Şimdi Ara

iOS 7 Uyumlu Tweakler [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
17
Favori
16.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ios5'te sbsettings vardı. Şu an için onun alternetafi nedir acaba? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

Ne demek istediğimi anlamamışsın. Mesela internetten bir ipa dosyası bulup bunun sayesinde telefonuna itunes,itools,tongbu gibi iphone'a dosya uygulama vs atabileceğin programlarla bunları yapabilirsin demek istemiştim. Hem bir kere yükleyeceksin pp25deki gibi açılıp kapanma sorunu olup sürekli o tuşa basıp güncelleme derdi de yok

valla yine anlamadım özt geçeyim 25pp ve tongbu var istedğim varsa girip indiriyorum fazlası zarar deil kolay gelsin herkese önemli olan bunlar değil arayüz içi,n tweak ler bnm için

Sen 25pp veya tongbuda arama yerine uygulamayı yazıp indiriyorsun ya sonra telefona yüklüyorsun. Telefonda bir süre sonra açıyorsun ama açılır açılmaz kapanıyor. Sen de işte bir tuşa basıyorsun bir şeyler yapıyor ve düzeliyor.

Benim dediğimi yaptığında herhangi bir yerden o arama yaptığın uygulamanın .ipasını buluyorsun(iphone uygulamalarının uzantısı .ipa). Sonra itunesi, itoolsu vs kullanarak bunu yükleyebiliyorsun. Bu tweak yüklenen uygulamayı orjinal gibi gösteriyor. Normalde böyle bir şey yapmak mümkün değil

Hocam nedir o tweak'in adı hemen nasiplenelim
  • Appsync for ios 7 cıktı beyler
    cydia.appaddict.org reposunda mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

quote:

quote:

quote:

Ne demek istediğimi anlamamışsın. Mesela internetten bir ipa dosyası bulup bunun sayesinde telefonuna itunes,itools,tongbu gibi iphone'a dosya uygulama vs atabileceğin programlarla bunları yapabilirsin demek istemiştim. Hem bir kere yükleyeceksin pp25deki gibi açılıp kapanma sorunu olup sürekli o tuşa basıp güncelleme derdi de yok

valla yine anlamadım özt geçeyim 25pp ve tongbu var istedğim varsa girip indiriyorum fazlası zarar deil kolay gelsin herkese önemli olan bunlar değil arayüz içi,n tweak ler bnm için

Sen 25pp veya tongbuda arama yerine uygulamayı yazıp indiriyorsun ya sonra telefona yüklüyorsun. Telefonda bir süre sonra açıyorsun ama açılır açılmaz kapanıyor. Sen de işte bir tuşa basıyorsun bir şeyler yapıyor ve düzeliyor.

Benim dediğimi yaptığında herhangi bir yerden o arama yaptığın uygulamanın .ipasını buluyorsun(iphone uygulamalarının uzantısı .ipa). Sonra itunesi, itoolsu vs kullanarak bunu yükleyebiliyorsun. Bu tweak yüklenen uygulamayı orjinal gibi gösteriyor. Normalde böyle bir şey yapmak mümkün değil

Appsync bundan önceki sayfada repoyu paylaştım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: createemir

quote:

quote:

quote:

Appsync bundan önceki sayfada repoyu paylaştım

Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Killbackground 7 ve five icon dock 7 çalışıyor. Ama ben format attım yeniden cydia güncelleme ve ios 7 tweakleri bekliyorum. Repoları yüklemekte sıkıntı şuan. killbackground 7 ve five icon dock 7 repo:http://cydia.myrepospace.com/Everythingapplespro/

Hacı bunda five icon yok

Pardon yanlislik olmus benim yukledigim repo:http://cydia.myrepospace.com/iPWNDApple/
    Ben buradan yuklemistim suan varmi bilmiyorum format attigim icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxcoder95

Biri iOS 6 Theme çıkarsın Başka bişey istemiyorum

jailbreak i sırf bunun için kurdum
  • Tweaklerin kaybolduğundan şikayet eden arkadaslar mobile substrate'i ve safe substrate'i tekrar kursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-342C956DE -- 24 Aralık 2013; 1:12:19 >
  • Ah keske ne ise yaradiklarini bilsek de cihazimizi JB yapalim mi,yapmayalim mi,geregi var mi yok mu anlayabilsek...
  • ncsettings yok mu ?
  • Arkadaşlar localappstore gayet iyi çalışıyordu şuanda nerde satın ala bassam oyundan atıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İplenmemekten Bıkan Adam kullanıcısına yanıt
    İste bunlar hep mobile subsrate

• iPhone 4S

Çalışanlar

iCelaner Pro
    25PP
  • beyler cydia yı açınca appstore ye baglanyor sizdede aynı sorun varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpmagduru

beyler cydia yı açınca appstore ye baglanyor sizdede aynı sorun varmı ?

Var,reklam

• Mobile Substrate ve Preference Loader'da Change Package Settings'e girip Show All Changes'ı açık konuma getirirseniz güncellendiği zaman Changes kısmına bildirim gelir. Aynı şeyi WeeLoader için yaparsanız NcSettings için gerekli olan eklenti için de bildirim alabilirsiniz.

• quote:

İste bunlar hep mobile subsrate

Reinstall yapmıştım ne demek istediniz ne yapmalıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar; ipad için tetherme repo tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Biri iOS 6 Theme çıkarsın Başka bişey istemiyorum

Aynen katılıyorum. Kaç yıldır kurulu düzeni bir anda değiştirdiler çocuk telefonuna döndü güzelim telefon, cıvıl cıvıl.
  • İplenmemekten Bıkan Adam kullanıcısına yanıt
    Ana araclarin oldugu paket suan tam uyumlu degil onu demek istoyorum mobile subsrate silip yeniden yuklemeyi deneyin

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.