Şimdi Ara

★ ★ ★ İOS 7.1.2 Final Sürüm Anakonu ★ ★ ★ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
54
Favori
341.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: widf

Hocam control center'ı özelleştirebiliyor muyuz? yani wi-fi'ın yanına hücresel veriyi açma kapama falan eklenebiliyor mu? yoksa sadece ss'teki özellikleri mi kontrol edebiliyoruz?

hücresel veriyi açıp kapatma olmazsa çok aptalca olacak, bluetoothtan çok daha fazla kullanılan bişey

ne yazikki sadece ordakiler var. kesinlikle duzenlenmesi lazim diger surumlerde.
    kullanici ozellestirebilmeli veya sayfa seklinde saga cekince digerleri gelmeli.

konum servislei 3g edge bunlar yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok beğendim açıkçası. Evet ufak tefek kasmalar iphone 5'te de mevcut. Ama bunlar takılınacal şeyler değil. Takılma saliselik geçiyor çünkü. Güzel şarj durumuna bakacağız artık.

• valla baya bi yenilik ve görsellik gelmiş ben çok beğendim değişiklik her zman güzeldir hoşuma gitmeyen bir durum yok apple ios yapımcıları en başından yazdık ios 7 yi dediğinden ötürü baya hoşuma gitti ikonlar falan beta 1 olduğundan çok hafif kasmalar mevcut benim gözlemlediğim mesela facebook daha çabuk açılır oldu :D garip ama gerçek çünkü yeni multitasking olayını çok güzel yapmışlar aynı pcde yeni bi sekme açar gibi yani yormuyor cihazı eminin full sürümü çok daha güzel ve akıcı olucaktır
  • TheWazZ kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi kesinlikle eklenmesi lazım, wi-fi ile beraber en çok kullanılan fonksiyonlardan biri sonuçta, eklenmezse veya özelleştirme fırsatı verilmezse kötü olur.

teşekkür ederim cevabınız için.
  • Teşekkür ederim hocam. %93 oldu heyecan dorukta
  • arkadaşlar şimdi 6.1.4 e nasıl geri dönebiliriz
  • ben verdiğiniz linklerden betayı indirdi telefonum iphone 4s. ama firmware dosyası uyumlu olmadığını söylüyor bir türlü kuramadım iphone uma ios 7'i

★ ★ ★  İOS 7.1.2 Final Sürüm Anakonu ★ ★ ★
    bu resimdeki hatayı veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingly24 -- 11 Haziran 2013; 13:50:35 >
  • Çok kötü symbian belle gibi birşey olmuş menü geçiş efektleride rezalet.Hemen döndüm 6.1.3e
  • kingly24 kullanıcısına yanıt
    yanlış indirmişsin senin iphone ile uyunlu ios7 yi indir
  • ben bu hatayı alıyorum nasıul yapıcam ?https://store.donanimhaber.com/75/94/7f/75947f8e0a9f283b6c3d7003de43004d.PNG
  • Fena sarj yiyor klavye takiliyor 4s

• quote:

Orijinalden alıntı: skunk11

Şimdi bunu yüklersek geri ios6'ya dönebiliyormuyuz?

Edit: iPhone 5

dönebiliyorsunuz ben geri döndüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktgknk

Fena sarj yiyor klavye takiliyor 4s

nasıl yaptınız hocam ben her adımı ayenn uyguladım ama başaşramadım hata alıyorum
    https://store.donanimhaber.com/76/9d/84/769d84696be5ec529806cf095fc52c70.PNG

• quote:

Orijinalden alıntı: akinoi23

arkadaşlar şimdi 6.1.4 e nasıl geri dönebiliriz

telefonu dfu moda veya recorvery moda alıp internetten 6.1.4 ipsw yi indirip shift+yükleme ile geri dönebilirsiniz.
  • Kamera uygulamasındaki filtreler iPhone 5 ve beşinci nesil iPod touch; fotoğraflar uygulamasında filtre seçenekleri ise; iPhone 4 ve üstü, iPad 3 ve üstü, iPad mini ve beşinci nesil iPod touch için sunulacak.

4S e filtrede yok air drop da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

ben bu hatayı alıyorum nasıul yapıcam ?https://store.donanimhaber.com/75/94/7f/75947f8e0a9f283b6c3d7003de43004d.PNG

Orda yazıyor zaten. Aşırı yüklenme olduğundan sunucuları kapamışlar sanırım yine. Bi saate açılır o zaman sorunsuz yüklersin

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

Kamera uygulamasındaki filtreler iPhone 5 ve beşinci nesil iPod touch; fotoğraflar uygulamasında filtre seçenekleri ise; iPhone 4 ve üstü, iPad 3 ve üstü, iPad mini ve beşinci nesil iPod touch için sunulacak.

4S e filtrede yok air drop da yok.

Filtreleri bilmiyorum bende 5 olduğu için mi var ama. AirDrop'un sadece 5 için olduğu zaten konferansta söylenmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4rk3ff3ct

quote:

Orijinalden alıntı: skunk11

Şimdi bunu yüklersek geri ios6'ya dönebiliyormuyuz?

Edit: iPhone 5

dönebiliyorsunuz ben geri döndüm...

teşekkür ederim, dönmeyi şimdilik düşünmüyorum yüklemeden önce garantiye almak için sormuştumda yükledim hemen beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingly24

ben verdiğiniz linklerden betayı indirdi telefonum iphone 4s. ama firmware dosyası uyumlu olmadığını söylüyor bir türlü kuramadım iphone uma ios 7'i

Bu hatayı bende alırım çözümü nedir yahu...

• quote:

Orijinalden alıntı: burakcardak

quote:

Orijinalden alıntı: kingly24

ben verdiğiniz linklerden betayı indirdi telefonum iphone 4s. ama firmware dosyası uyumlu olmadığını söylüyor bir türlü kuramadım iphone uma ios 7'i

Bu hatayı bende alırım çözümü nedir yahu...

doğru sürümü indirdiğiniz dimi ?

iphone 5 ise seri numarsınada bakmalısınız 1428 1429 olan

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.