Şimdi Ara

İos 7 yüklemeye değer mi bi bakın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İ4 kullanıyorum. Normalde ios 6 sürümünde telefon su gibi akıyor. Gram kasma yok. Gayet stabil. Şarjıda ios 7 ye göre çok daha uzun gidiyor. Ama jailbreak olmadığı için telefonu ios 7 ye güncelledim. Çünkü bana kişi engelleme özelliği lazım. Ve ios 7 nin görünüşü çok hoşuma gidiyor. Yalnız, ios 7 de telefonda ufak tefek kasmalar mevcut. Ve şarj çok az dayanıyor. Sizce kişi engelleme için ve güzel görünüm için ios 7 yüklemeye değermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ios 7 ıcın ben ıp5'imi değiştiriyorum...sevemedım ıos7'yı
  • Dostum, okuduğum kadarıyla 2 ayar yapman 4s ve 4 kullanıcıları için hem kasma sorununu hem de pil kullanımını düzeltiyormuş. Biri şeffaflığı azalt gibi bi ayar olması gerekiyordu, bu araştır istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmrkartal

ios 7 ıcın ben ıp5'imi değiştiriyorum...sevemedım ıos7'yı

Ben sevdim hocam. Yalnız şarj ios6 ya göre az gidiyor ve kasmalar oluyor. Ama bana kişi engelleme ve kısayollar lazım. Sizce bu kasmalara katlanıyımmı? İos6 için jailbreak çıkmıcak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Senutarus

Dostum, okuduğum kadarıyla 2 ayar yapman 4s ve 4 kullanıcıları için hem kasma sorununu hem de pil kullanımını düzeltiyormuş. Biri şeffaflığı azalt gibi bi ayar olması gerekiyordu, bu araştır istersen

Şeffaflığı azalt ı yaptımda diğeri ne hocam?

• bende kasma olmuyor ama iphone5 bendekı..ben tasarımı sevemedım..ios6 ıcın ben hala jb cıkacak dıyorum..
  • Ben de sırf numara engelleme olayına olan ihtiyacımdan dolayı güncellemeyi düşünüyorum. iOS 6ya gelse keşke özellik de kurtulsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aristeas

Ben de sırf numara engelleme olayına olan ihtiyacımdan dolayı güncellemeyi düşünüyorum. iOS 6ya gelse keşke özellik de kurtulsak.

Aynm hocam bu numara engelleme işi arada lazım oluyor ama bunun için bu eziyet çekilirmi?

• Bende sırf numara engelleme için kurdum,şimdilik fena değil çekilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Senutarus

Dostum, okuduğum kadarıyla 2 ayar yapman 4s ve 4 kullanıcıları için hem kasma sorununu hem de pil kullanımını düzeltiyormuş. Biri şeffaflığı azalt gibi bi ayar olması gerekiyordu, bu araştır istersen

Şeffaflığı azalt, Kontrastı artır ve Hareketi azalt ayarları. Yarın olsun da deneyeceğim bakalım. :) Sabırsızlanıyorum :D

• Tmm arkadaşlar saolun bi bekleyelim belki jb çıkar

• Heh dostum işte onlardı, unuttum ben tabi hep
  • Ayarlar-erişebilirlik-hareketi azalt yapmamız gerekiyormus.4 ve 4S te ciddi performans artışı ve pil süresi değişiyormuş.yapmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vox.x

Ayarlar-erişebilirlik-hareketi azalt yapmamız gerekiyormus.4 ve 4S te ciddi performans artışı ve pil süresi değişiyormuş.yapmanızı öneririm.

Hocam iphone 4. Te hareketi azalt diye bişey yok. Erişebirliğin altını üstünü getirdim ama yok. Sadece konstratı arttır var

• quote:

Orijinalden alıntı: 1Laichzeit

quote:

Orijinalden alıntı: vox.x

Ayarlar-erişebilirlik-hareketi azalt yapmamız gerekiyormus.4 ve 4S te ciddi performans artışı ve pil süresi değişiyormuş.yapmanızı öneririm.

Hocam iphone 4. Te hareketi azalt diye bişey yok. Erişebirliğin altını üstünü getirdim ama yok. Sadece konstratı arttır var

Hocam ben 4s kullanıyorum ve yükleyen 4s kullanıcıları bunları yapmamı önerdi.

konuya bekleniyorsunuz
  • Hareketi azalt ın tam olarak nerde olduğunu bilenler bekleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 1Laichzeit

Hareketi azalt ın tam olarak nerde olduğunu bilenler bekleniyor

iPhone 4 (iOS 7) te hareketli gorunum bulunmadigi icin oyle bir secenek yoktur. Bu secenek 4S ve 5 te vardir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Numara engelleme için Apple'ın koyduğu pazarlama adı ne ? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

Numara engelleme için Apple'ın koyduğu pazarlama adı ne ? :D

iBlock
  • iOS 7'de var sadece bu ayarlar. Hareketi azalt sanirim sadece 4S ve 5'lerde var, fakat şeffaflığı azalt ve kontrastı artır ayarlarını da deneyebilirsiniz i4 kullanıcıları :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.