Şimdi Ara

İos 6.1.5ten onceki versiyonlara donus problemi (3194)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ipod 4 calarima jailbreak yapmak icin bilgisayara ipswleri yukledim. Daha sonra cihazi dfu moda aldim daha sonra shift+restore yaparak ipsw dosyasini sectim, yuklenmeye basladi. Ancak ilk bolme bitince 3194 hatasini almaya basladim, internette butun cozumleri denedim ancak care bulamadim yaklasik 1 haftadir deliye dondum butun ipswleri yaptim 4 bilgisayarla denedim tik yok ayni hata varsa sorun nerde ne yapmaliyim arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O hata apple yaziliminizi imzalamiyor demek
    İphone4 te ios6 ya donerkende hep o hatayi veriyor

• Eğer SHSH kaydı almadıysanız eski sürümlere dönemiyosunuz hocam. 6.1.5'i kullanmak zorundasınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aswerth

Eğer SHSH kaydı almadıysanız eski sürümlere dönemiyosunuz hocam. 6.1.5'i kullanmak zorundasınız.

SHSH kaydim yok simdi donemez miyim demek bu bir de benim Shsh kayitlari hakkinda cok bilgim yok baskasinin varsa onunkini kullanabiliyor muyuz?

• Maalesef hocam, kullanamıyosunuz. SHSH kayıtları cihaza özel oluyo.

6.1.5'i kullanmaktan başka çareniz yok şu an için.
  • aswerth kullanıcısına yanıt
    yine tethered'a kaldık desenize :/ neyse saolun arkadaşlar
  • Bildiğim kadarıyla yakın bi zamanda 6.1.5 için Untethered Jailbreak çıkacak. Yani sırf jailbreak için geri dönmek istiyosanız o kadar üzülmenize gerek yok.
  • 6.1.3, 6.1.4 ve 6.1.5 untethered jb nin yılbaşından önce çıkması oldukça yüksek bir ihtimal. Birkaç gün daha sabredin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşim redsnow ile tethered jailbreak yap , sonra caliştir cydia yi , cydia içerisinde tetheredi untetherede ceviren guncelleme var onu yukleyerek 6.1.5 untethered yapabilirsin, ben öyle yaptim ipod touch 4G

Tweakin adi p0sixspwn
  • Muratbank ve aswerth cikiyosa iyimis ya yapariz cikinca alperalper evasi0n denemistim ama surum farkliligindan olmamisti seninki 6.1.5 mi bilmiyorum bakarim birazdan olursa yazarim jb yapcam bidaha gitmisti sifirlayinca
  • Jailbreak yaptim yukleniyor tweak olur insallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.