Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.906
Cevap
3
Favori
107.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 666
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 47
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hakan.. (88 mesaj) maknc (64 mesaj) KontG (47 mesaj) BMW 528 (38 mesaj) xbrldnsthere (37 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (373 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!
Giriş
    4241 Mesaj
    Ulen lanet olsun bu 5'e de bilmemneye de. Akşama birşeyi olmayan telefon sabaha arama yapmıyor yahu. 2. kez başıma geliyor. Karşı tarafı arıyorum çalıyor fakat cihazdan çeviri sesi gelmiyor. Tek çare restore fakat restore de edemiyorum host dosyası gs.apple zımbırtısı varken shift restore ile deneyince 21, 1602 ve 1601 hatası aldım. Host'u silince de 3194 veriyor. 5.1 geçeceğim sanırım.
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar sık sık olmasa da ara ara gelen aramaları reddetmek istediğimde ekrandaki reddet butonuna dokunduğum halde ekran algılamıyo hatta aramayı açmak istesem bile cevapla tuşu da aynı şekilde işlem yapmıyor bu neden kaynaklı olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ilkerring

quote:

Orijinalden alıntı: LiberaL

Arkadaşlar sık sık olmasa da ara ara gelen aramaları reddetmek istediğimde ekrandaki reddet butonuna dokunduğum halde ekran algılamıyo hatta aramayı açmak istesem bile cevapla tuşu da aynı şekilde işlem yapmıyor bu neden kaynaklı olabilir?

bende iphone 4 var. sanırım işlemcisinin yavaşlığından kaynaklanıyor. telefonum eskimeye başladı ne yazık ki
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3516 Mesaj
    Garip ama insanlar iPhone 4'e IOS5 kurduklarında ki yavaşlamadan performans kaybından bahsetmişler. Bana göre en hızlı olduğu sürüm IOS5 gelip birde IOS7'yi IOS 11'i görseler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.