Şimdi Ara

iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.906
Cevap
3
Favori
107.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 666
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 47
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hakan.. (88 mesaj) maknc (64 mesaj) KontG (47 mesaj) BMW 528 (38 mesaj) xbrldnsthere (37 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (373 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> iOS 5 (Ana Konu) Yenilikler ve Sorunlar İçin İlk Mesajı Okuyunuz! Güncellenecek!
Giriş
    9030 Mesaj
    İphone da İOS 5 kullanıyorum multitasking deki programlar arası geçişleri 3 yada 4 parmak ile sağ sola sürükleyerek geçiş yapma özelliği var mı bulamadım ?
  • Yarbay
    9067 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

İphone da İOS 5 kullanıyorum multitasking deki programlar arası geçişleri 3 yada 4 parmak ile sağ sola sürükleyerek geçiş yapma özelliği var mı bulamadım ?

o özellik yok yada ben bilmiyorum ama JB ile geliyor iphone 4 lere, 3gslere de vardır muhtemelen
    |
    |
  • Yarbay
    9030 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

o özellik yok yada ben bilmiyorum ama JB ile geliyor iphone 4 lere, 3gslere de vardır muhtemelen

Sanırım yok çok kurcaladım ama bulamadım özelliğin adınıda bilmiyorum ki google da arayım. Şu telefonun kapanmaması gereken JBden yapmak istemiyorum öbür sağlam JB çıkana kadar beklicem bir süre böyle idare edicem artık teşekkür ederim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    283 Mesaj
    quote:

Sanırım yok çok kurcaladım ama bulamadım özelliğin adınıda bilmiyorum ki google da arayım. Şu telefonun kapanmaması gereken JBden yapmak istemiyorum öbür sağlam JB çıkana kadar beklicem bir süre böyle idare edicem artık teşekkür ederim.

* multi-touch gestures (aradiginiz ozelligin adi)
    sadece ipad ve ipad2 icin (i4 de olmuyor bildigim kadariyla)

*semi tethered ise problemli yada bende problem cikti, normal tethered kullanmaya devam ediyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

ipad'lerde var.
    |
    |
  • Teğmen
    146 Mesaj
    imessage'i aktive edemiyorum elimdeki bütün apple kimliklerini denedim ama olmadı.Nedir sorun sizce acaba?
  • Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b1rbaglamroka

imessage'i aktive edemiyorum elimdeki bütün apple kimliklerini denedim ama olmadı.Nedir sorun sizce acaba?

Ayarlar-Mesajlar bölümünde imessage açık mı?
  • Yarbay
    10541 Mesaj
    Arkadaşlar bir program var, ismini hatırlamıyorum sonu ''....surfer'' bu web tarayıcı ile flash siteler girip sorunsuz kullanabiliyoruz, nedir ismi bilen var mı?
    |
    |
  • Yarbay
    2474 Mesaj
    benim ip4 de plastik kapak şeklinde arka kılıf var yan taraflar ile beraber kaplıyor .Acaba bu antenin siyanl olayını etklilermi?
    |
    |
  • Teğmen
    146 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sarpes

quote:

Orijinalden alıntı: b1rbaglamroka

Ayarlar-Mesajlar bölümünde imessage açık mı?

Evet bu ayar açık ancak hesabı etkinleştirmiyor.
    |
    |
  • Yarbay
    9067 Mesaj
    kontur var mi hazirkatloysan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    724 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Arkadaşlar bir program var, ismini hatırlamıyorum sonu ''....surfer'' bu web tarayıcı ile flash siteler girip sorunsuz kullanabiliyoruz, nedir ismi bilen var mı?

Puffin web browser olabilir mi?

• Yarbay
    10541 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cozturk 6161

quote:

Evet ta kendisi, bu browser nasıl beceriyor bu işi. jb şart sanırım yüklemek için.
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    ios 5 te donma sorunu yaşayan varmı? reset yapmadan telefon kendine gelmiyor 2 kez restore ettim sorun aynı ? çözümü bilen varmı?
  • Yarbay
    5292 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Evet ta kendisi, bu browser nasıl beceriyor bu işi. jb şart sanırım yüklemek için.

hayır parasını verip alabilirsin appstoredan
  • Yarbay
    2867 Mesaj
    Ya arkadaşlar şu mesaj bildirimindeki abuk sabuk titreme ve ses nasıl çözülür. Deli olucam yemin ederim. Telefon takılmış gibi 10 saat titriyor mesaj geldiği zaman.
  • Yarbay
    10541 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

quote:

quote:

quote:

hayır parasını verip alabilirsin appstoredan

Çok teşekkürler, aldım. Flash desteği vermesi çok iyi. Bu arada ios 5 ' in jb si çıkmadı hala değil mi?
    |
    |

• Yüzbaşı
    721 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eraybjk82

ios 5 te donma sorunu yaşayan varmı? reset yapmadan telefon kendine gelmiyor 2 kez restore ettim sorun aynı ? çözümü bilen varmı?

Yeni ip4 aldim guncelledim tlfon sanki kasılıyo gibi menu geçişleri falan hafif titreyerek oluyor akıcı degil yani varmi bu sekilde ip4 ü kasılan? Yoksa benim telefonda mı bi problem var? 3gs den gectim ip4 e ama sanki hala 3gs kullanıyorum bi hız bi akıcılık yok tlfonda:(

|
    |
  • Yarbay
    2474 Mesaj
    beyaz iphone 4 lerdeki resimdeki kısım nedir? siyahlarda yok nu kısım_?

• Binbaşı
    1938 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

beyaz iphone 4 lerdeki resimdeki kısım nedir? siyahlarda yok nu kısım_?

ekran sensoru..kulagına koydugun zaman ekranın tuslara basmayasın diye kararması icin olan sensor..
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.