Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.758
Cevap
78
Favori
436.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam olmadı ama 8.1 e uyumlu olmasa Safe moda atmazmı İndirdiğim tweaklar safe moda atmadı ama Ne İşte ayarlarda ne menüde falan gözükmüyor Sadece cydia da indirildiği kurulduğu yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her uygulamada safe moda atmaz. çalışan uygulama sayısı kısıtlı onların haricinde uygulama yüklerseniz sorun yaşarsınız. ilk sayfada belirtilen uygulamaları deneyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality4906

quote:

Orijinalden alıntı: iphoneios

quote:

quote:

beyler iphone 5 cihazımı ilk defa jailbreak yaptım hiçbişey bilmiyorum şimdi cahil felan demeyinde ben dün jb yaptım cydia gelmemişti . Şimdi burdan anlatılana göre yaptım geldi cydia girdim rusça ne yapcam anlamadım yardım edin yaw :S

cydia y girdikten sonra alt kısımda
    Kaynaklar ( ресурсы ) kısmını göreceksin oraya tıkla
    yukarıda sağ üst köşede düzenle ( редактировать ) tıkla
    sonra ekle ( Добавить к )
    ve sonra

cydia.myrepospace.com/kalora/

bu adresi yapıştır
    ekle
    search ( поисковый ) kısmına
    cydia tr ios

arat bu tweak' i yükle

ekledim ama şu aratmayı yapınca bulmadı hiçbirşey nasıl olcak orayı anlamadım

o zaman ifile' ı yükle cydia dan
    ifile üzerinden

var/stash/application/cydia.app gir
    oradan
    english.Iproj veya russian.Iproj' a gir
    localizable.strings
    metin editoru ile açacak tıkladığında
    düzenle dedikten sonra
    ilk satırda about "about " yazar
    tırnak içindeki kısma about yazarsan ingilizceye döner hakkında yazarsan türkçe
    değişikliği yaptıktan sonra bitti kısmına tıkla resping yap
    el ile manual böyle ancak
    yardımcı olabildiysm ne mutlu

okadar ilgilendin teşekkürler ama cydiaya giriyorum hiçbişey indirilmiyo zaten hiçbişey anlamadım sinirlerim bozuldu ben restore ediyim en iyisi jb bana göre değilmiş sağolun
     ~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.batu -- 28 Ekim 2014; 23:16:40 >

• Daha da cikmazsa yarin tekrar yapacam suanki haliyle

• Hocam şuanki jb + cydia yüklemede ne gibi hatalar var, bütün konuyu incelerken karıştı hepsi
  • Selam, ibluever deneyen varmı ios 8'de? bir de whatspad.
  • Arkadaşlar Jailbreakten sonra batarya performansımda büyük bir düşüş oldu denemeyin derim...

Edit: Sadece 2 tweak yüklü onlar da basit tweakler ve önceden de jb kullanmışlığım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesiilEriik -- 29 Ekim 2014; 1:09:51 >
  • Ryan Petrich Tweak'lerini Güncelliyor :)

iOS 8 updates are live for Activator, AppList, Flipswitch, FullForce, VideoPane and BioLockdown. More to come soon!
  • Valla bu jb çok kötü aga yaw android de döndü resmen ipad !! Misal face de bi video yu tıklıyorsun izlemeye başladıktan bi süre sonra resart atıyor cıhaz bazen durduk yere resart atıyor kafayı yedi iyice Zaten adam gibi jb cıksın temelli sıfırlayıp jb yapıcam böyle yapacaklarına hıc yapmasın dınguk çinliler sınır oldum bi yararı whatsapp calıstı yoksa bin pişman olcaktım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucterian

Hocam şuanki jb + cydia yüklemede ne gibi hatalar var, bütün konuyu incelerken karıştı hepsi

Elmada Kalma - Safe Mod'a Atma Daha Bir çok Tweak Güncellenmedi iOS 8.x.x'e :)
    Yani Biraz Daha Beklemek Gerek :)
    Zaten Çıkar Çıkmaz Konu Başlığı Güncellenecek :)
    Bir Nevi Bizler Tester Olarak Kullanılıyoruz Diyebiliriz Tweak Kurulum Açısından :)
  • Hocam Aynı Video'da Görüldüğünden Fazlası Yapılamıyor Şuan Ama Üzerinde Çalışılabilir :)
  • Güncellenen Tweak'ler :

Activator 1.9.1
    VideoPane 1.1.4
    FullForce for Phone 1.1.3
    BioLockdown 1.2.8
    Flipswitch 1.0.5
    AppList 1.5.9
  • Activator u guncelledim ancak hala unstabil gozukuyor. Betada yasadigim sorunlar devam ediyor. Respring atinca duzeldigi icin kullanmaya devam ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler iphone 5 cihazımı ilk defa jailbreak yaptım hiçbişey bilmiyorum şimdi cahil felan demeyinde ben dün jb yaptım cydia gelmemişti . Şimdi burdan anlatılana göre yaptım geldi cydia girdim rusça ne yapcam anlamadım yardım edin yaw :S

cydia y girdikten sonra alt kısımda
    Kaynaklar ( ресурсы ) kısmını göreceksin oraya tıkla
    yukarıda sağ üst köşede düzenle ( редактировать ) tıkla
    sonra ekle ( Добавить к )
    ve sonra

cydia.myrepospace.com/kalora/

bu adresi yapıştır
    ekle
    search ( поисковый ) kısmına
    cydia tr ios

arat bu tweak' i yükle

ekledim ama şu aratmayı yapınca bulmadı hiçbirşey nasıl olcak orayı anlamadım

o zaman ifile' ı yükle cydia dan
    ifile üzerinden

var/stash/application/cydia.app gir
    oradan
    english.Iproj veya russian.Iproj' a gir
    localizable.strings
    metin editoru ile açacak tıkladığında
    düzenle dedikten sonra
    ilk satırda about "about " yazar
    tırnak içindeki kısma about yazarsan ingilizceye döner hakkında yazarsan türkçe
    değişikliği yaptıktan sonra bitti kısmına tıkla resping yap
    el ile manual böyle ancak
    yardımcı olabildiysm ne mutlu

okadar ilgilendin teşekkürler ama cydiaya giriyorum hiçbişey indirilmiyo zaten hiçbişey anlamadım sinirlerim bozuldu ben restore ediyim en iyisi jb bana göre değilmiş sağolun

Kaynaklar kısmından eklediğin repo adresini kaldır tekrar dene istersen rica ederim ne demek.

• ios 8.1 jailbreak çıktığı gün itibari ile hemen versiyonu mu güncelledim. ama hemen jailbreak yapmadım ısrarla kararlı sürümü bekliyorum sizde bekleyin arkadaşlar zaten birkaç güne kadar yayınlanacak kararlı sürümü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler repo adresini "http://kalora.myrepospace.com" bu şekilde eklemekte mümkün artık Ayrıca yeni bir bölüm açtım ios8 sorunsuz çalışanları oraya taşıyarak direk kuracaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 29 Ekim 2014; 8:45:49 >
  • kalora kullanıcısına yanıt
    Hocam müthiş işler yapıyosun tebrik ederim uzun süredir sadece senin repoyu kullanıyorum desem yeridir.

• Hocam biolockdown ücretsiz olarak herhangi bir repoda var mı? Bigbossta ücretli.

• Selam

Pangu cular bu sefer çok büyük hata yaptı bence açığın kaynağını ortaya çıkardılar.

Şimdi ios 8.1.1 eli kulağında açığı kapatacaklar. Ben 8.1.1 geçmem diyebilirsiniz.

Olduki jailbreak yaparken yarıda kaldı restore istedi eliniz mahkum 8.1.1 yapacaksınız.

Bu kadar beklemek boşuna gitmiş olacak. Şunu son haliyle yayınlasalardı 8.1.1 çıkana kadar herkes jailbreak yapmış olurdu.

Her üründe olduğu gibi jailbreakte çin malı damgasını yedi.

• ARKADAŞLAR 8.1 JB YAPTIM

YETERLI HAFIZA YOK UYARISI VERIYOR NEDEN KAYNAKLANDIGINI YADA ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VAR MI ?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.