Şimdi Ara

İOS 8.3 JailBreak ÇIKTI[ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.723
Cevap
36
Favori
125.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiç araştırmadan "jailbreak çıkmayacak, tarih oldu" tarzında yorumlar yapıyosunuz.pangu Shanghai MOSEC'de 8.3 jailbreakını gösterdi zaten.steffen esser'inde 8.4 için yaptığını biliyoruz.sadece yayınlanıcak.8.3 ve 8.4 için tek jb tool yayınlayacaklarını söylediler.yani 8.4 çıktıktan sonra jailbreak tool yayınlanıcak.bilmeyenler için de 8.4 en geç 30 haziranda yayınlanıcak.(bugün de yayınlanabilir yarın da tam tarihi hakkında bilgim yok sadece en geç 30haziran konusunda eminim.) çünkü apple music uygulamasının 30 haziranda ios8.4 den sonra kullanıma sunulacağı söylendi.

ek:wwdc gerçekten çok iyidi.jailbreak ios9 için gelmicek bile olsa(ki sanmıyorum gelmeyeceğini) güncelleme yapabilirim.telefonum 16gb ve ios9 un sadece 1.3gb olması aklımı çelmiş durumda.ayrıca iphone 4 ve sonrası ios9 güncellemesini alabilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganaycetiz -- 8 Haziran 2015; 22:37:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganaycetiz

hiç araştırmadan "jailbreak çıkmayacak, tarih oldu" tarzında yorumlar yapıyosunuz.pangu Shanghai MOSEC'de 8.3 jailbreakını gösterdi zaten.steffen esser'inde 8.4 için yaptığını biliyoruz.sadece yayınlanıcak.8.3 ve 8.4 için tek jb tool yayınlayacaklarını söylediler.yani 8.4 çıktıktan sonra jailbreak tool yayınlanıcak.bilmeyenler için de bugün yada yarın 8.4 yayınlanmazsa en geç 30 haziranda yayınlanıcak.çünkü apple music uygulamasının 30 haziranda ios8.4 den sonra kullanıma sunulacağı söylendi.
    ç

ek:wwdc gerçekten çok iyidi.jailbreak ios9 için gelmicek bile olsa(ki sanmıyorum gelmeyeceğini) güncelleme yapabilirim.telefonum 16gb ve ios9 un sadece 1.3gb olması aklımı çelmiş durumda.ayrıca iphone 4 ve sonrası ios9 güncellemesini alabilecek

yani jailbreak gelicek mi ?

• 30 haziranda geliyor arkadaşlar 8.4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan boş yere tanıtım izledik hiçbir yenilik yok adam gibi hele iphone bomboş 8.4 ünde adı geçmedi bekle Allah bekle artık.
  • quote:

yani jailbreak gelicek mi ?

evet.

quote:

30 haziranda geliyor arkadaşlar 8.4

umarım 8.3 ve 8.4 için tek jb tool yapmaktan vazgeçerler 8.3ünki önce yayınlanır.ama tahminimce 8.3 ve 8.4 te aynı açığı kullanarak jb işlemini gerçekleştirdiler ve 8.4 için kapatılmasını istemiyorlar.o yüzden 30 haziranı beklicez gibi görünüyor.
  • Ee ne oldu simdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sezgin1101

Ee ne oldu simdi?

Kac aydir bu etkinligi bekliyordum ve sonuc gene hüsran ios 9 da hikaye jailbreak te telefonumda sorunlar olusmaya basladi Sıkıldım artık ama sevdalandik bir kere birakamiyorki insan

• ios 8.4 beta 1 e jailbreak var mi ?

• Önce geçen pazar.. Sonra bu pazar... Şimdide 30 haziran... Bekle. Bekle...

• İphone 6 plus çöp oldu bir an önce jb çıkmalı.

• arkadaşlar pangujailbreakinfo diye bir site var jailbreak aracı yazıyor fakat indirme yaparken para istiyor indirebilen olursa bir baksın oraya
  • http://i0n1c.com/jailbreak-ios-8.3/ BURADA ANLADIĞIM KADARIYLA 8.3 YAPILMIŞ AMA GERİSİNİ ANLAYAMADIM.
  • konu canlansın biraz
  • 8.4 final beklerken beta 4 geldi olacak iş mi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratAtess

8.4 final beklerken beta 4 geldi olacak iş mi bu

Gm sürümmü acaba ?
  • Ya baslicam 8.4 une bune ya Kac ay gecti yeter ya tutup duvara yapitiracam telefonu menuyu saga sola dondurmekten baska bi sey yok cikacaksa ciksib artik jb

• wwdc de sanki 8.4 30 haziranda gelecek dendi
  • 8.4 final 30 haziranda gelecek wwdcde belirtildi apple müzik servisi ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • He he gelcek bekle

• 8.4 dende umudu kestim ben umarım ios 9 a çıkarırlar bari beklemeye razıyım yeter ki çıksın
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.