Şimdi Ara

ios 6/6.0.1 untethered jailbreak çok yakında yayımlanıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
5
Favori
8.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Matherson

quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

arkadaşlar ayın 22 sinde çıkacağında dair söylentiler vardı doğruluk payı nedir acaba ?

dogruluk payı benim düşüncem ios 6.1.1 çıkmadan jb yok yılbaşını bulur bence

ben 6.0.1 için kesinlikle çıkacağını düşünüyorum :P
  • 6.1 de gelir diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çık artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 kasim oldu cikacak mi bakalim

• Bana da 6.1i beklerler gibi geliyor..
  • çıkmasını bekleyenler bu video ile alakalı mı diyorlar? vah ki vah. Siz çıksada zaten yeni versiyona geçecek takımdansınız büyük ihtimal sıkmayın canınızı.
  • 5.1.1 jb ile yola devam :)
  • Hadi ama :(

• bu kadar sürede jb çıkmaması artık iphone un eski poüleritesinin kalmadığının bir göstergesimi acaba
  • eski cihazlardaki donanımsal açık yüzünden kolayca çıkabildiğini sanıyordunuz yeni cihazlarda ios açığı bulunması gerekiyor her açıklada olmuyor tabi ara dur belki bulurlar. gittikçede daha zorlaşacak. hem cihazlar daha güvenli hale geliyor hem ios. o yüzden jailbreak yaptın mı kalacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clax22

bu kadar sürede jb çıkmaması artık iphone un eski poüleritesinin kalmadığının bir göstergesimi acaba

Ya da güvenliği ne kadar değiştirdiklerinin

• O zaman hackerlar daha değişik yöntemlere başvurucaklar mesela 25 pp ye jbsiz yükşenebilen tweak entegre etsinler yada ne biliyim cydia falan entegre etsinler en çok resimli rehberimi özledim çok lazımmış gibi hoşdu ama

• quote:

bu kadar sürede jb çıkmaması artık iphone un eski poüleritesinin kalmadığının bir göstergesimi acaba

bence tam tersi popularitesinin azalacaginin habercisi...
  • çıkmaz...yeni yılda gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: nEO147

quote:

Yazdığın mesaj (popularitesinin azalacaginin habercisi) sence alıntı yaptığın mesajın (eski poüleritesinin kalmadığının bir göstergesi) tam tersi mi acaba?

Yazdığın mesajı bir daha okur musun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

quote:

quote:

Yazdığın mesaj (popularitesinin azalacaginin habercisi) sence alıntı yaptığın mesajın (eski poüleritesinin kalmadığının bir göstergesi) tam tersi mi acaba?

Butun forum olarak ne kadarda polemik meraklisiyiz...

sahsi kanaatim hem konunun kendisi, hem de kullandiginiz ifadenin yazim sekli ve icerigi cok ciddiye alinacak ifadeler degiller. bu yuzden ben de espri yaptiginizi dusunerek bende kendi ifademi yine esprili bir sekilde sizin ifadenize gonderme yaparak belirttim.

ifadeyi yazarken ben de tam anlamiyla tersi olmadiginin zaten farkindaydim ama bu terslik kavrami hangi acidan baktiginiza gore de degisir. ve ben sebep sonuc iliskisi icerisinden baktim ve evet sizin ifadenizin tam tersi oldu...

lutfen bu kadar basit esprileri, guldurgecleri... polemik konusu yapmayin,

gulun ve gecin.

EDİT( i buyuk) : Mesajimi tekrar okudum, pisman degilim, yine olsa yine aynisini yazarim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nEO147 -- 22 Kasım 2012; 20:25:11 >

• Hristiyanlarin Noelinde gelir veya ona yakin tarihte
  • JB falan yok ortada. :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

quote:

quote:

Butun forum olarak ne kadarda polemik meraklisiyiz...

sahsi kanaatim hem konunun kendisi, hem de kullandiginiz ifadenin yazim sekli ve icerigi cok ciddiye alinacak ifadeler degiller. bu yuzden ben de espri yaptiginizi dusunerek bende kendi ifademi yine esprili bir sekilde sizin ifadenize gonderme yaparak belirttim.

ifadeyi yazarken ben de tam anlamiyla tersi olmadiginin zaten farkindaydim ama bu terslik kavrami hangi acidan baktiginiza gore de degisir. ve ben sebep sonuc iliskisi icerisinden baktim ve evet sizin ifadenizin tam tersi oldu...

lutfen bu kadar basit esprileri, guldurgecleri... polemik konusu yapmayin,

gulun ve gecin.

EDİT( i buyuk) : Mesajimi tekrar okudum, pisman degilim, yine olsa yine aynisini yazarim. :)

Güzel cevap

• Sizin kendi guzelliginiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.