Şimdi Ara

IOS 8'deki Dikte (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
7.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Viber ve Safaride kullanılıyormu bu özellik ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E24E8F01 -- 19 Eylül 2014; 14:34:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

ios8in en güzel yeniliği

Katılıyorum :))

• Şu anda bunu dikte ile yazıyorum gayet güzel çalışıyor fakat nedense whatsappta kullanamıyorum. Var mı bilen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipadde denedim gayet güzel yazıyor hatta sessiz konuşsam bile anlıyor bir iki kelimede hata yapıyor ama ses kısıkken oda normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alinti: Iphonedoo

IOS 8'deki Dikteyi çok merak ettim ve kullanmak istiyorum. IOS 7'de herhangi bir tweakte falan yok mu??

Apple'in iOS 8 icin entegre ettigi bir ozelligi iOS 7'te tweak yoluyla ekleyemezsiniz tabi ki. Muthis sekilde calisiyor. Argo, kufur, sokak dili dahil her seyi harika bir sekilde her seyi dogru anlayip yaziyor ekrana. Kesinlikle mukemmel.

Düz bir iOS'de olan her şey jbli bir cihazda da vardır; yoksa bile birkaç gün içinde tweaklar ile çıkartılır. Jbli bir cihazdaki özelliklerin ise en fazla %1'i vardır düz iOS'lerde. İşte yanıldığın nokta burası. Çok yakın zamanda iOS 6-7 için bu dikte ile yazma tweakı çıkacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Peki dikte kullanırken yanlış yazdığı kelimeyi dikte ile nasıl düzeltiyoruz ?pratik ipuçları nelerdir arkadaslar dikte kullanırken ?

Dikte ile düzeltme yok normal klavye yoluyla düzeltebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

quote:

quote:

IOS 8'deki Dikteyi çok merak ettim ve kullanmak istiyorum. IOS 7'de herhangi bir tweakte falan yok mu??

Apple'in iOS 8 icin entegre ettigi bir ozelligi iOS 7'te tweak yoluyla ekleyemezsiniz tabi ki. Muthis sekilde calisiyor. Argo, kufur, sokak dili dahil her seyi harika bir sekilde her seyi dogru anlayip yaziyor ekrana. Kesinlikle mukemmel.

Düz bir iOS'de olan her şey jbli bir cihazda da vardır; yoksa bile birkaç gün içinde tweaklar ile çıkartılır. Jbli bir cihazdaki özelliklerin ise en fazla %1'i vardır düz iOS'lerde. İşte yanıldığın nokta burası. Çok yakın zamanda iOS 6-7 için bu dikte ile yazma tweakı çıkacaktır.

Tweak ile geliyor evet ama çakma bir şekilde geliyor. Orijinal Apple kalitesiyle gelmiyor, çin işi oluyor. Ayrıca tweak ile gelenlerin yüzde biri orijinalde yok demişsiniz. Abartmayın isterseniz o kadar da değil. İnsanlar jailbreak'i belli başlı şeyler için kullanıyordu, bildirim, kontrol paneli, ücretsiz oyun vesaire. Ki bunlar zaten artık var. E tabi ki hala daha pek çok şey yok ama yüzde biri demek abartı ve jailbreak yapmak için bir sebep değil bence. Kişiden kişiye değişir bu. Apple'ın enregre ettiği dikte özelliğinin tıpatıp aynısını getiremezler. Hadi oldu da getirdiler, düzgün çalışacağını sanmıyorum. Siri iPhone 4'e geldi mi? Hayır. Aynı mantık işte. Bu özellik de zaten Siri ile çalışıyor, kısacası dediğiniz şey imkansız. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 19 Eylül 2014; 20:39:01 >
  • Arkadaşlar whatsapp Türkçe dikte kullanılmıyor bilgisi olan var mı Facebook ve diğer her şeyde kullanabildim fakat WhatsAppta olmuyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

quote:

quote:

Tweak ile geliyor evet ama çakma bir şekilde geliyor. Orijinal Apple kalitesiyle gelmiyor, çin işi oluyor. Ayrıca tweak ile gelenlerin yüzde biri orijinalde yok demişsiniz. Abartmayın isterseniz o kadar da değil. İnsanlar jailbreak'i belli başlı şeyler için kullanıyordu, bildirim, kontrol paneli, ücretsiz oyun vesaire. Ki bunlar zaten artık var. E tabi ki hala daha pek çok şey yok ama yüzde biri demek abartı ve jailbreak yapmak için bir sebep değil bence. Kişiden kişiye değişir bu. Apple'ın enregre ettiği dikte özelliğinin tıpatıp aynısını getiremezler. Hadi oldu da getirdiler, düzgün çalışacağını sanmıyorum. Siri iPhone 4'e geldi mi? Hayır. Aynı mantık işte. Bu özellik de zaten Siri ile çalışıyor, kısacası dediğiniz şey imkansız. Saygılar.

Bence tıpatıp aynısı olmasada bir benzeri birçok hatayla tweak olarak gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SOUNDBACK

Arkadaşlar whatsapp Türkçe dikte kullanılmıyor bilgisi olan var mı Facebook ve diğer her şeyde kullanabildim fakat WhatsAppta olmuyor

Denedim oluyor.Sizde bir sorun olabilir.Baştan yükleyebilirsiniz.
  • ya ben onu nereden ekliyeceğim bulamadim. yardımcı olurmusunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sesin çok olmadığı ortamda çok iyi fakat birşey söylemezken veya gürültülü ortamda 2 kişiyle deneyince sürekli birşeyler yazmaya çalışıyormuş gibi.. 1.01 1.11 falan yazıyor sürekli geri siliyor.. iki kişi konuşurkenden kasıt ben daha yakınım mikrofona ama arkadan da arkadaş konuşuyor yani.. neyden kaynaklı bilmiyorum..

• Farkettim de biz Türkler hep bir şeyin kusurunu arayıp onları herkesin gözünün içine sokmayı çok seviyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İphonedoo

Bence tıpatıp aynısı olmasada bir benzeri birçok hatayla tweak olarak gelir.

Ben de bunu diyorum zaten yukarıdaki arkadaşa, anca benzerini getirirler ama o kadar çok hatayla gelir ki kullanmak istemezsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: shake06

sesin çok olmadığı ortamda çok iyi fakat birşey söylemezken veya gürültülü ortamda 2 kişiyle deneyince sürekli birşeyler yazmaya çalışıyormuş gibi.. 1.01 1.11 falan yazıyor sürekli geri siliyor.. iki kişi konuşurkenden kasıt ben daha yakınım mikrofona ama arkadan da arkadaş konuşuyor yani.. neyden kaynaklı bilmiyorum..

Normal konuşurken de ilk başta öyle yazıyor ve anında düzeltiyor. Kodlar, tüm yazılım dünyasının temeli 1 ve 0'lardan oluşur sanırım onunla ilgili bir şey. Siz sesinizi normalden az daha yüksek tutmazsanız ikinci kişinin sesi karışır bu gayet doğal ne yapsın telefon?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 20 Eylül 2014; 12:40:52 >
  • Bazen bende ayırt edemiyorum
  • Konu tutmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhone 6

Var mı yok mu bilmiyorum ama beğenmedim ben, hiç özenmemişler. Google Search indir çatır çatır anlıyor keşke mesajlarda da onu kullanabilsek.

Araba kullanırken bir yazıyım dedim , sonuç malesef 26 eksiye rağmen haklısınız tane tane konuşmaya çalıştım yine olmadı bir süre sonra kafayı yedi 1111 yazmaya başladı... Ya da bizim beklentimiz çok yüksek bilmiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuntiz07

vallahi dünden beri kullanıyorum gayet güzel ve sorunsuz çalışıyor, bütün kelimeleri gayet güzel yazıyor ( evet küfürler dahil ) kesinlikle araba kullanırken falan rahat kullanılabilecek bir özellik hatta sabah kullandım işe giderken

Hocam argo mu küfür mü ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendary!

quote:

Orijinalden alıntı: iPhone 6

Var mı yok mu bilmiyorum ama beğenmedim ben, hiç özenmemişler. Google Search indir çatır çatır anlıyor keşke mesajlarda da onu kullanabilsek.

Araba kullanırken bir yazıyım dedim , sonuç malesef 26 eksiye rağmen haklısınız tane tane konuşmaya çalıştım yine olmadı bir süre sonra kafayı yedi 1111 yazmaya başladı... Ya da bizim beklentimiz çok yüksek bilmiyorum..

Sürü psikolojisi o.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.