Şimdi Ara

ios 6/6.0.1 untethered jailbreak çok yakında yayımlanıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
5
Favori
8.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

Hristiyanlarin Noelinde gelir veya ona yakin tarihte

Başka Dînin noeli varmıki Özellikle "hristiyan" olarak belirtme gereği duydunuz?

Noelde gelir deseydim sanki bizde noeli bekliyor veya kutluyormusuz gibi bir anlam olusmus olacakti bu yuzden isim tamlamasi yaptim cokmu aptalca olmus yoksa,yada siz birseyemi alindiniz, yoksa cok bilmislikmi taslamaya calisiyorsunuz, kusurabakmayin benimkisi sadece bir varsayim.
  • quote:

quote:

quote:

Başka Dînin noeli varmıki Özellikle "hristiyan" olarak belirtme gereği duydunuz?

Noelde gelir deseydim sanki bizde noeli bekliyor veya kutluyormusuz gibi bir anlam olusmus olacakti bu yuzden isim tamlamasi yaptim cokmu aptalca olmus yoksa,yada siz birseyemi alindiniz, yoksa cok bilmislikmi taslamaya calisiyorsunuz, kusurabakmayin benimkisi sadece bir varsayim.

çok bilmişlik değil, tam tersi merak, öğrenme isteği, Yani Dünyada Hristiyanlardan başka Noel kutlayan başka Din var mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

çok bilmişlik değil, tam tersi merak, öğrenme isteği, Yani Dünyada Hristiyanlardan başka Noel kutlayan başka Din var mi?

Noel, her yıl 25 Aralık tarihinde İsa'nın doğumunun kutlanıldığı Hıristiyan bayramıdir. Ayrıca Doğuş Bayramı, Kutsal Doğuş veya Milât Yortusu olarak da bilinir. 20. yy'ın başlarından itibaren Noel, Hıristiyan olmayanlar tarafından da kutlananan,dinî motiflerinden arınmış, hediye alışverişi etrafında yoğunlaşan bir bayram olarak da kutlanmaya başlamıştır.Bu seküler Noel versiyonunda mitolojik figür Noel Baba temel bir rol oynar.

bu alintiyida vikipediden ozetledim kisaca Hristiyanlarin kutsal gunu, ne ara geldik bu noel konusuna onu anlamadim
    kirici yazdiysam ozurdilerim iyigeceler.
  • Konu nerelere gelmiş :D Fırsat bulmuşken sorayım beyler. Ben 5.1.1 deyken cydiada 5.1.1 shsh falan yazıyordu. O uzak bir sunucuya kaydediliyor mu yani ben jbliyken shsh dosyasını indirmedim bilgisayara hiç. Şu an 5.1.1 düşme çıksa düşebilir miyim yani tinyumbrella kursam hala ulaşabilir miyim shsh dosyasına? Yoksa o iş bitti mi? Nasıl işliyor bilmiyorum o yüzden sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Size söyliyim 6.1 çıkıcak o zaman JB vericekler,

Eğer 6.1 de 3GS desteği olmazsa 3GSli cihaz sahipleri kudurcak :D

6.1 3gs'e geldi beta 1 ve beta 2yi 3gs için yükleyebiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Size söyliyim 6.1 çıkıcak o zaman JB vericekler,

Eğer 6.1 de 3GS desteği olmazsa 3GSli cihaz sahipleri kudurcak :D

6.1 3gs'e geldi beta 1 ve beta 2yi 3gs için yükleyebiliyorsunuz

Bilmiyordum açıkçası.. Neyse ki onlara da müjde olmuştur :) Seviyorum Apple'ı
  • İos 7 ye kadar rahat guncelleme alir 3gs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

Konu nerelere gelmiş :D Fırsat bulmuşken sorayım beyler. Ben 5.1.1 deyken cydiada 5.1.1 shsh falan yazıyordu. O uzak bir sunucuya kaydediliyor mu yani ben jbliyken shsh dosyasını indirmedim bilgisayara hiç. Şu an 5.1.1 düşme çıksa düşebilir miyim yani tinyumbrella kursam hala ulaşabilir miyim shsh dosyasına? Yoksa o iş bitti mi? Nasıl işliyor bilmiyorum o yüzden sordum.

tinyumbrella ile cydia sunucularından kaydınızı indirebilirsiniz bilgisayara.Sürüm düşme çıkarsa jailbreak ile çıkar,yani ios 6 ya 4s için jailbreak çıktığında.Jailbreak yapabiliyoken neden sürüm düşmek istiyosunuz?ios 6 daki eksiklikler yüzünden mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcg

yayımlanmadı

Üstadım, kaynağını gösterirsen bizde sömürelim :) Benim iPhone 4'ü hapisten kaçıralım el ele verip :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

quote:

yayımlanmadı

Üstadım, kaynağını gösterirsen bizde sömürelim :) Benim iPhone 4'ü hapisten kaçıralım el ele verip :)

engadget.com

idownloadblog.com
  • quote:

quote:

quote:

yayımlanmadı

engadget.com

idownloadblog.com

Usta untethered ile ilgili bir haber göremedim :( Hala tethered yöntemleri anlatılıyor...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yayımlanmadı

engadget.com

idownloadblog.com

Usta untethered ile ilgili bir haber göremedim :( Hala tethered yöntemleri anlatılıyor...

önceden bir video vardı. 22 kasımda thanksgiving de yayımlanacak diye. yayımlanmadı. ben de yayımlanmadı yazdım konuya videoyu silip

sen de haklısın
  • Arkadaşlar apple istese 3gs e ios 100 e kadar yayınlar ama cihazın stabilitesini bozmaması için güncellemeleri kestiğini kimse anlamamış heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu jb yayınla artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

Konu nerelere gelmiş :D Fırsat bulmuşken sorayım beyler. Ben 5.1.1 deyken cydiada 5.1.1 shsh falan yazıyordu. O uzak bir sunucuya kaydediliyor mu yani ben jbliyken shsh dosyasını indirmedim bilgisayara hiç. Şu an 5.1.1 düşme çıksa düşebilir miyim yani tinyumbrella kursam hala ulaşabilir miyim shsh dosyasına? Yoksa o iş bitti mi? Nasıl işliyor bilmiyorum o yüzden sordum.

tinyumbrella ile cydia sunucularından kaydınızı indirebilirsiniz bilgisayara.Sürüm düşme çıkarsa jailbreak ile çıkar,yani ios 6 ya 4s için jailbreak çıktığında.Jailbreak yapabiliyoken neden sürüm düşmek istiyosunuz?ios 6 daki eksiklikler yüzünden mi?

Hocam telefonum hissedilir derecede tıkanıyor, jb de eklemince pek çekebileceğimi sanmıyorum. Ayrıca bir ton bug var 3g bağlantısı ile ilgili, uygulama kapanmaları resetler.. sevemedim açıkçası.

• 6.1 çıkmadan çıkmaz.
  • Çıksın artık yahu beklemekten göbeğimiz çatladı

• merhaba arkadaşlar bi gelişme yokmu yaa :(
    iphone 5 aldım almaz olaydım 5.1.1 4 üm vardı alışmıştık bir birimize zpeyr i blaklist geçinip gidiyoduk..
    valla soğudum telefondan..
  • ARKADAŞLAR BEN BULDUM UNTETHERED Redsn0w 0.9.18b1 VERSİYONU İLE OLUYOR AMA ŞİFRESİNİ ÇOK ARADIM YOK BULAMIYORUM EĞER SİZLERDEN BULABİLEN OLURSA VE PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM...

https://www.youtube.com/watch?v=Z-9p0AWEKqc VİDEO LİNKİNİDE ATIYORUM İNCELEYİN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grslbdn

ARKADAŞLAR BEN BULDUM UNTETHERED Redsn0w 0.9.18b1 VERSİYONU İLE OLUYOR AMA ŞİFRESİNİ ÇOK ARADIM YOK BULAMIYORUM EĞER SİZLERDEN BULABİLEN OLURSA VE PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM...

https://www.youtube.com/watch?v=Z-9p0AWEKqc VİDEO LİNKİNİDE ATIYORUM İNCELEYİN...

Fake bu, itibar etmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.