Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1myst

NightShift özelliğini test ettim. Gerçekten işe yarıyor. Adeta iOS'taki akıcılığı ve yumuşaklığı gözlerinizde hissediyorsunuz. Ekran ışığı gözlerinize daha nazik davranıyor. Ekrana bakarken hafiflemiş hissediyorsunuz. Gözleri daha az yoruyor. Harika!

Nasıl yapmak gerekiyor ayarlarını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanhasan

Cidden mi hocam :) hala 8.4.1 deyim :)

Hocam sakın geçiyim felan deme . Ben 8.4 den geçiş yaptım geçmez olaydım kac aydir surunuyorum ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mach2 kullanıcısına yanıt
    Çubuğu sağa doğru 2/5 oranında çektim. Böyle kullanıyorum ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 9.3 beta1.1 udid kayıtsız dfu mod ile kurulabiliyor mu ? Etkinleştirme sorunu olmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Ben bi kullandım sevmedim çok kötü oluyor kapattım geri

• Spotlight daki Yakındakiler kısmı 9.2.1 de gelmişti sonra kayboldu.Hala olan var mı cihazında o bölüm? Spotlight a renk katıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sentiel -- 16 Ocak 2016; 12:06:57 >
  • cordoncayo kullanıcısına yanıt
    o kadar da kötü değil bence performans sağlıyor gözle görülür şekilde. Hele ki 9.3te :D
  • sentiel kullanıcısına yanıt
    bi ara aktiflendi sonra kayboldu uzun zamandır yok,test ediyorlar herhalde
  • Dfu mod ile 9.3 beta 1 kurulumunda sorun var mı ?

• 9.1 şuan başarılı
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Evet hatalıydı. Yakındaki bakkalı göster dedim.Çorum da ki marketi göstermişti şaka gibi :)
  • Apple'ın harita uygulamasına fake yerler ekliyorlar. Şikayet ediyorum ama gene zamanla aynı tantana oluyor. Kendi evini bar diye ekleyen var.

• DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Performans sağlıyorda işte tüm efektler filan kötü

• Kullanan arkadaslar nesinden memnun degil 9.3 betanin ? Bence 8.4 un hayli üzerinde performansı. Uygulama açılışları , oyun ve programlar icindeki stabillik açısından 4x4 luk surum bence. Kilit ekraninda ilk açılışta olan renk degisimi haricinde hiçbi soruna rastlamadım ben. O da kullanimi etkileyen bisey değil zaten. Şu an video çekip youtube a yukleyebilirsem gosteririm, 8.4 lu iphone 5s ten kat kat daha iyi bu beta. Ama illa kusur bulmak istiyosaniz psikolojiniz mutlaka bisey bulacaktır zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Kullanan arkadaslar nesinden memnun degil 9.3 betanin ? Bence 8.4 un hayli üzerinde performansı. Uygulama açılışları , oyun ve programlar icindeki stabillik açısından 4x4 luk surum bence. Kilit ekraninda ilk açılışta olan renk degisimi haricinde hiçbi soruna rastlamadım ben. O da kullanimi etkileyen bisey değil zaten. Şu an video çekip youtube a yukleyebilirsem gosteririm, 8.4 lu iphone 5s ten kat kat daha iyi bu beta. Ama illa kusur bulmak istiyosaniz psikolojiniz mutlaka bisey bulacaktır zaten

Bluetooth kulaklıkla sesli görüşme yapılamıyor. Müzik dinleyebiliyorsun bütün sesleri duyabiliyorsun ama telefonla görüşmeye gelince Bluetooth kulaklık çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Apple'ın harita uygulamasına fake yerler ekliyorlar. Şikayet ediyorum ama gene zamanla aynı tantana oluyor. Kendi evini bar diye ekleyen var.

Foursquare desteği yeniden eklendi. Bende çok rahatsız oluyorum. Saçma sapan yerlerle dolu.
    Ne kadar küfrediyorum bilemezsin.
    iOS 9 [ANA KONU]

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Bu tür uygulamalara özellikle ülkemizde yaş sınırlaması getirilmeli ve mesela kredi kartı kayıtlı hesabı olmayanın uygulamayı kullanmasına izin verilmemeli. Eline telefonu alan çoluk çocuğun oyuncağı oluyor böyle uygulamalar.

Acaba araç bluetooth sisteminde de aynı sorun var mıdır ?
    Peki mesela ABD'dekiler nasıl başa çıkıyor bununla onlarada da Foursquare'den böyle konumlar geliyordur. Rahatsız edici bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperak

Acaba araç bluetooth sisteminde de aynı sorun var mıdır ?

Bütün cihazlarda oluyor. Beta 2'yi beklemekten başka çaremiz yok.

• 
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.