Şimdi Ara

iOS 8.0.1 Yayınlandı ve Geri Çekildi - iPhone 6 icin Sebeke ve Touch id hatalari var (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
2.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende şimdi indirdim ama doğrulama yapmıyor. Cihaz:iphone5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5 cihazimda iOS 8.0.1 yuklu ve bir sorun yok. Sorun iPhone 6 modellerinde oldugu icin geri cekildi. Yeni guncelleme bekleniyor.

iOS 8.0.1 Yayınlandı ve Geri Çekildi - iPhone 6 icin Sebeke ve Touch id hatalari var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imodder -- 24 Eylül 2014; 21:21:56 >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    8.0.1 imzalamayi durdurdular o yuzden. Yeni guncellemeyi bekleyin.

• Şu an güncelleme görünmüyor.

Wifi lag yaşayanlar bende wifi ile bağlıyken whatsappda mesajlar gitmiyor falan o sorundan mı bahsediyorsunuz ?
  • Users with an iPhone 4s, 5, 5s, or 5c have reported no issues, so iOS 8.0.1 is likely safe for those who do not have an iPhone 6 or 6 Plus. iPad owners have also had no problems with the update.

6 sahiplerine geçmiş olsun. Bizi ilgilendiren bir durum yok.
  • Biraz önce iTunes'tan baktım güncelleme var diyordu. Bilgilerimi verilerimi yedekledim. Şimdi de 8.0 en güncel sürüm diyor.
  • gün içinde veya ertesi gün, yani bizde sabaha kadar veya yarın akşam 20:00 de yeni güncelleme yayınlanabilir
  • @İPHONEDO: iOS 8.0.1 güncellemesi bir çok cihazın touch ID ve Sinyal'ini etkiliyor.

Touch ID çalışmıyor ve cihaz şebeke bulamıyor.
  • Edge ile kullanmayı tercih edebiliriz inşallah.
  • Eve gelinceye kadar suyunu cekmis

• ya telefon ios 7 idi tam 8e güncelliyorduk 8.0.1 yayınlanmış o kadar indirdi tekrar güncelleme yapmadan 8.0.1'i indirtti onunda inmesi bitti, doğrulanamadı diyor şimdi ios 8.0'ıda görmüyor onu indirip 8 yapalım, güncelleme yeri 8.0.1 inmiş vaziyette kaldı ama onuda imzalamıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyturk58 -- 24 Eylül 2014; 21:54:38 >
  • Kimse kusura bakmasın bir Applesever olarak 6 ve 6+'da ciddi hatalara yol açan yazılımı yayınlamak SKANDALDIR! Ben olsam o ekibi kovardım..

Wi-fi lag sorunu dünya çapında konuşuluyor, 3G de hakeza.. Bunları düzeltmeyen bir güncelleme yayımlayan şirket hiç mi kamuoyunu izlemiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

Kimse kusura bakmasın bir Applesever olarak 6 ve 6+'da ciddi hatalara yol açan yazılımı yayınlamak SKANDALDIR! Ben olsam o ekibi kovardım..

Wi-fi lag sorunu dünya çapında konuşuluyor, 3G de hakeza.. Bunları düzeltmeyen bir güncelleme yayımlayan şirket hiç mi kamuoyunu izlemiyor?

Adamlar yeni telefonu bolca reklamla piyasaya sürüyorlar sonra bir güncelleme yayınlıyorlar. TElefon şebekeyi bile bulamaz hale geliyor. Bu fiyaskodur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 8.0.1'i yükledim. Geri dönüş yapmak için ipsw dosyasınıda indirdim 8.0 için fakat yanlış firmware dosyası olduğu yazıyor. Geriye dönüş yapamıyorum iPhone 5s GSM olarak indirdim. Arka kapaktaki model numarası : A1457 yardımcı olabilecek varmı acaba ?
  • Jamiryov kullanıcısına yanıt
    iPhone 5, iPad 3 ve Apple Maps fiyaskolarından sonra benim için dördüncü fiyaskodur.
    Apple'a bir garip haller oldu. Sanki baba şirketi oğluna bıraktı da hayta oğul basiretsiz iş adamı gibi davranıyormuş izlenimine kapıldım.

• GARMONSU38 kullanıcısına yanıt
    Global olanı indirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doqann

Global olanı indirin.

Teşekkürler
  • Burda anlatılmış. iOS 8.0.1 den nasıl iOS 8 geri dönüleceği

http://mysubh.com/makale/2985/ios-801-den-ios-8-e-geri-donmek.html
  • Dün akşam kurdum 8.0.1 'i apple store ' giriyorum dil çince oldu.İos8 sıkıntılı olucak gibi.Telefonumda iphone 5s
  • beta sürümü sanki aylardır geri bildirim olmamış mı hiç
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.