Şimdi Ara

iOS 9.3.3 Güncel Tweakler (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.426
Cevap
26
Favori
36.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Orijinalden alıntı: ıslıadam

Ön Kameradan cekilen fotoğraflar ters kaydediliyor ya arkadaşlar. Bunu çektiğimiz halde kaydetmeye yarayan tweak var mı?

iPhone 4, 4S, 5S, 6S cihaz kullandım, hic biri ters cekmiyor. Sizin cihazda problem olmasin.

bende de yapıyor cihaz 5S.. siz eminmisiniz hocam
  • VPN veya proxy kullanmama gerek kalmadan yasaklı sitelere girişi sağlayacak bir tweak var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Senyor-

VPN veya proxy kullanmama gerek kalmadan yasaklı sitelere girişi sağlayacak bir tweak var mı ?

AppCake kurup AppStore da şu an ücretli olan Puffin Browser indirebilirsiniz vpn vs gerekmeden gezersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Orijinalden alıntı: ıslıadam

Ön Kameradan cekilen fotoğraflar ters kaydediliyor ya arkadaşlar. Bunu çektiğimiz halde kaydetmeye yarayan tweak var mı?

iPhone 4, 4S, 5S, 6S cihaz kullandım, hic biri ters cekmiyor. Sizin cihazda problem olmasin.

bende de yapıyor cihaz 5S.. siz eminmisiniz hocam

Yok işleri karıştırdınız siz

Aslında iPhone düz çekiyor. Ama biz ters istiyoruz
    Ters çekmesi için retrica uygulamasını kullanıyorum ben şahsen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Batarya simgesini yuvarlık yapma var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali.Cevik

Lylac hangi repoda Hello Pirate vermiyor :) Bigboss dan (cydown ile) yükledim yine verdi :)

+1

• Ana ekrandaki icon'ları sabitleyebileceğim bir tweak var mı? Mesela yeni bir app indirdiğimde istediğim yere taşırken diğer iconlar kayıyor tek tek düzeltmekle uğraşıyorum, bunun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiseass -- 7 Ağustos 2016; 20:13:46 >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Evet, bende çalışmıyor malesef. Yüklediğim herhangi bir tweak ss özelliğini disable yapmış olabilir diye düşünüyorum. CCsetting ile control center'a da SS özelliğini ekledim, orada da çalışmadı.

• Color profiles - cihazın renk tonunu ayarlar. Sarımsı beyazlar, mavimsi yapılabilir. Gayet kullanışlı bir tweaktır.

• Arkadaşlar lockhtml4'e temaları nasıl ekleyebilirim ?

• Color profiles

• Anchor

• quote:

Orijinalden alıntı: FXXK

Ana ekrandaki icon'ları sabitleyebileceğim bir tweak var mı? Mesela yeni bir app indirdiğimde istediğim yere taşırken diğer iconlar kayıyor tek tek düzeltmekle uğraşıyorum, bunun için.

Anchor

uygulama ikonlarını telefon ekranında istediğiniz yerine koyabilirsiniz.

http://cydia.saurik.com...e/org.thebigboss.anchor/

• youtube ++ kurdum download butonuna basıyorum altta kücük bir bildirim geliyor indiriyor diye daha sonra müziklerimde göstermiyor? nereye indiriyor yada müziklerime nasıl import edebilirim
  • Faydalı konu umarım sürekli devamı gelir

• Displayout 9.3.3te çalışanı var mı?
    yurt dışında hdmı adaptor getirttim. Tvye bağlıyorum kablo çalışıyor da iphone bağlayınca telefonda unsupported cablo diyor. bunu hangi tweakla aşarım???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretwolf -- 8 Ağustos 2016; 6:22:13 >
  • QuickDo nun stabil ve tam çalışanı varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Franz Schubert

quote:

Orijinalden alıntı: Ali.Cevik

Lylac hangi repoda Hello Pirate vermiyor :) Bigboss dan (cydown ile) yükledim yine verdi :)

+1

Sanırım şimdilik almıyorum bu hatayı... kaynak : insanelyi

En sevdiğim repo nasıl ilk onu denemediysem :)
  • Ali.Cevik kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam deneyelim

• Arkadaşlar şöyle bi durum yaşıyorum. Swipeselection tweaki yüklemememe rağmen klavyemde harflere basılı tuttuğumda imleç oynamaya başlıyor. Şuan 15 e yakın tweak yüklü telefonda. Acaba hangisinde böyle bir özellik varda ben bilmiyorum? Fikri olan var mıdır ?
    Tweaklerim; Activator, ****er, alwaysfirstswipe, AppETA, cameratweak 4, CCsettings, Cydown, Infostats, Instabetter, Linktunes, peek a boo, power tap, Roundification, smarttap, Speedintensifier, Status vol 2 , TransparentCameraBar, Virtual home.

Yardım ederseniz süper olur, bütün tweakleri kaldırmak zorunda kalıcam aksi halde.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.