Şimdi Ara

ios 7'den sadece ios 8'e geçiş mümkünmüdür? (ios10'a atlamadan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    pek çok uygulama ios 8 destekli olduğu için,sadece ios 8'e geçiş yapıp bırakmak istiyorum,mümkünmüdür?
    benim korkum direk ios 10'u çekmesi...

• hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

hayır

teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: B4ris

iphone 5s kullanıyorum arkadaşlar,
    pek çok uygulama ios 8 destekli olduğu için,sadece ios 8'e geçiş yapıp bırakmak istiyorum,mümkünmüdür?
    benim korkum direk ios 10'u çekmesi...

Şu anda en iyi 9.3.5 kurabilirsin. İmzaları da yakında kapanır.
  • IOS 7 kullanıyorsan Jailbreak yapman münkün.

Jailbreak yaparsanda bir tweak var, istediğin programın istediğin sürümünü indirip kurabiliyorsun.

Böylece bu sorunun ortadan kalkabilir.
  • Arkadaşlar benim telefon 9.3.3 jailbrekli cihazdan jailbreakı kaldırıp telefonu formatlayıp tekrar jailbreak yapacağım. Telefon çok kasıyor. Format atmam gerektiğini düşünüyorum. Formatı attıktan sonra yazılım güncellemesi son sürüm mü olur. Yoksa yine 9.3.3 temi kalır. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

Arkadaşlar benim telefon 9.3.3 jailbrekli cihazdan jailbreakı kaldırıp telefonu formatlayıp tekrar jailbreak yapacağım. Telefon çok kasıyor. Format atmam gerektiğini düşünüyorum. Formatı attıktan sonra yazılım güncellemesi son sürüm mü olur. Yoksa yine 9.3.3 temi kalır. Yardımlarınızı bekliyorum.

Jailbreakli cihazı sıfırlarsan cihaz açılmaz elmada kalır, sonra dfu modda itunes üzerinden kurtarmaya çalışırsın ve 9.3.3 imzaları kapalı olduğu için yükleyemezsin, mecburen imzaların açık olduğu son sürüme yada sondan bir önceki sürüme geçmene izin verilir, artık imzalar hangi sürüme açıksa ona göre geçiş yapabilirsin. Jailbreakli cihazları sıfırlamak için bazı tweakler var ama ben onların cihazi tam anlamıyla temizlediğini düşünmüyorum. Bazı tweak yada uygulamaların kırıntıları kalıyordur illaki, ilk günkü haline getirmek için komple sıfırlamak şart ama o zamanda jb gidiyor. Uzun süreli kullanımlarda çok berbat bir durum, sırf bu yüzden jb olayını bıraktım bir süre önce. Çünkü tam alışıyorsun bazı tweaklere vs sonra cihaz doluyor şişiyor illaki uzun zaman sonra sıfırlamak istiyorsun bu sefer jb gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yardımınız için teşekkürler arkadaşlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.