Şimdi Ara

Ios 9.0.2 ve Iphone 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone 5'e 9.0.2 yükleyenler önceki sürümlere göre, özellikle 8.4'e göre hızlanma olup olmadığını paylaşabilirler mi? Henüz 9'a geçiş yapmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben kullanıyorum gayet stabil

• kaan5561 kullanıcısına yanıt
    Multitasking geçişlerinde veya uygulama açılışlarında yavaşlık var mı? Ios 8.4 apple'ın ios 8'i nihayet düzelttiği son sürümü olmuştu o yüzden sordum.

• 8.4.1 in imzaları kapandı bence iyi düşünün :)
  • Cihazım apple tarafından değişti 7.1.1 sürümü ile geldi güncellemeyi düşünmüyorum ama bazı uygulamalar sorun çıkartıyor bu 9.0.2 iyise geçmeyi düşünüyorum yoksa hiç güncelleme yapmayayım mı
  • ccandan kullanıcısına yanıt
    Kullanan arkadaşlardan yorum alırsak biraz daha fikirlerimizi netleştirmiş oluruz. Ben 9.1'in inceleme videosunu izledim. O bile 8.4 den yavaştı. Yani çok soru işaretleri var :)

• İphone 5 de hiçbir sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyseneya kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Ben yükledim. Cihaz i5 ufak takılmalar var fakat sinir bozucu değil. Şunuda söyliyim ios8 benim kullandığım en berbat yazılımdı. Pil dayanmıyordu, resmen su gibi içiyordu bu yüzden hiç düşünmden geçiş yaptım. Pişman değilim. Tavsiye edermiyim? KESİNLİKLE....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFSANEBRAD -- 2 Ekim 2015; 9:17:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bataryadan yana memnun musun? Benim telefonum %5 ken, şarja takınca anında %16 oluyor. Yani çok dengesiz.

• Telefonda herhangi bir problem yoksa gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz. Henüz tüm uygulamaların 9'a uyarlanmamasından kaynaklı ufak problemler var, açıkcası beni rahatsız etmiyor. 9.0 ve 9.0.1'de pilde pek fark hissetmemiştim ama 9.0.2'de sanki biraz iyileşme var.
  • Ben de değişimden telefonumla beklemedeyim. 7.1.2 şu an iyi ama şeytan dürtüyor işte.

• Mumford kullanıcısına yanıt
    Telefonumda problem yok ama 8.4'te 6dan sonraki en stabil versiyondur herhalde. Birde forumda bahsedildimi bilmiyorum ama örneğin ben 8.4 te multitaskingi farklı bir işlevde kullanıyordum. Örneğin bir işlemi yaparken home tuşuna iki kere basıp diğer işleme tıklamadan önizlemeden metne bakıp diğer tarafa geri dönüp yazı yazabiliyordum. Yani o işleme tıklamama gerek kalmıyordu. Tam ekran halinde görebiliyordum küçükte olsa...Ancak 9 daki multi ekranı buna izin vermiyor. Bu beni en çok düşündürenlerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duda -- 2 Ekim 2015; 16:47:04 >
  • duda D kullanıcısına yanıt
    Demek istediğinizi anladım hocam, maalesef dediğiniz gibi küçük olarak tam ekran göremiyorsunuz bu sürümde, pek sizin istediğinize dönecek gibi de durmuyor ios 9'da.

Ek olarak, tabiki 8.4'e göre şu an için sıkıntılar mevcut ama bunlar bence zamanla düzeltilebilecek şeyler.
  • İmzalar kapanmadı ben suan dönüyorum.. 5ste ios 9 oldukca kötü durumda.. 5 ve 5clerde daha stabil 32bitten kaynaklı olsa gerek. ama 5ste berbat durumda.. o yüzden kal derim, bugun media marktta bir 5s ile kıyasladım ios 9 kend icihazım ordaki ios 8 di o cihaz iphone 6s gibi benimki tırt.. ios 9 pişmanlıktır
  • ios 9'dan mı bilmiyorum ama 2 gündür ne wifi ne 3G internete giremiyorum. 5c kullanıyorum.
  • Ben 9.0.1 kullandıgımda , ios9 a geçtigime pişman olmuştm tam 8.4 e dönecekken güncelleme geldiği haberini aldım ve güncelledim. 0.1 den daha hızlı ve çoğu kullanıcının yaşadığı çeşitli sıkıntılar büyük ölçüde ortadan kalkmış 9.0.1 e göre iyi fakat hala tam oturmadı , gelişmesi gerek diye düşünüyorum.

• Aox kullanıcısına yanıt
    En az 2 ayı daha var gibi görüyorum.

• 8.4.1 deyim memnunum ama macera arıyorum
    9 ve 9.1 beta kıllandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 3 Ekim 2015; 7:17:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duda

Multitasking geçişlerinde veya uygulama açılışlarında yavaşlık var mı? Ios 8.4 apple'ın ios 8'i nihayet düzelttiği son sürümü olmuştu o yüzden sordum.

Yok hepsini denedim gayet stabil hatta bazl kişilerde olsan siyah ekran wassap sıkıntısı dahi yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.