Şimdi Ara

iOS 6 için Untethered JailBreak ne zaman çıkacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.157
Cevap
48
Favori
188.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.1 icin 3-4 ay bekledigimi hatirliyorum.. bence ios 6 icin 2013 den once cikmaz un.jb.!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pod2g hangi işe odaklanmıs ne üzerine?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devito

5.1.1 deyim kafam rahat

Aynen
  • eylül başı ipad 3 aldım 5.1.1 vardı üzerinde jb yaptım kapattım açtım açılmadı shsh olmadığından 5.1.1 e dönemedim.itunes a bağlayıp ios 6 kurdum şimdi ne jb var ne internet paylaşımı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

5.1.1 candır canandır

• 29 eylülde çıkacak
  • İos 6 geldi jb ye bence gerek kalmadı. Tweak yükleyerek cihazınızı akıcı olmaktan çıkartıyorsunuz. Jb yapanlara diyorumki. Jb yi temizleyip cihazınızı temiz iOS ile bir müddet sabredin ve kullanın. Jb siz iPhone orijinaldir ve iOS 6 ile tweak ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. Baştan söylüyorum benim gibi yapın E sürekli açık kalsın ihtiyaç halinde 3G açarsınız. Zaten çoğu zaman ihtiyacınızda olmayacaktır. Mesela sosyal ağlar ve mesajlaşma E her türlü iş görür ve fazla pil tüketmez. Selamlar.

• şu an hali hazırda jailbreaksiz çalışan 5.1.1 iphone 4s ime jailbreak yapsam daha sonra sıkılıp tekrar 5.1.1 e restore yapma şansım olur mu acaba?
    yoksa itunes beni ios6 yüklemem için zorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

şu an hali hazırda jailbreaksiz çalışan 5.1.1 iphone 4s ime jailbreak yapsam daha sonra sıkılıp tekrar 5.1.1 e restore yapma şansım olur mu acaba?

jb yapabilirsin. istediğinde de jb'i kaldırabilirsin. iTunes seni hiçbirşeye zorlamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enohpİ

İos 6 geldi jb ye bence gerek kalmadı. Tweak yükleyerek cihazınızı akıcı olmaktan çıkartıyorsunuz. Jb yapanlara diyorumki. Jb yi temizleyip cihazınızı temiz iOS ile bir müddet sabredin ve kullanın. Jb siz iPhone orijinaldir ve iOS 6 ile tweak ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. Baştan söylüyorum benim gibi yapın E sürekli açık kalsın ihtiyaç halinde 3G açarsınız. Zaten çoğu zaman ihtiyacınızda olmayacaktır. Mesela sosyal ağlar ve mesajlaşma E her türlü iş görür ve fazla pil tüketmez. Selamlar.

Sen olayı algılayamamışsın tweak kimin umrunda? Yapanların yüzde 1 i tweak için jailbreak yapıyordur.
  • iOS 5.1.1 ile yola devam

• quote:

İos 6 geldi jb ye bence gerek kalmadı. Tweak yükleyerek cihazınızı akıcı olmaktan çıkartıyorsunuz. Jb yapanlara diyorumki. Jb yi temizleyip cihazınızı temiz iOS ile bir müddet sabredin ve kullanın. Jb siz iPhone orijinaldir ve iOS 6 ile tweak ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. Baştan söylüyorum benim gibi yapın E sürekli açık kalsın ihtiyaç halinde 3G açarsınız. Zaten çoğu zaman ihtiyacınızda olmayacaktır. Mesela sosyal ağlar ve mesajlaşma E her türlü iş görür ve fazla pil tüketmez. Selamlar.

nc setting, zephry, multi cleaner, copic, barrel, forecast, iconbounce bu gibi tweakler ne zaman ios' a entegre olursa işte o zaman kullanılabilir :) telefonum gayet akıcı ve zevk alarak kullanıyorum. 5.1.1 JB! :)
  • quote:

Folder Enhancer, barrel, weekillbackground filan olmadan hele hele sbsettings activator fln olmadan istediği kadar donanımlı olsun en azından benim ihtiyaçlarımı tamamiyle karşılamaz...

JB

Edit: gerekli gereksiz ayda yılda bir kullanılacağınız şeyler için önünüze gelen her tweak i yuklerseniz alet hantallaşır, ben şahsen jilet gibi kullanıyorum takılmanın t si yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaGDaSS -- 28 Eylül 2012; 19:28:48 >
  • http://absinthejailbreak.com/untethered-jailbreak-ios-6-done-again/ Burada untethered jb nin bittigi yazilmis

• Kesinlikle ios 6 tam bi sürüm ve untethered jb çıkana kadar ios 5.1 forever
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpkoray

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

şu an hali hazırda jailbreaksiz çalışan 5.1.1 iphone 4s ime jailbreak yapsam daha sonra sıkılıp tekrar 5.1.1 e restore yapma şansım olur mu acaba?

jb yapabilirsin. istediğinde de jb'i kaldırabilirsin. iTunes seni hiçbirşeye zorlamaz.

Cihaz jailbreakli halde iken shift+restore yaptigimda 5.1.1 in ipsw dosyasini secersem surum apple tarafindan onaylanacak mi peki?
    Ya da jailbreak i kaldirmak icin sadece restore desem yeterli mi?

• 5.1.1 ile mutluyum ama tabi çabuk cıksın bence de...
  • iPhone 4s aldım bugün bi arkadaştan iOS6 yüklemiş jb yapamıyorum umarım yakında çıkar
  • ios 6 ya geçseniz bile daha sonra shsh alınan telefon 5.1.1'e geçemezmi ?
  • durmak yok..iOS 5.1.1 ile yola devam..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.