Şimdi Ara

ios 6.1.3 yüklü iphone 4s değerli midir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: altaymobil

quote:

Orijinalden alıntı: Python

quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Ben ios 5 lisini satamıyorum

Satılmamasının sebebi ios 5 çok eski olması,şuan ios 5 destekli uygulamalara bakıyorum da atıyorum gta sa oyunu en aşağı ios 6 istiyor,yada en kötü geçen senenin oyunu ios 6 istiyor,ios 5 li 4s bu yüzden satılmayabilir,bilende ios 6 ya güncellenmeyeceğini biliyordur güncellemeye kalksa direkt ios 7 olacak çünkü eski ios sürümlü alacak olanlar genelde biliyor 2 sene önceki ios olması yüzünden tercih edilmeyebilir.

Konuya gelecek olursak,4 ay önce falan 10 küsür ay garantili,4s 16 gb 6.1.2 li çiziksiz kılıflı full kutulu jelatinli cihazı 1000 tl 1 hafta içinde satmıştım,burdan satılmıyorda sahibinden.com'dan gitti yani hemde hergün en az 1-2 kişi arayıp takas teklif ediyordu,nakite trink para anında sattım takasa yanaşmadım o yüzden şuanda durum nedir 4s için pek takip etmiyorum,ama en kötü garantiliyse ios 6'lı 800-850 civarına gidebilir,müşterisi bulunursa 900 lerede çıkabilir,hastası çok yani ios 7 beğenmeyen adam denk gelmişti bana mesela 5 ios 7 li varmış satmış,4s i benden almıştı.

Jb yapıp ifiledan sürümü ios 7 gibi gösterince uygulamalar iniyor

Doğrudur dostum ama her oyun için ayrıca indirip üstüne ifile'dan tek tek editlemek gerekiyor uygun satırı neyse dead trigger 2 de meselahttp://www.sinfuliphone.com/showthread.php?t=10024483 böyle yöntemi var,her oyun uygulamada bunlarla uğraşmak isteyen olurmu bilmiyorum,genede dediğim gibi olabilir geneli cihazın nasıl olduğu temiz garantili fiyatının ne olduğu vs. şans işi bakarsın yarın ios 5 li 4s isteyen birine denk gelirsin anında satarsın.

• soniquakee kullanıcısına yanıt
    Nicin ios 7 yukluyosunuz isteyen alinca yukler sadece ios 6 li telefon arayanlar var ben dahil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 8 den sonrada ios 6 nın bir değeri kalmayacak aynı ios. 5 konumuna düşecekuygulama desteği iyice azalıcak 5 5s için zaten ios 7 de bisıkıntı yok. Şurda ios 6 2 3 ay daha kullanılır

• quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

İos 8 den sonrada ios 6 nın bir değeri kalmayacak aynı ios. 5 konumuna düşecekuygulama desteği iyice azalıcak 5 5s için zaten ios 7 de bisıkıntı yok. Şurda ios 6 2 3 ay daha kullanılır

Hala 3gs ile ios 6 kullanılıyorsa,4s ile 2-3 ay değil,en az 3 sene daha götürür.

• Aslında hayır.iOS 7 candır.

Ama hızlı olduğundan eski sürüm uygulamalarla yetinenler kapışıyor.

• İzin verilse 6 ya dönecek çok insan var ama işte...ios 7 kaç kişiye candır
    O da ayrı konu

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

İos 8 den sonrada ios 6 nın bir değeri kalmayacak aynı ios. 5 konumuna düşecekuygulama desteği iyice azalıcak 5 5s için zaten ios 7 de bisıkıntı yok. Şurda ios 6 2 3 ay daha kullanılır

Hala 3gs ile ios 6 kullanılıyorsa,4s ile 2-3 ay değil,en az 3 sene daha götürür.

bende ios 6 yı 7 den daha çok seven biriyim kesinlikle o arayüz o geçiş o efektler herşey bambaşkaydı 7 ve 8 kesinlikle ios 6 nın verdiği keyfi vermeyecek bunda şüphem yok
  • ios 6.1.2 nokta hatasız 4 ay garantisi kalmış genpa ürünü renk beyaz full kutu garantili kulaklığı 2-3 kez kullanılmış satılıktır isteyen olursa pmden ulaşsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

İos 7 ye yukseltirsen cop olur cihaz bu sekil satman cok hizli olur kesinlikle yukseltmeden sat 50-100 tl fazlasina satarsin arada fark yok ios 7 ile ayni diyenlere bakma kendilerini boyle tatmin etmeye bakiyorlar ellerinde geris donus imkani 1 saniye beklemezler

çöp olur
  • ios 6 her zaman fiyatta fark eder kardeşim o şekilde sat yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

İos 6 candır,arayan için fiyat farkeder
    Ben 4s'imi alırken ios 6 olmasını istemiştim,2 hafta bekledim...sonunda şuan kullandığım ios 6'lı 4s'i buldum
    Satıcı,fiyatını beklediğimden çok düşük söyledi,hemen aldım...
    Adam 200 tl fazlasını isteseydi verirdim,o derece ios 6 takıntım var :)
    Sen fiyatı 100-150 tl gibi fazla tut,elbet benim gibi takıntılı biri çıkar

Ben . iOS 7 li 4S imden o kadar çok nefret ediyorumki.

• 50-100₺ gideri var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 olsa belki biraz artabilir fakat 4s in ios 7 de herhangi bir sıkıntısı yok değer olarak birşey katıcagını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

quote:

Orijinalden alıntı: maximumpower

quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

benim ki 7 bence 6dan daha güzel

Kastıktan sonra bi kıymeti yokki sen kesin yok hayır güzel çalışıyor diyceksin bi 5 / 5s alıp karşılaştırınca aslında telefonuna işkence çektirdğini farketdiceksin. Bence 4 vs 4s i 7'ye hiç bulaştırmıycaklardı . Adam 8 i 4s e yükleticek Steve gitti mertlik bitti

benim telefonum yalniz beş

O zaman başta belirt adam 4s diye konu açmış o şekilde düşünerek cevap verdim elmaya armutla örnek verme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximumpower -- 11 Haziran 2014; 11:26:07 >

• 700 liraya sattım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.