Şimdi Ara

IOS 7 TANITIMI YENİ GELEN ÖZELLİKLER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Chidori

quote:

Orijinalden alıntı: Cutnawall

bana güncelleme gelmedi

Sanırım şuan sadece geliştiriciler, beta sürümüne erişebiliyor.

Sonbaharda ilk önce Amerkada,daha sonra diğer ülkelerde indirilmeye sunulacak. Bu gece beta indirilmeye sunulacak,sonra büyük ihtimal beta2,beta3 ve final sürümü gelecek. Yani biz sıradan kullanıcılar kışa kadar bekleyeceğiz. Bu da yeni iphoneun tanıtımından sonrasına denk geliyor. Zira ekimde İphone 5s veya İphone6 tanıtılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

quote:

bana güncelleme gelmedi

Sonbaharda ilk önce Amerkada,daha sonra diğer ülkelerde indirilmeye sunulacak. Bu gece beta indirilmeye sunulacak,sonra büyük ihtimal beta2,beta3 ve final sürümü gelecek. Yani biz sıradan kullanıcılar kışa kadar bekleyeceğiz. Bu da yeni iphoneun tanıtımından sonrasına denk geliyor. Zira ekimde İphone 5s veya İphone6 tanıtılacak.

beta görünmüyor hala

• quote:

Orijinalden alıntı: ImaginePerest

iosun betaları bile stabil oluyo bunu söyliyim

ios 6 da öyle olmamıştı hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

Arkadaşlar developer hesabı noluyo dinleyemedim orayı açıklayabilirmisiniz?

bildiğim kadarıyla basit anlatımla ''ilk sen kullanıyorsun karşılaştığın sorunlar apple'a gönderiliyo falan...

deney faresi gibi :) ha bide üstüne para ödüyorsun...
  • Beta surumunu uygulama gelistiriciler yukleyebiliyor. Zaten beta demek problem demek. Yani isletim sisteminin kararliligini etkileyen faktorleri asil simdi gorecegiz. Apple uygulama gelistiricilerden geri bildirimi alacak ve hatalari duzeltip 2. Beta surumunu indirime sunacak. Bunu da yine kayitli olan gelistiriciler indirebilecek. Ayni geridonuslere bakip bu sefer3. Betayi yayinlayacak,yine duzeltmeleri yapip final sirumunu dagitmaya baslayacak. İste o zaman biz indirebilecegiz. Yine bir takim aciklar,problemler olursa guncellenecek. Yani aslinda bu ilk 7 surumu de bir nevi beta olacak. Bizden geridonusleri degerlendirip sistemle ilgili hatalari duzeltecek Apple ve ios 7.1i indirime sunacak. İste bu versiyonla biz stabil bir 7ye kavusacagiz. Buda 2014 ocak/subat aylatina tekabul ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beta surumunu uygulama gelistiriciler yukleyebiliyor. Zaten beta demek problem demek. Yani isletim sisteminin kararliligini etkileyen faktorleri asil simdi gorecegiz. Apple uygulama gelistiricilerden geri bildirimi alacak ve hatalari duzeltip 2. Beta surumunu indirime sunacak. Bunu da yine kayitli olan gelistiriciler indirebilecek. Ayni geridonuslere bakip bu sefer3. Betayi yayinlayacak,yine duzeltmeleri yapip final sirumunu dagitmaya baslayacak. İste o zaman biz indirebilecegiz. Yine bir takim aciklar,problemler olursa guncellenecek. Yani aslinda bu ilk 7 surumu de bir nevi beta olacak. Bizden geridonusleri degerlendirip sistemle ilgili hatalari duzeltecek Apple ve ios 7.1i indirime sunacak. İste bu versiyonla biz stabil bir 7ye kavusacagiz. Buda 2014 ocak/subat aylatina tekabul ediyor.

betanın stabil olduğunu da ilk defa duydum..

• quote:

quote:

quote:

bana güncelleme gelmedi

tüm kullanıcılara beta 2 ya da beta 3 sürümü sunulacak mı?
    yoksa final sürümüne kadar developers'lara mı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.