Şimdi Ara

iOS 7'yi beğendiniz mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
88
Cevap
1
Favori
2.572
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> iOS 7'yi beğendiniz mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2952 Mesaj
    Resimlerde gördüğüm kadarıyla hiç güzel gözükmüyor. İkonlar çok basit olmuş gölgeler yok, çok fazla renkli ve Symbian a benzemiş . Koyu Apple fanı olduğum halde soğudum diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_h -- 10 Haziran 2013; 23:54:19 >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    şuana kadar beğendiğim en iyi ios sürümü tabi böyle kalmayacaktır ilerleyen betalarda daha da gelişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImaginePerest -- 10 Haziran 2013; 23:36:46 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel i9 9900K @ 5Ghz | MSI Z390 Godlike Anakart | EVGA RTX 2080 Ti FTW3 | 64 GB Corsair Vengeance 3200 MHZ Ram | 1 TB Samsung 970 Evo Plus | Corsair H115i Platinum Water Cooler | Phanteks Evolve X Kasa & 4xML140 Corsair RGB Fan | Corsair 850 HXi PSU | Logitech G933 Headset | Logitech G903 Mouse | Corsair K70 MK.2 RGB Klavye
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj
    Nokia gibi olmuş.
    |
    |

Graphic & Industrial Designer
  • Yüzbaşı
    581 Mesaj
    Iconlar haric begendim

|
    |
    Bazı app ikonlari ve Control Center disinda begendim. Control center ve ozellikle safari, game center, photos, appstore/itunes ikonlari cok ucuz ve kalitesiz olmus tasarim acisindan. Sanki Apple yapmamista cydia'dan oynanmis gibi duruyor.
    |
    |
    İlk görüşte ki fikrim 'biraz soğuk' ve çokça gördüğümüz temalara benzediği yönünde.Görsel olarak 1-1 deneyip görüp öyle karar vermek lazım ama şu anlık nötr üm diyebilirim (Çok daha fazlasını bekliyordum)
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: 3DMystic

sen bence şu façalı şahinlerden hoşlanan bi tipsin heee ışşştt
    quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

sen bence şu façalı şahinlerden hoşlanan bi tipsin heee ışşştt

Kendine apaçi arkadaşmı arıyorsun ? Nefret ederim o tiplerden
    |
    |

• Yüzbaşı
    421 Mesaj
    Entegrasyon ve çeşitlilik anlamında kazandırdığı şeyler mevcut. Uyumlu yapısı, sadeliği ve "Hava durumu" app'in de olduğu gibi kimi yerlerinde şaşırtıcı olması benim hoşuma gitti. Eski iOS'ler hep üstüne ekleme olduğu için yamalanmış gömlek hissi veriyordu bazen, skomorfik yapılar çok hoştu keşke hala yararlansalar fakat bu yeni uyumlu stili iOS'i başka bir tatlı yapmış.

Yeni Multitasking, Control Center, Notification Center cidden güzel olmuş.
    Şu telefonun hareketlere tepki verme olayı da hiç fena değil arkadaki resmi telefonu hareket ettirerek perspektif açıdan görmek filan,
    Kilit ekranı güzel, kamera uygulaması güzel. Safari başka güzel olmuş. Radio umarım tüm dünyada hizmete girer tam sürümü yayınlandıktan kısa süre sonra.

Yalnız şu menüdeki ucuz işporta görünümlü logolar nedir ya? Kaldırsınlar onları allah için.

Edit: Album cover flow olayına da üzüldüm, telefonu landscape'e alınca müziklerin albüm kapağı halini alması filan, hoştu güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gahst -- 10 Haziran 2013; 23:46:25 >
    |
    |

• Binbaşı
    1284 Mesaj
    Benim çok hoşuma gitti.
    |
    |

|
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X [email protected] || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
  • Yarbay
    2975 Mesaj
    arayüz ve ikonlara fazla takılmadım kısayolların olması yetti bana ayarlara girip wifi yi bluetothu açıp kapatmaktan bıkmıştım
    |
    |
    İşlemci: i5 9600Kİşlemci Soğutucu: H115i Pro RGB Ekran Kartı: MSI Gaming X RTX 2060 Super Anakart: Maximus XI Formula Psu: Corsair HX1200 Kasa: Phanteks P350x Ram: HyperX Predator DDR4 RGB 4x8GB 4000mhz Monitör: Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz Mouse: Razer Naga Trinity Klavye: Corsair K70 RGB MK.2 Kulaklık: Razer Hammerhead V2 Pro
  • DH Yönetici
    8018 Mesaj
    Beğendim, beğenmedim diyenler kullanınca beğendim diyecek
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520| Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1062 Mesaj
    Ben begendım

|
    |
    Bir de
    Pil ömrü uzayacak mı,asıl önemlisi o

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Eski ios simdi android kullanicisi olarak sıkıcı eski ios gitmis yerine güzel birsey cikarmislar diye düşünüyorum.

Arayuz ile ikonlarin uyumu icin bu ikonlara katlanacagiz gibi. Belki ileride biraz derinlik kazandirirlar ikonlara. Ayarlar, mt, bildirim vs çok iyi olmus. Şeffaf kısımlar filan gerçekten güzel ayrıntılar. Bu john ive midir nedir o adama çok laf atiyorlardi zamaninda şimdi bakiyorum pek laf atan yok. Demekki iyi iş çıkarmış. Farklılık iyidir.

|
    |
    Kilit ekranında bildirim merkezi, hızlı ayarlar ve kilit değişikliği; ana ekrandaki 3 boyut efekti, klasörde birden fazla sayfa desteği; safarideki gelişmiş sekme kontrolü, sınırsız sekme, tam ekran desteği; müzik çalardaki arayüz değişikliği ve son olarak fotoğraflara efekt gelmesi beni fazlasıyla memnun etmeye yetti. Bir de flash desteği olsa .
    |
    |
SEO
Bey Azura
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.