Şimdi Ara

ios 6 aktivasyon ekranını 112 aramadan geçmek kesin çözüm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
31.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: blood.army

Beyler Hepinize kolay gelsin. Size Şöyle bir önerim var Kendi 2 telefonumda Kesinlikle Denenmiş olarak bunu söylüyorum AKTİVASYON EKRANI EN KOLAY VE RAHAT Yedeklediğiniz iphone başka bir iphone kurarak çözebilirsiniz. Bizzat kendim yaptım denedim oldu Unlock türkiyeden aldığım bir 4S var arkadasımda amerika sprintten locked cihaz almış ona kurup 4S unlock yedeğini ona kurup tüm ayarları sıfırlalıyıp formatladaığınızda menüye rahatca girebilirsiniz. Bu tarz çözümlerle uğraşmanıza gerek yok.

denediğiniz sprint telefon iphone 5 midir?

biraz daha detaylı anlatırsanız kendi telefonumda deneyeceğim.

bende sprint iphone 5 var. aktive edemiyorum. aktive ettikten sonra unlocked yapacağım.
    öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarikosman7

quote:

Beyler Hepinize kolay gelsin. Size Şöyle bir önerim var Kendi 2 telefonumda Kesinlikle Denenmiş olarak bunu söylüyorum AKTİVASYON EKRANI EN KOLAY VE RAHAT Yedeklediğiniz iphone başka bir iphone kurarak çözebilirsiniz. Bizzat kendim yaptım denedim oldu Unlock türkiyeden aldığım bir 4S var arkadasımda amerika sprintten locked cihaz almış ona kurup 4S unlock yedeğini ona kurup tüm ayarları sıfırlalıyıp formatladaığınızda menüye rahatca girebilirsiniz. Bu tarz çözümlerle uğraşmanıza gerek yok.

bende sprint iphone 5 var. aktive edemiyorum. aktive ettikten sonra unlocked yapacağım.
    öneriniz var mı?

iphone 5 değil fakat sonuçta aynı yazılımı kullanıyorlar denemekten ne zararınız nede kaybınız olur daha once aktive olmuş bir telefonun yedeğini alın yeni telefonunuza kurun bu sekilde gevey rahatca kullanabilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tarikosman7

quote:

öneriniz var mı?

iphone 5 değil fakat sonuçta aynı yazılımı kullanıyorlar denemekten ne zararınız nede kaybınız olur daha once aktive olmuş bir telefonun yedeğini alın yeni telefonunuza kurun bu sekilde gevey rahatca kullanabilirsiniz.

tamam deneyeyeceğim ins.
    aktive işini çözersem unlocked olması için sprintten talep edeceğim.
    gevey ede bakarım..

• yöntem işe yarıyor.tesekkurler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: slaughter7

yöntem işe yarıyor.tesekkurler :)

iphone 5 te denedim olmadı. hem iphone 5 hemde 4s için icloud dan geri yükleme yaptım aktive olamamıştır dedi.
    muhtemelen telefon ile ilgili bir problem var.
  • bende 3gs var, ios6'da çakıldık. setup.app i sildik; şimdi olanlar: wifi çalışmıyor, bluetooth yok, ve devamlı restart atıyor. 6.0.1 için 3gs redsnow desteği çıkmadan olmayacak galiba, telefon göçmüş durumda.
  • bu yontemde jb sart
    jb olmadan yapmanin daha kolay yolu var
    4s ve 5 te gevey yada x-sim le aktivasyok ekranini gecebilirsiniz 6.0 ve 6.0.1 dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iphone_bg -- 22 Aralık 2012; 4:40:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapya

bende 3gs var, ios6'da çakıldık. setup.app i sildik; şimdi olanlar: wifi çalışmıyor, bluetooth yok, ve devamlı restart atıyor. 6.0.1 için 3gs redsnow desteği çıkmadan olmayacak galiba, telefon göçmüş durumda.

aynı durum aynı cihaz aynı şey başıma geldi cihaz çöktü tamamen ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.İsgenderli

quote:

bende 3gs var, ios6'da çakıldık. setup.app i sildik; şimdi olanlar: wifi çalışmıyor, bluetooth yok, ve devamlı restart atıyor. 6.0.1 için 3gs redsnow desteği çıkmadan olmayacak galiba, telefon göçmüş durumda.

hocam çok sinir bozucu, bir haftamı yedi alet, hiçbir mantıklı açıklaması yok. denemediğim şey, neredeyse okumadığım site kalmadı, yurtdışında da bizim durumumuzda olanların hikayeleri de sonuçsuz gözüküyor.

ben sonunda ilk aldığım orange uk sim kartı taktım tekrar, sıfırdan restore yaptıtım DFU modda ve başka bir bilgisayarda deneyerek ne hikmetse açıldı şimdi. tabi unlock yok, bekliyoruz. aktivasyon ekranı geçti. ama neden ilk başta geçmedi anlamış değilim...

• quote:

quote:

quote:

hocam çok sinir bozucu, bir haftamı yedi alet, hiçbir mantıklı açıklaması yok. denemediğim şey, neredeyse okumadığım site kalmadı, yurtdışında da bizim durumumuzda olanların hikayeleri de sonuçsuz gözüküyor.

ben sonunda ilk aldığım orange uk sim kartı taktım tekrar, sıfırdan restore yaptıtım DFU modda ve başka bir bilgisayarda deneyerek ne hikmetse açıldı şimdi. tabi unlock yok, bekliyoruz. aktivasyon ekranı geçti. ama neden ilk başta geçmedi anlamış değilim...

signed edilmiş 4.1 vardı elimde shsh kaydımı almıştım gece çıldırdım evdeki makinadan restore edemedim birtürlü az önce geldim şirketin bilgisayarından kurdum sıkıntısız açıldı cihaz redsn0w ile aktivasyon ekranını geçtim. ultrasn0w'u kurdum cihaz açıldı.. şimdi 5.1.1 deniyeceğim çünki 4.1 rezalet durumda facebook bile açılmıyor safariden.. appstore'i hiç açmıyorum bile.

6.0.1'in aktivasyon ekranını nasıl geçtiniz? kurulum yapıp aktivasyon ekranında kalıyor direk jb yapınca ana ekrana düştümü cihaz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

signed edilmiş 4.1 vardı elimde shsh kaydımı almıştım gece çıldırdım evdeki makinadan restore edemedim birtürlü az önce geldim şirketin bilgisayarından kurdum sıkıntısız açıldı cihaz redsn0w ile aktivasyon ekranını geçtim. ultrasn0w'u kurdum cihaz açıldı.. şimdi 5.1.1 deniyeceğim çünki 4.1 rezalet durumda facebook bile açılmıyor safariden.. appstore'i hiç açmıyorum bile.

6.0.1'in aktivasyon ekranını nasıl geçtiniz? kurulum yapıp aktivasyon ekranında kalıyor direk jb yapınca ana ekrana düştümü cihaz?

hocam, dfu ya aldım, restore ettim, jb yapmadım, tekrar aktivasyondan önce orange kartı taktım, bir başka arkadaşın pc sine bağladım ve aktivasyon ekranını geçti. ben daha önce belki on kere yaptığım bu işlemde tek yapmadığım şey diğer arkadaşın bilgisayarına bağlamaktı. şu anda neden oldu ya da olmadıya cevap veremiyorum :) o kadar basiretim bağlanmış ki ssh kaydımız da yokmuş, Allah kurtardı yani. şimdi factory unlock bekliyorum orange'dan... başvurumu yaptım. ya da redsnowun tethetered olmayan jb sini bekleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam, dfu ya aldım, restore ettim, jb yapmadım, tekrar aktivasyondan önce orange kartı taktım, bir başka arkadaşın pc sine bağladım ve aktivasyon ekranını geçti. ben daha önce belki on kere yaptığım bu işlemde tek yapmadığım şey diğer arkadaşın bilgisayarına bağlamaktı. şu anda neden oldu ya da olmadıya cevap veremiyorum :) o kadar basiretim bağlanmış ki ssh kaydımız da yokmuş, Allah kurtardı yani. şimdi factory unlock bekliyorum orange'dan... başvurumu yaptım. ya da redsnowun tethetered olmayan jb sini bekleyeceğim.

4.1'deyken almştım shsh kaydımı.. ve önemimi tekrardan anladım bende sim kartta yok ipod olarak bile kullanamayacaktım cihazı :D

bakalım 5.1.1'i kurabilecekmiyim hayırlısıyla

• yok bu taktikte işe yaramadı :( ne yaptıysam aktivasyon ekranını geçemedim.zaten sadece ben değil,teknik servisler bile geçemiyor :) evlere şenlik bir cihaza sahibim..
  • şimdi gene 6.0.1 deneyeceğim gene olmazsa 4.1'e geri döneceğim akşamda kızılaya ineyim 5.1.1 kurdurtayım... yapacak birşey yok benim telefon isviçreden gelme kontrat süresi dolmuş mail attım telekoma sim kilidini kaldırmaları için mail attım cevap bekliyorum..
  • Arkadaşlar att den alımamı sizin telefonlar

• 112 yi arayip ne diyorsunuz ?

" k.bakmayin iphone aldimda aktivasyon icin aradim bu arada nasilsiniz ? Kolay gelsin "

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber_brain

Arkadaşlar att den alımamı sizin telefonlar

evet bnm ip4 at-t
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Time

112 yi arayip ne diyorsunuz ?

" k.bakmayin iphone aldimda aktivasyon icin aradim bu arada nasilsiniz ? Kolay gelsin "

genelde ; napıyosunuz,ne var ne yok,çoluk çocuk nasıl,işler nasıl gidio,evlere kaç dakikada geliyorsunuz falan diye soruyoruz ondan sonra kapatıyoruz
  • ATT sim kilitili telefonları orjinal sim free yapıyoruz iPhone 3G 3GS 4 4S or 5", içeriği aşağıdadır:

Evet arkadaşlar artık sim kilitli ATT den alınmış telefonları orjinal sim free yapıyoruz. En son ki sürümü yüklüyor hattınızı takıyorsunuz ve şebekeniz geliyor.
    2 gün içerisinde gevey derdinden kurtarıyoruz sizi Tek yapmanız gereken pm atmanız.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.