Şimdi Ara

İos 8.1 de Aşırı Ram Kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akşam 5C yi 7.1.2 den 8.1 e geçirdim uzun zamandır bekliyordum.7.1.2 nin seviyesinde akıcılık yönünde tek sıkıntım aşırı ram kullanılması ram kullanımı %70ler civarında sürekli ios 7 de iken en fazla % 50 civarlarındaydı böyle olunca bana kalırsa telefonun şarjında azda olsa azalma var bu ram konusuna çözüm üretebilir mi sizce ilerki güncellemelerde yoksa ileride çok sıkıntılı olacak ilk defa iosun bu kadar ram kullandığına şahit oldum acaba uygulamaların optimize edilmemesinden de tam olarak kaynaklanıyor olabilir mi sizce a dostlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 8.0.2 e donecegim birde orada bakayim ram kullanimina

• 7.1.2 de benimde ram kullanımı en fazla 50 lere çıkardı şimdi 73 lerde bu durum canımı sıktı

Battery Doctor ile takip ediyorum ram'ı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Iphone 5c de 1gb ram var ve sizler ram kapasitesinin %70 lerde oldugunu söylüyorsunuz. Yani 600-7OOMB

Peki Iphone 4s ine 8.1 yükleyenler 512 mb ram ile nasıl rahat rahat hareket ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

7.1.2 de benimde ram kullanımı en fazla 50 lere çıkardı şimdi 73 lerde bu durum canımı sıktı

Takmayın onları rahat olun ayrıca battery doctor pil için yayarı olmadığı gibi zararı olan uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: reachthetop

quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

7.1.2 de benimde ram kullanımı en fazla 50 lere çıkardı şimdi 73 lerde bu durum canımı sıktı

Takmayın onları rahat olun ayrıca battery doctor pil için yayarı olmadığı gibi zararı olan uygulama

Ne gibi zararı var ben bu uygulamayı kalıntıları silmek için yükledim o konuda işe yarıyorda şarj konusunda ne gibi bir zararı var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Arkadaşlar Iphone 5c de 1gb ram var ve sizler ram kapasitesinin %70 lerde oldugunu söylüyorsunuz. Yani 600-7OOMB

Peki Iphone 4s ine 8.1 yükleyenler 512 mb ram ile nasıl rahat rahat hareket ediyor.

Dikkat ettiyseniz her telefona farkli ios 8.1 i yukluyoruz
    Her ios 8.1 iphone 4s e veya 5 e olmaz
    Mesela iphone 4s in ekrani kucuk oldugu icin 5 e gore daha az ram harcar
    Bunun gibi bircok sey var
    Apple calisanlari 7-8 grupta calisir
    1 grup iphone 6 icin ios 8.1 i duzenler diger geup ipad mini icin ....
    Bu sekilde

• Telefon plus. 8.0.2den 8.1e güncellemedim böyle haber sitesinde gezerken elna logosu çıkıyor tekrar baştan başlıyor telefon ayrıca bu mesajı yazarkende dondu tuşkilidi yapıp açtım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.