısına yanıt
    İphone 4s lere 6.1.3 düşürme buldular millet düşürdü. Bizede gelsin abi sıkıntı ediyorum ben bu işi. Telefonumu seviyorum. Lanet olası apple ilk telefonu aldığımda 7.1.2 idi cahillikle gittik güncelledik şu işe bak ya ama bulacaklarına inanıyorum. Mutlaka bulurlar

• iOS 7'de getirdikleri arayüz tam oturmamıştı. Mesela bana dön deseler bir daha dönmem.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Aslında döndüğümüz zaman uygulama sıkıntısı olacak herhalde baya hemde

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

İnşallah şöyle iphone 5s ler için ios 7.1.2 düşürme yöntemi çıkarda kurtuluruz şu saçma sürümlerden. :(

Siz yine iyisiniz hocam 5 ve 5C kullanıcıları ne yapsın :(
  • Kesinlikle doğru. Ben şuan 8.4.1 deyim ama gene memnun değilim şarjı dayanmıyor ota dan güncellemiştim sanırım yazılımsal hata oldu öylece kaldı :(((

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Animasyonların kaybolması sorununu hala çözemediler. 9.3 beta1 ile bu sorun devam ediyor.

Hocam ben bu 9.3ün bu son çıkan yani 2.betasındayım, 2 gündür assistive touchlı kullanmama rağmen hiç animasyonların kapandığını görmedim, siz hangi betadasınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

iOS 9.3 beta1.1
    13E5181f

Anladım hocam :):) aynı sürümdeyiz de ben de olmadı o sorum şimdilik iki gündür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben şimdi 9.2'ye geri döndümde bu 9.3 beta 1'de deneyeceğim bir şey vardı unuttum. Deneyebilirmisiniz size zahmet olmazsa buraya da yazarsanız şimdiden tşkler.

Son 6-7 sürümdür ios 8'den beri bir sorun var kamerayı açıp video sekmesine geçtiğinizde iphonunuzun altındaki sağdaki hoparlörü kulağınıza dayayın hışırtı sesi geliyordu. Oyun açıncada geliyordu. Bu sorun halen devam ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Arkadaşlar ben şimdi 9.2'ye geri döndümde bu 9.3 beta 1'de deneyeceğim bir şey vardı unuttum. Deneyebilirmisiniz size zahmet olmazsa buraya da yazarsanız şimdiden tşkler.

Son 6-7 sürümdür ios 8'den beri bir sorun var kamerayı açıp video sekmesine geçtiğinizde iphonunuzun altındaki sağdaki hoparlörü kulağınıza dayayın hışırtı sesi geliyordu. Oyun açıncada geliyordu. Bu sorun halen devam ediyor mu ?

Halen geliyorda rahatsız edecek birşey değil. Yani dezavantajı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Şarjı emen o ekstra tüketim sağlıyor.

• cordoncayo kullanıcısına yanıt
    Hayırdır hocam neden döndün 9.2'ye?
  • 9.3 pil süresinden memnun değilim, 9.2.1 ile aynı. 9.1'in çok gerisinde.
  • Bende döndüm 9.2'ye. Neden derseniz efektler sürekli kayboluyo şarj çok çabuk bitiyo, cihaz ısınıyor
  • dagnomels kullanıcısına yanıt
    Geçilmeye değecek kadar ilerleme yok. Isınma ve şarj problemi var. Hızlı safari, multitasking filan ama değmez diye düşünüyorum beta 3'te 4'te yeniden bir değerlendirme yapmak lazım

• 
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.