Şimdi Ara

ios 6.1.3 yüklü iphone 4s değerli midir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 22
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ender (3 mesaj) soniquakee (3 mesaj) maximumpower (3 mesaj) Python (2 mesaj) selenga_68 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (11 mesaj) Tablet (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> ios 6.1.3 yüklü iphone 4s değerli midir ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4585 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

quote:

Orijinalden alıntı: Python

quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Ben ios 5 lisini satamıyorum

Satılmamasının sebebi ios 5 çok eski olması,şuan ios 5 destekli uygulamalara bakıyorum da atıyorum gta sa oyunu en aşağı ios 6 istiyor,yada en kötü geçen senenin oyunu ios 6 istiyor,ios 5 li 4s bu yüzden satılmayabilir,bilende ios 6 ya güncellenmeyeceğini biliyordur güncellemeye kalksa direkt ios 7 olacak çünkü eski ios sürümlü alacak olanlar genelde biliyor 2 sene önceki ios olması yüzünden tercih edilmeyebilir.

Konuya gelecek olursak,4 ay önce falan 10 küsür ay garantili,4s 16 gb 6.1.2 li çiziksiz kılıflı full kutulu jelatinli cihazı 1000 tl 1 hafta içinde satmıştım,burdan satılmıyorda sahibinden.com'dan gitti yani hemde hergün en az 1-2 kişi arayıp takas teklif ediyordu,nakite trink para anında sattım takasa yanaşmadım o yüzden şuanda durum nedir 4s için pek takip etmiyorum,ama en kötü garantiliyse ios 6'lı 800-850 civarına gidebilir,müşterisi bulunursa 900 lerede çıkabilir,hastası çok yani ios 7 beğenmeyen adam denk gelmişti bana mesela 5 ios 7 li varmış satmış,4s i benden almıştı.

Jb yapıp ifiledan sürümü ios 7 gibi gösterince uygulamalar iniyor

Doğrudur dostum ama her oyun için ayrıca indirip üstüne ifile'dan tek tek editlemek gerekiyor uygun satırı neyse dead trigger 2 de meselahttp://www.sinfuliphone.com/showthread.php?t=10024483 böyle yöntemi var,her oyun uygulamada bunlarla uğraşmak isteyen olurmu bilmiyorum,genede dediğim gibi olabilir geneli cihazın nasıl olduğu temiz garantili fiyatının ne olduğu vs. şans işi bakarsın yarın ios 5 li 4s isteyen birine denk gelirsin anında satarsın.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.