Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek! (144. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.900
Cevap
3
Favori
109.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu notification center uygulama olarak mı duruyo ekranda?
  • Arkadaşlar yepisyeni bişey, şimdi keşfettim ben, ios5 ile çıkanlardan herhalde.

http://imageshack.us/photo/my-images/831/img0003e.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertay_a -- 6 Kasım 2011; 10:53:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertay_a

Arkadaşlar yepisyeni bişey, şimdi keşfettim ben, ios5 ile çıkanlardan herhalde.

Günaydın :D gelen mesajlar bildirimler mailler ana enkranda toplanıyorum kilidi açtıktan sonra kayboluyor ve yukardan widget i çektiğiniz zaman görebiliryorsunuz ayrıca diyelim bir mesaj geldi daha sonra bi tane daha gelince son gelen mesaj ekranda gözüküyor bi önce ki mesajda yukarda saklı oluyor yani ekranda hem mesaj oluyor hemde
    widget teki gibi 3 çizgi çıkıyor bu çizgiyi çekince gelen bütün mesajları ana ekranda aynı şekilde görebiliyorsunuz
  • quote:

Simgeyi suruklersen direk uygulamaya gidiyor
  • arkadaşlar ben ios 5 i yüklerken backup felan aldı ama şifre istemedi backup alırken sonra ios 5 yüklendi backup ı geri telefona yükleyecektim ki şifre istiyo bu ne şifresidir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soykut

quote:

Günaydın :D gelen mesajlar bildirimler mailler ana enkranda toplanıyorum kilidi açtıktan sonra kayboluyor ve yukardan widget i çektiğiniz zaman görebiliryorsunuz ayrıca diyelim bir mesaj geldi daha sonra bi tane daha gelince son gelen mesaj ekranda gözüküyor bi önce ki mesajda yukarda saklı oluyor yani ekranda hem mesaj oluyor hemde
    widget teki gibi 3 çizgi çıkıyor bu çizgiyi çekince gelen bütün mesajları ana ekranda aynı şekilde görebiliyorsunuz

günaydınlık bişey yok , ben yeni farkettim, sebebine gelince

bu notification center pek kullandığım bi özellik değil, pek kullanmadığım için benim için kullanışsız ve gereksiz

hala eski stil kullanıyorum ben nasıl alıştıysam o şekilde, yani benim için yenilik oldu, şans eseri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abjkli

arkadaşlar ben ios 5 i yüklerken backup felan aldı ama şifre istemedi backup alırken sonra ios 5 yüklendi backup ı geri telefona yükleyecektim ki şifre istiyo bu ne şifresidir ki

ss koyar mısın, baska bir sey soruyor olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Orijinalden alıntı: abjkli

arkadaşlar ben ios 5 i yüklerken backup felan aldı ama şifre istemedi backup alırken sonra ios 5 yüklendi backup ı geri telefona yükleyecektim ki şifre istiyo bu ne şifresidir ki

ss koyar mısın, baska bir sey soruyor olmasın

resimdeki sorun
  • Ustteki sensor gece karanlikta kirmizi oluyor :) o zaman nerde oldugunu anlarsiniz :)

1- msj sesinde vs takilma oluyor bende de, cozum bilen?
    2- sarj hakkaten az gidiyor, 4.3.3te daha fazla gidiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkumsali -- 6 Kasım 2011; 15:25:07 >
  • Arkadaşlar son iki gündür bir haller oldu iphone4 e. İOS 5 yüklediğimde herşey normaldi.Ancak 2 gündür şarj anormal eksiliyor. Akşam %40 larda falan bırakıyorum sabah % 2 lere falan iniyor.ilk başlarda 2 güne yakın bir şarj sürem vardı şimdi 1 gün bile gitmiyor.Ekstra yapılan hiçbirşey yok.Hatta bir çok uygulamayı kaldırdım, Wifi ve 3G yi bile kapattım ama tıkır tıkır şarjın eksildiğini görebiliyorum.Aynı sorunu yaşayan oldu mu ya da bu bir sorun mu? Farkı farkettiğim için sorun varmış gibi hissediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepidik

Arkadaşlar son iki gündür bir haller oldu iphone4 e. İOS 5 yüklediğimde herşey normaldi.Ancak 2 gündür şarj anormal eksiliyor. Akşam %40 larda falan bırakıyorum sabah % 2 lere falan iniyor.ilk başlarda 2 güne yakın bir şarj sürem vardı şimdi 1 gün bile gitmiyor.Ekstra yapılan hiçbirşey yok.Hatta bir çok uygulamayı kaldırdım, Wifi ve 3G yi bile kapattım ama tıkır tıkır şarjın eksildiğini görebiliyorum.Aynı sorunu yaşayan oldu mu ya da bu bir sorun mu? Farkı farkettiğim için sorun varmış gibi hissediyorum.

Hocam bende de tam aksine batarya performansı son zamanda kendini aşmış durumda. En son şarjımda 3 gün 5 saat kullanım sonunda %18 de şarja taktım ve herseyide yaptım facebook twitter 3-5 program update aralıklı telefon görüşmeleri sms vesayire. Dün şarjı tamamladıktan sonra bugün bayram mesajları aramaları 1-2 güncelleme yaklaşık 70 mesaj attım 50 mesaj geldi bildirimler 3-4 program açık ve 1 gün 4 saat kullanımda şuan şarjım %71 inanılmaz yani 4.3.3 den sonra şaşırdım kaldım. Sadece 3g kapalı konumlandırma bildirimler hep açık bilmiyorum ben çok memnunum açıkcası. Sizde de bir sorun olabilir temiz bir restore yaptıktan sonra yeni iphone olarak tanımlayın back up'dan geri yukleme yapmayın bakalım sonuç değişecek mi.
  • bende 3. jenerasyon iPod touch var. iTunes'da, cihazıma iOS 5 yüklemek amacıyla güncelleştirmeleri denetliyorum. Ancak iTunes, "Bu cihaz için son yazılım iOS 4.2.1'dir." uyarısını veriyor. Aynı sorunu yaşayanlar var mı? Yardımcı olursanız, sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 8 Kasım 2011; 14:17:54 >
  • onda da ayarları açıyor. bu sefer ayarlar açık kalıyor altta üstelik sürekli bir sorgulama yapıyor deli oldum
  • benim anlamadığım artık ios 5'le birlikte hani koca koca dosyaları indirmeyecektik,düzeltmeler inecektik güncelleme kısmından hani?
  • @xuadrox yazdiklarini okurken kendi iphoneumda komple teorilerine yogunlastim. O kadar kullanimda o kadar sarj gidiyorsa ya bizimki gercek iphone4 degil yada farkli io5 kurduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benimde edge uçtu gitti.yani turkcellin yanı bomboş kaldı.3g yi aktif hale getirdiğim zaman ınternet baglantım var fakat kapadıgım zaman adge kesınlıkle çalışmıyor,E harfi bile gelmiyo.ag ayarlarını sıfırladım olmadı ,tethered jbli cihaz belki ondandır dedim,kapadım teli yıne gelmedi,restore yaptım yıne olmadı .. nedir sizce sorun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

@xuadrox yazdiklarini okurken kendi iphoneumda komple teorilerine yogunlastim. O kadar kullanimda o kadar sarj gidiyorsa ya bizimki gercek iphone4 degil yada farkli io5 kurduk

Valla dostum o bahsettiğim şarjdan sonra tekrar full şarj ettim suanki verileri yazıyorum. %45 kalan şarj kullanım 2 gün 4 saat bende çok şaşırdım. Tek yaptığım 3g yi kapamak sürekli 3g kapalı ss koyacaktım ama iphone'da bunu hangi program yapıyor bilmiyorum. Gerçekten çok şaşırdım son 1-2 şarjdır bu şekilde farklı olarak birde pingi kapattım hepsi bu.
  • Hayirlisi olsun o zaman :) hayret valla. Ama 3g yi kapatinca net acayip yavasliyor, bende surekli acik 3g, o fazla etkiliyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuadrox

quote:

Orijinalden alıntı: kepidik

Arkadaşlar son iki gündür bir haller oldu iphone4 e. İOS 5 yüklediğimde herşey normaldi.Ancak 2 gündür şarj anormal eksiliyor. Akşam %40 larda falan bırakıyorum sabah % 2 lere falan iniyor.ilk başlarda 2 güne yakın bir şarj sürem vardı şimdi 1 gün bile gitmiyor.Ekstra yapılan hiçbirşey yok.Hatta bir çok uygulamayı kaldırdım, Wifi ve 3G yi bile kapattım ama tıkır tıkır şarjın eksildiğini görebiliyorum.Aynı sorunu yaşayan oldu mu ya da bu bir sorun mu? Farkı farkettiğim için sorun varmış gibi hissediyorum.

Hocam bende de tam aksine batarya performansı son zamanda kendini aşmış durumda. En son şarjımda 3 gün 5 saat kullanım sonunda %18 de şarja taktım ve herseyide yaptım facebook twitter 3-5 program update aralıklı telefon görüşmeleri sms vesayire. Dün şarjı tamamladıktan sonra bugün bayram mesajları aramaları 1-2 güncelleme yaklaşık 70 mesaj attım 50 mesaj geldi bildirimler 3-4 program açık ve 1 gün 4 saat kullanımda şuan şarjım %71 inanılmaz yani 4.3.3 den sonra şaşırdım kaldım. Sadece 3g kapalı konumlandırma bildirimler hep açık bilmiyorum ben çok memnunum açıkcası. Sizde de bir sorun olabilir temiz bir restore yaptıktan sonra yeni iphone olarak tanımlayın back up'dan geri yukleme yapmayın bakalım sonuç değişecek mi.

Tamamdır hocam. Telefonu kapatıp açtım normale döndü..Sabah saat 8.00 de tam şarj sonrasında yaklaşık 15 adet görüşme, 45 dk oyun, internet gezinme şu dakika itibariyle %64.. Daha ne olsun.İlgine teşekkürler.İyi bayramlar.
  • Beyler benim rehberdeki resimler gitti icloud web sayfasindan bakinca girunuyor ama telefonda kisiler resimsiz gorunuyor nedendir nasil duzeltilir?
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.