Şimdi Ara

İos 7.0.4 vs 7.1 beta ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben iphone 4 üme yükledim şimdi betayı bi hızlanma var gibi ama hatalarda var. mesela bazen ayarlardan bildirim merkezine girerken çöküyor yani ana sayfaya atıyor. karar veremedim 7.0.4 mü yoksa betamı :D udid kaydım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

ben iphone 4 üme yükledim şimdi betayı bi hızlanma var gibi ama hatalarda var. mesela bazen ayarlardan bildirim merkezine girerken çöküyor yani ana sayfaya atıyor. karar veremedim 7.0.4 mü yoksa betamı :D udid kaydım yok.

Hocam peki sence ios6.1.3 'ten geçmeye değer düzeyde midir? Ona göre shsh kaydı alıp denemek istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hovarda16

quote:

ben iphone 4 üme yükledim şimdi betayı bi hızlanma var gibi ama hatalarda var. mesela bazen ayarlardan bildirim merkezine girerken çöküyor yani ana sayfaya atıyor. karar veremedim 7.0.4 mü yoksa betamı :D udid kaydım yok.

Hocam peki sence ios6.1.3 'ten geçmeye değer düzeyde midir? Ona göre shsh kaydı alıp denemek istiyorum :)

Shsh kaydi alicaksan bu kadar kasma denemekten zarar gelmez bizler icin yararli olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scalebor90 S kullanıcısına yanıt
    ewetyeni sesler hiç yok ip5.
  • Asistive Touch iOS 6'daki kadar hızlanmış. Fakat bu sefer de Home tuşuna basılı kalıyor AT'de. Başka Asistive Touch'da bu sorunu yaşayan var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblikral

quote:

quote:

Shsh kaydi alicaksan bu kadar kasma denemekten zarar gelmez bizler icin yararli olur

Telefonun ip 4 ise shsh al. Eğer almazsan tekrar 6.1.3. E dönemezsin

• Buglardan biride klavyeyi siyah yaptıgınızda safaride mesela burdan konuya girip sayfa seçeceksiniz. Tıklıyorsunuz siyah gözüküyor o yüzden sayfa felan seçemiyorsunuz 7.1 beta.

• 6.1.3 için shsh kaydı almaya çalışıyorum ama aşağıdaki hatayı almaktayım...

İos 7.0.4 vs 7.1 beta ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simültane -- 19 Kasım 2013; 21:44:45 >
  • quote:

6.1.3 için shsh kaydı almaya çalışıyorum ama aşağıdaki hatayı almaktayım...

İos 7.0.4 vs 7.1 beta ?

hocam ben daha önce shsh almadım bilenler yanıt verecekler diye düşünüyorum ama bende dün ios 7.0.4 de denedim almayı tuny ile alamadım :(

• İos7.1 e geçtim ancak bazı buglardan ve menülerde çökmeler olup ana sayfaya atıyor birde şarj daha az gittiği için tekrr 7.0.4 e gectim. Ne zaman düzelirse ozaman geçerim

• Bence performans değişmemiş görsellerin hızını artırmışlar telefon hizliymis gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ByGalaxyS3

Bence performans değişmemiş görsellerin hızını artırmışlar telefon hizliymis gibi geliyor

Bende sana katılıyorum. :) Uygulama açma hızları vs aynı değişen birşey yok
  • arkadaslar benim gozlemledigim bazi hatalar sunlar :

1-telefon kilidi aktifken iki kere power tusuna basip mesgule aldigimizda telefon simgesinde 1 yazisi gozukmuyor

2-telefon kilidini acarken ses gelmiyor

3-telefon kilidini aktif hale getirirken bazen ses az geliyo bazen tam geliyo duzensizlik var

4-saydamligi azalt dedigimizde home ekrani altindaki koyu renkli kisim cok kotu bence 7.0.4 deki kontrasti artir secenegi daha guzeldi ama 7.1 deki renkleri koyulastir gercekten mukemmel olmus saydamligi azalt yerine kontrasti artir daki gibi bi ozellik tekrar konulabilir

5-iphone 4 icinde denetim merkezi renginin duvar kagidiyla degisen renklerde olmasi guzel olur duz gri renk cok kotu

6-mail kutusunda ios 6 da bulunan drafts yani taslaklar kutusu yok ve burdaki maillerimi goremiyorum 2 mail hesabi eklendiginde tum taslaklar kutusu geliyo ama yinede eskileri gozukmuyor maillerin sadece telefondan kaydedilenler gozukuyor

7-ikonlar degisirmi bilmiyorum ama koyu renkle biraz daha guzel oldular

8-sarj konusu yine sorun

9-kilit ekrani cok basit duruyor biraz daha numaralarda oynayip kaliteli bi arayuz gelebilir

10-ayni sekilde sim kart aktiflestirme ekranida cok kotu

11-spot light aramasinda asagi cekerken yine takilmalar mevcut

12-bir cok kisinin istedigi 3g kisayolu ama bence konum servislerininde kisayolu koyulmali

simdilik bu kadar gozlemlemeye devam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yildizlimemet

arkadaslar benim gozlemledigim bazi hatalar sunlar :

1-telefon kilidi aktifken iki kere power tusuna basip mesgule aldigimizda telefon simgesinde 1 yazisi gozukmuyor

2-telefon kilidini acarken ses gelmiyor

3-telefon kilidini aktif hale getirirken bazen ses az geliyo bazen tam geliyo duzensizlik var

4-saydamligi azalt dedigimizde home ekrani altindaki koyu renkli kisim cok kotu bence 7.0.4 deki kontrasti artir secenegi daha guzeldi ama 7.1 deki renkleri koyulastir gercekten mukemmel olmus saydamligi azalt yerine kontrasti artir daki gibi bi ozellik tekrar konulabilir

5-iphone 4 icinde denetim merkezi renginin duvar kagidiyla degisen renklerde olmasi guzel olur duz gri renk cok kotu

6-mail kutusunda ios 6 da bulunan drafts yani taslaklar kutusu yok ve burdaki maillerimi goremiyorum 2 mail hesabi eklendiginde tum taslaklar kutusu geliyo ama yinede eskileri gozukmuyor maillerin sadece telefondan kaydedilenler gozukuyor

7-ikonlar degisirmi bilmiyorum ama koyu renkle biraz daha guzel oldular

8-sarj konusu yine sorun

9-kilit ekrani cok basit duruyor biraz daha numaralarda oynayip kaliteli bi arayuz gelebilir

10-ayni sekilde sim kart aktiflestirme ekranida cok kotu

11-spot light aramasinda asagi cekerken yine takilmalar mevcut

12-bir cok kisinin istedigi 3g kisayolu ama bence konum servislerininde kisayolu koyulmali

simdilik bu kadar gozlemlemeye devam :)

Adam olması için daha çok zaman ister bence.

• bende 5s var valla hiç betayla falan uğraşmaycağım artık gelsin ben OTA olarak kurarım acelem yok :(
  • 16 GB iPhone 4 'ü güncelledim. Daha da hızlı olamaz diye düşünüyorum. (i4'ün alacağı en son ios ne de olsa!!!)
    Ufak tefek sorunlar halledilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILDIRCAN

bende 5s var valla hiç betayla falan uğraşmaycağım artık gelsin ben OTA olarak kurarım acelem yok :(

Elindeki ip5s tabiki kasma felan yoktur acelen yok tabi :)

• A.L.B. A kullanıcısına yanıt
    Hocam bnde oyle dusunuyorum bakalim bize bi jest yapsinlar her sene telefon degistircek parayi kim kaybettiki biz bulalim

• arkadaşlar benim gözlemlediğim bazı hatalar :

1- power tuşuna iki kere basıp çağrıyı reddetiğimizde ikona cevapsız çağrı düşmyüyor simge olarak bir şeklinde

2- kilit açarken ses gelmiyor

3- kilit kapatırken bazen ses garip geliyo bazen gelmiyo düzensizlik var

4- saydamlığı azalt seçeneğinde alt taraftaki koyu renk çok kötü bence ios 7.0.4 deki gibi kontrastı artır seçeneği daha güzel artı olarak da renkler koyulaştır eklenebilir

5- iphone 4 için denetim merkezi renginin düz gri olması çok kötü diğer modeller gibi renkli olmasını istiyoruz

6- mail uygulaması için ios 6 daki gibi drafts taslaklar kutusu halen yok taslak maillerimi göremiyorum

7- ikonlar değiştirilebilir fakat renkleri koyulaştır seçeneği ile güzel oldu diyebilirim :)

8- şarj halen en büyük problem

9- kilit ekranı ve arama ekranı daha güzel yapılabilir çok basit duruyor

10- aynı şekilde sim kart aktifleştirme ekranıda çok kötü

11- spotlight araması hala takılıyor

12- en çok istenen 3G kısayolu ve ek olarak konum servisleri kısayolu kesinlikle eklenmeli

13- siyah klavyede sorunlar var bazen beyaz geliyor

14- metni kalınlaştırda klavyedeki kalınlaşma kötü

15- iphone 4 için kamerada otomatik netleme eskisi kadar iyi değil

gözlemlemeye devam :)

arkadaşlar ben bu yazdıklarımı ingilizce olarak macrumors forumunada yazdım ilgilenirlermiki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yildizlimemet

arkadaşlar benim gözlemlediğim bazı hatalar :

1- power tuşuna iki kere basıp çağrıyı reddetiğimizde ikona cevapsız çağrı düşmyüyor simge olarak bir şeklinde

2- kilit açarken ses gelmiyor

3- kilit kapatırken bazen ses garip geliyo bazen gelmiyo düzensizlik var

4- saydamlığı azalt seçeneğinde alt taraftaki koyu renk çok kötü bence ios 7.0.4 deki gibi kontrastı artır seçeneği daha güzel artı olarak da renkler koyulaştır eklenebilir

5- iphone 4 için denetim merkezi renginin düz gri olması çok kötü diğer modeller gibi renkli olmasını istiyoruz

6- mail uygulaması için ios 6 daki gibi drafts taslaklar kutusu halen yok taslak maillerimi göremiyorum

7- ikonlar değiştirilebilir fakat renkleri koyulaştır seçeneği ile güzel oldu diyebilirim :)

8- şarj halen en büyük problem

9- kilit ekranı ve arama ekranı daha güzel yapılabilir çok basit duruyor

10- aynı şekilde sim kart aktifleştirme ekranıda çok kötü

11- spotlight araması hala takılıyor

12- en çok istenen 3G kısayolu ve ek olarak konum servisleri kısayolu kesinlikle eklenmeli

13- siyah klavyede sorunlar var bazen beyaz geliyor

14- metni kalınlaştırda klavyedeki kalınlaşma kötü

15- iphone 4 için kamerada otomatik netleme eskisi kadar iyi değil

gözlemlemeye devam :)

arkadaşlar ben bu yazdıklarımı ingilizce olarak macrumors forumunada yazdım ilgilenirlermiki ?

Bence ilgilenirler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.