Şimdi Ara

İos 7 Udid Siz Güncelleme / Geri İos 6 Ya Dönüş Resimli Anlatım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
2
Favori
17.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kokah

quote:

Orijinalden alıntı: Grafilog

quote:

quote:

quote:

ben de "iphone yazılım güncelleme sunucusuna erişilemiyor" diye hata verdi,telefon iphone 5 1429,nerde hata yapmış olabilirim ?

Shift + update ile mi yaptınız ? Eğer öyle yapmadıysanız öyle oluyor anladığım kadarıyla.
    Tabi benim hala downloadda :D

shift+update yaptım,yüklemeden önce cihazı restore etmek mi gerekiyor,restore etmeden yaptıştım

Restore etmek temiz kurulum gerektirir. Doğru yazılım indirdiğinizden emin misiniz ? A 1429 için mi kontrol edin ve tekrar dosyayı gösterip kurulum yapmayı deneyin ?

1. sayfadaki linkten indirdim dosyayı,hatta şimdi torrentten de indirdim,o da aynı hatayı verdi,cihaz 6.1.4 ve jbsiz ondan olabilir mi ?

Bendede jb yok birazdan yükleyeceğim. 6.1.4 benimde yedeği alıyım hatta şimdi.

• Halettim ya tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sorunsuz bir şekilde yükledim...ufak tefek geçişlerde hafif takılmalar dışında herhangi bir problem yok..

sadece şunu sormak istiyorum..açtığımız uygulamaları eski sürümlerdeki gibi kapatamadım.nasıl kapanacağını bilen varsa cevabı bekliyorum....

bu arada konuyu açan arkadaşa da teşekkür ederim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbay

bende sorunsuz bir şekilde yükledim...ufak tefek geçişlerde hafif takılmalar dışında herhangi bir problem yok..

sadece şunu sormak istiyorum..açtığımız uygulamaları eski sürümlerdeki gibi kapatamadım.nasıl kapanacağını bilen varsa cevabı bekliyorum....

bu arada konuyu açan arkadaşa da teşekkür ederim....

Orta tuşa iki kere tıklayın pencereleri aşağı doğru çekerek oluyor bildiğim kadarıyla yani sunumda öyleydi ben daha yeni yükleyeceğim ama :)
  • yukarı doğru kaydırarakmış..
  • uşaklar saygılar. Şimdi ben udid developer hesabım olmadığı halde yanlış tıklayarak shift+restore yaptım. şimdi ne yapmalıyım . dfu moda alıp tekrar yükleme yaptım ama bu sefer sadece iphone a geri yükle yazısı vardı update yoktu. yardım ederseniz sevinirim saygılar. başka bri ipsw ile ios 6.1.3 ü de indirmek üzereyim. nasıl bir yol izleyeyim şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

uşaklar saygılar. Şimdi ben udid developer hesabım olmadığı halde yanlış tıklayarak shift+restore yaptım. şimdi ne yapmalıyım . dfu moda alıp tekrar yükleme yaptım ama bu sefer sadece iphone a geri yükle yazısı vardı update yoktu. yardım ederseniz sevinirim saygılar. başka bri ipsw ile ios 6.1.3 ü de indirmek üzereyim. nasıl bir yol izleyeyim şimdiden teşekkürler.

Hocam cihazın 4S veya 4 ise 6.1.3 5 ise 6.1.4 'ü indirin. onu cihazınıza geri yükleyin DFU mod ile. Sonra tekrar 7yi kurun tabi Güncellemeyi denetle ile.
    Kolay gelsin bende şimdi kurmaktayım bakalım nasıl yapmışlar :)
  • Evet arkadaşlar IOS 7 gösterdim itunesten Shift + Güncellemeyi denetle ile 5 dakika sürmeden 83 uygulama + notlar + fotolar vs hepsi geçti.Bence tam olarak kullanmasanız bile yükleyin bir bakın ben 1-2 saat durucak eğer beğenirsem 1-2 gün kalır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

uşaklar saygılar. Şimdi ben udid developer hesabım olmadığı halde yanlış tıklayarak shift+restore yaptım. şimdi ne yapmalıyım . dfu moda alıp tekrar yükleme yaptım ama bu sefer sadece iphone a geri yükle yazısı vardı update yoktu. yardım ederseniz sevinirim saygılar. başka bri ipsw ile ios 6.1.3 ü de indirmek üzereyim. nasıl bir yol izleyeyim şimdiden teşekkürler.

Hocam cihazın 4S veya 4 ise 6.1.3 5 ise 6.1.4 'ü indirin. onu cihazınıza geri yükleyin DFU mod ile. Sonra tekrar 7yi kurun tabi Güncellemeyi denetle ile.
    Kolay gelsin bende şimdi kurmaktayım bakalım nasıl yapmışlar :)

Siz yazarken 8 db kuvvetinde beyin dalgası aldım :)) şimdi 6.1.3 ipsw indiriyorum saygılar. teşekkürler . size kolay gelsin

• ios 7 udidsiz yuklerken aktivasyon ekranında kaldım ne yapmam lazım acil yardım?
  • Bende uygulamaları tek tek yeniden indiriyorum neyse ios 7 güzel sayılır safari edge hızı için baya hızlanmış ben memnun kaldım

• Hayırlı olsun her birinize arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar

ios 7 udidsiz yuklerken aktivasyon ekranında kaldım ne yapmam lazım acil yardım?

yardım edebilecek kimse yokmu ya ?????
  • quote:

quote:

ios 7 udidsiz yuklerken aktivasyon ekranında kaldım ne yapmam lazım acil yardım?

Kurarken shift + update mi yapıyorsunuz yoksa yedek mi yüklemeye çalışıyorsunuz...

SHİFT + UPDATE Yapmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vigivan

quote:

quote:

Kurarken shift + update mi yapıyorsunuz yoksa yedek mi yüklemeye çalışıyorsunuz...

hocam shift+ update denerken yukleme hata verdi cihaz dfu modunda kaldı bende mecburen iphone a geri yukle ve shift i secerek yukledim bu sekildede akivasyon ekranında kaldı telefon

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vigivan

quote:

quote:

hocam shift+ update denerken yukleme hata verdi cihaz dfu modunda kaldı bende mecburen iphone a geri yukle ve shift i secerek yukledim bu sekildede akivasyon ekranında kaldı telefon

Hocam telefonu DFU moduna alıp geri yükle yapın shift ile cihazınıza uygun olmasına dikkat edin. Sonra ise 7yi tekrar yükleyin sorununuz çözülecektir.
    İyi Forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: PulserWP

Arkadaşlar cihaz Jb'li 6.1.2de Tiny Umbrella ile SHSH kaydını alsam 7den 6.1.2ye geri dönebilirmiyiz?

Donemezsin

• Merhaba, 6.1.4 yuklu cihazimi 1 saat once- 1 sayfadaki linkten indirdigim ios7 a1498 surumu ile guncelledim. Shift+Guncelle seklinde. Guncellerken herhangi bir sorun yasamadim cihaz suan kasmadan calisiyor. Jb gerek duyulmayacak bir surum Androidden ilham alinmis, merak ettiğiniz sorularinizi yanitlamaya calisirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba iPhone 4 Kullanıcısı Arkadaşların Yorumları Pek İçimi Açmadı.. 6.1.3 Yüklüyorum bitsin yarın sabah deneyeceğiz bir çok kişi şikayetci..
  • İtunes de cihaz görünmüyor ios 7 de sizde de böyle bir sorun varmı?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.