Şimdi Ara

İos 7.0.4 vs 7.1 beta ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7.1 betayı yükleyen arkadaşlar olumlu ve olumsuz yönde cevap yazarlarsa iyi olur. Bizde ona göre geçiş yaparız. Örnek: ios 7.0.4, ios 7.1 den daha iyi çünkü... Yada ios 7.1, 7.0.4 den daha iyi çünkü... Telefon modelinizle yzarsanız iyi olur
    Burdan hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.
    http://www.biteyourapple.net/2013/11/19/apple-rilascia-ios-7-1-beta-1-disponibili-i-link-per-il-download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbrktgl -- 19 Kasım 2013; 19:33:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iPhone 5 şuan cihaz bence daha akıcı çalışıyor
    sanırım efektler biraz hızlanmış daha stabil gözüküyor
    hiç bir yeniliği beni ilgilendirmiyor açıkcası stabilitesi benim için çok daha önemli

• Udid kayıtsız geçiliyomu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Atakanunsl1:1:1.1

Udid kayıtsız geçiliyomu acaba

Shift+güncelleme ile yükleyenler var ama bazısında kayıtta kalıyormus. Denemek lazım :)

• iPhone 4 için bu işlemi yapanlar bilgi verirse çok sevinirim. Lütfen yorumunuzu esirgemeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

Shift+güncelleme ile yükleyenler var ama bazısında kayıtta kalıyormus. Denemek lazım :)

denedim sorun yok ama son kullanma tarihi dolunca güm olur
  • udid kaydım yok shift + güncelle ile geçiş yaptım herhangi bir sorun yok

• Ortalama ne zaman tam sürümü çıkar acaba boş yere tam sürümü çıkınca restore etmek istemiyprum

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

quote:

Neyin son kullanma tarihi anlamadım ?

• quote:

quote:

quote:

indridiğiniz linki atarmısınız pm den ip4s için bulamadım

• quote:

Ortalama ne zaman tam sürümü çıkar acaba boş yere tam sürümü çıkınca restore etmek istemiyprum

Ocak 2014 de deniliyor kesin deil ama

• her beta sürümün son kullanma tarihi vardır yani yaklaşık yükledikten 15 20 yada 60 70 gün sonra yazılım kendini imha ediyor tabi udid kullanıcılarınn başına böyle bişey gelmez biz normal kullanıcıların betadan tam sürüme tekrar dönmesi için 1 defa restore etmesi gerekir.

Atakanunsl1:1:1.1 >>http://forum.donanimhaber.com/m_76237649/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 19 Kasım 2013; 16:32:44 >
  • iphone4 'e ios7.1 yükleyen yok mu arkadaşlar? Donma, kasma ve yavaşlama var mı diye merak ediyorum? iphone4 ios 6.1.3 kullanıcısıyım.
  • Pilde gelişme yoksa cacik zaten.

Birde ayrica bi seçenek ekleseler bari mesela ben paralax efektini kullanmak istemiyorum ama geçis efeklerini kullanmak istiyorum. İkisini birbirine niye ilişkilendirirsinki arkadaş mallık diz boyu...

• quote:

her beta sürümün son kullanma tarihi vardır yani yaklaşık yükledikten 15 20 yada 60 70 gün sonra yazılım kendini imha ediyor tabi udid kullanıcılarınn başına böyle bişey gelmez biz normal kullanıcıların betadan tam sürüme tekrar dönmesi için 1 defa restore etmesi gerekir.

Atakanunsl1:1:1.1 >>http://forum.donanimhaber.com/m_76237649/tm.htm

eyw hocam anladım. final sürüm çıkınca betalar kitleniyor. o zamanda itunesten iphone geri yükle yaparak kurarsak bir sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hovarda16

iphone4 'e ios7.1 yükleyen yok mu arkadaşlar? Donma, kasma ve yavaşlama var mı diye merak ediyorum? iphone4 ios 6.1.3 kullanıcısıyım.

iPhone 4 için iOS 7 güncellemesi yapacaksanız kesinlikle önce cihazı restore edin sonra güncellemeyi yapın. Apple Premium Reseller'daki yetkili bu şekilde güncelleme yapıldığında kasma olmadığını söyledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

quote:

Orijinalden alıntı: Hovarda16

iphone4 'e ios7.1 yükleyen yok mu arkadaşlar? Donma, kasma ve yavaşlama var mı diye merak ediyorum? iphone4 ios 6.1.3 kullanıcısıyım.

iPhone 4 için iOS 7 güncellemesi yapacaksanız kesinlikle önce cihazı restore edin sonra güncellemeyi yapın. Apple Premium Reseller'daki yetkili bu şekilde güncelleme yapıldığında kasma olmadığını söyledi.

hocam restore ederken zaten ios en sonki güncellemeyi kuruyor yani 7.0.4 ü. sonrada shift + güncelleme ile mi 7.1 beta yüklemek daha iyi diyorsunuz
  • iPhone 5'e Shift + Güncelle yaparak kurdum. Bariz şekilde hızlanma hissettim. Ayrıca kalın metinde kullanıyordum cihazı, klavyedeki harfler, operatör işareti, wifi işareti falanda kalınlaşmış. Böyle daha güzel olmuş. UDID kaydını soran arkadaşlar rahatlıkla geçebilirler, ancak Restore değil, güncelle yapacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: This is it

Pilde gelişme yoksa cacik zaten.

Birde ayrica bi seçenek ekleseler bari mesela ben paralax efektini kullanmak istemiyorum ama geçis efeklerini kullanmak istiyorum. İkisini birbirine niye ilişkilendirirsinki arkadaş mallık diz boyu...

valla haklısın abi :)
    aynı şeyi ben de istiyorum. çoğu noktada apple ın mantığı = askerlik mantığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avienova

iPhone 5'e Shift + Güncelle yaparak kurdum. Bariz şekilde hızlanma hissettim. Ayrıca kalın metinde kullanıyordum cihazı, klavyedeki harfler, operatör işareti, wifi işareti falanda kalınlaşmış. Böyle daha güzel olmuş. UDID kaydını soran arkadaşlar rahatlıkla geçebilirler, ancak Restore değil, güncelle yapacaksınız.

Güncelleme yaptıktan sonra yani betayı kurduktan sonra ayarlar-genel-telefonu içerikleri ve ayarları sıfırla yapılanca daha hızlı oluyor diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.